Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek AKCIJA!!!!!!

AKCIJA!!!!!!

Zaradi spleta (ne)predvidljivih okoliščin sem danes ša par urc pripravljen vsakemu,vsaki,komurkoli spucat stanovanje…posesat,pomit,…ma VSE!!!!
Doma sem s tem že končal…pa mi cajt ostaja in ker sem že na obratih…izkoristite!
Time limited offer!!!!!

PIZZZZDA!!!!Kolk je kratka razdalja od nebes do skreta!!!!

:)))))))) Jaz imam eno kopalnico za počistit, eno sobo za namontirat, kakšne ploščice za položit, tla za pobrisat… Še več?

Pa nobenih izgovorov – vidim, da sem prva, ki se prijavljam ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Sem napisal,da je time limit offer!!!
Za zahodno polovico SLO sicer še ni expired…do MB je pa le malo predaleč.Bi se najbrž prej ohladil.
Ampak,ker si prva…obljubim….da bom to nekoč tudi pr tebi naredil!
Držaj me za besedo Miši!
🙂

Ja, ja, ja…. Izgovori, izgovori. 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pol pa tko:
Pridi ti na ta konec SLO na najboljši fak,če upaš!?

Hehe, a samo vašega konca? Ne, ne, ostajam doma na najboljšem….. na svetu 😉 :))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Dokler ne poskušiš vsaj še enga…..ne moreš sodit!
Hehehehe!
;-)))

Eden gor, eden dol… Ko je ta pravo, je ta pravo 😉 :))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Še vedno vztrajam pri tem:da si ziher,da je ta pravo…moraš vsaj še nekaj probat!
;-)))

Eeeeeehhhh…. 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pa eeeeeeeh!
Stojim za napisanim!
Saj na koncu je najbrž res ta prvo najboljše…sam moraš pa probat še kaj,da lahko primerjaš in sodiš.
😉

Tudi jaz stojim za mojim eeeeeeeeeehhh ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Tvoj eeeeeeeeeeh….bo kmalu ratu zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhh!
😉

Prav imaš – me danes pomladanska utrujenost daje.

Zeeeeeeeeehhhhh… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Tko mlada..pa že o utrujenosti……..
😉

New Report

Close