Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Aktivno iščem COVID-19 obolelega že 6 mesecev. Nobenega nisem našel. Mediji neprestano zastrašujejo.

Aktivno iščem COVID-19 obolelega že 6 mesecev. Nobenega nisem našel. Mediji neprestano zastrašujejo.

V zadnjem dnevu je umrlo že 41 ljudi zaradi covida, teoretiki zarot pa še kar gonijo svoje. Osebje na intenzivni pa v skafandrih po 12 ur.

V zadnjem dnevu je umrlo že 41 ljudi zaradi covida, teoretiki zarot pa še kar gonijo svoje. Osebje na intenzivni pa v skafandrih po 12 ur.
[/quote]

Niso umrli ZARADI ampak so umrli S covidom. V tem je lahko velika razlika. Morda noben od teh ni umrl ZARADI covida in morda bi vseeno umrli. Saj ni nobene preiskave. Če ima človek kup pridruženih bolezni in hira zadnje dneve svojega življenja, bodo rekli, da je umrl zaradi covida, če bo tik pred smrtjo pozitiven. Takšno nabijanje statistike pa zelo smrdi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz pa jih poznam ogromno, ki so jo preboleli zelo blago in ne omenjajo nobene utrujenosti, med njimi sem tudi sam. Kako da poznamo tako različne ljudi? Pa ne rečem, da koga bolezen ne utrudi, čeprav osebno nobenega ne poznam. Saj je z gripo bilo enako.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

https://odysee.com/@bobby28pwll:9/87-THOUSAND-DOCTORS-NURSES-COME-OUT-AGAINST-COVID-19—VACCINE-:a?fbclid=IwAR016U_2NT9TyCCq9pUnFU-1CCtpHic8QrRapTnvdC2QEOQcsRGRwYPfyWE

Jaz pa jih poznam ogromno, ki so jo preboleli zelo blago in ne omenjajo nobene utrujenosti, med njimi sem tudi sam. Kako da poznamo tako različne ljudi? Pa ne rečem, da koga bolezen ne utrudi, čeprav osebno nobenega ne poznam. Saj je z gripo bilo enako.
[/quote]povej svoji izkušnjo,pa si šel šel testirat,da ves zagotovo ,da si imel covid ?

povej svoji izkušnjo,pa si šel šel testirat,da ves zagotovo ,da si imel covid ?
[/quote]

Sem jo. Testirat se nisem šel. Se je pa kolega, ki je imel simptome iste kot jaz. 2 dni ga je malo kuhalo in to je bilo to, še isti teden je bil normalno športno aktiven kot prej. Jaz enako.
Saj tudi, če ses testiraš, ne veš zagotovo, test ni niti približno 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Avtor, si ze nasel koga obolelega za covid 19? Ce se nisi, predlagam da se javis kot prostovoljec na covid oddelek. Tam lahko izbiras ž/m, mladoleten/ senior, blond/ brinet/ siv.
Tudi ce samo čaj nosiš pa sobah pacientom ti bodo hvalezni. Ti bos pa tudi potesil svojo radovednost.

Jaz pa še nisem videl pametnega človeka, ki bi zagovarjal ta fašizem od korone.

New Report

Close