Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ajajaj jajaj

Ajajaj jajaj

Vem vem. Ampak malo sem moram nazaj držat. Da ne bom še tu “letel”.

Bom moral samo še na tuje forume šibat.

Opa prjatu a misliš da se tuki po dreki valamo al kaj? O ne…tuki ni dreka nč bat….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Živjo, nekam blizu mi je to….

A vsakega tko lepo napadete;-)))))))

Ej jest tud nebogljeeeeennnn

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Posluš,hiter se sleč!!

da začnemo…ena bo pr nogi,druga pr roki..tretja pa hmm izpolni eno gorečo željo..hahahahahaha

Ma ne ga biksat…Tuki ti nč ne more falit!! Razen da rataš član naše klape in zasvojen z nami…eko!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yap :)) ti povem kako blizu..

Ma očitno res napačnim ljudem zaupam. Ampak kar te ne ubije te naredi močnejšega. To je moj moto.

Je pa problem, ker sem precej maščevalen, in se potem bolj sebe bojim. Preveč lahko izvem.

Joj lih tebeiščem….Murnček…..mur mur mur…..murnčki smo mi!
Vsi veselo pojemo in z rokami ploskamo..Vsi smo srečni ker smo mladi..
in ker se imamo radi…mur mur murenček…murenček…A kej lupčka dobimmmmmmmaaaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

H, ni dobro , ni dobro…tole glede maščevalnosti, res ne..vrline in odlike so na drugi strani -dp- joj , verjemi mi.

Od tukaj sigurno ne boš letel !!!!!!!!!

Ma čaki te bomo pregnetel,da boš ratal čist mehek in odporen..pa brez maščevanja…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ojoj ubogi fant !

-dp- kar ubogaj lepo :)))))))))))

Že letim.

pa jaz ?

Jap, to je najhujše, kar te lahko doleti,
zasvojenost z nami ! In da ti povemo,
dragi -dp-, ta bolezen se prenekaterega od
nas drži že drugo leto, je hujša kot so norice,
resno !
O zaupanju pa samo tole: nihče od nas, ki
smo tukaj gori, ni še nikoli izrabil nikogaršnje
zaupanje. Smo tole, nič več!

Nas se nimaš kaj bati, tudi letel ne boš, če ne
boš tega sam želel!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

he, he…
a slečt se ?

Ja, fant v letih, he he

kot puterček.

Ohhh ma mi se tako talajo cmoooookeci danes bi rekli v kopru. Na muca

cmooooooooooooooookiiiiiiiiiiiiiiiii ****** in veš, razmišljam kot murenček,

a bi se dalo tudi na brčice tvoje kaj zagost :))))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

samo rožice , pa deteljica….

Presnete babe, kuj stran, kjer se vtakneta
vedve, zmeraj izvisim, pismo rosno, bemtiš,
bemtiš ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Posluš,dej se mal napopi še name..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

čak mal , sploh nisi veš !

Ne še.

aučč svoje brke pa ne dam..mmmm mandolino pa ohh obožujem..pa na njo zašpili kej….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close