Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Al Kaida,kje si?

Al Kaida,kje si?

Če uničite ta pojebe*i Hotmail,vam še 11.september oprostim!
A še koga tolk v glavo ta Hotmail,kot mene?Bom počasi začel peti hvalnice Siolu!
Sp

To mi te prasice ameriške nesposobne napišejo:
We apologize, but your account is temporarily unavailable. This delay does not affect the entire site or relate specifically to your account, but the machine that holds your account information is temporarily unavailable. We do not expect this delay to last much longer, so please continue to check our site for your account status.
We will do our best to make your account available as quickly as possible. We appreciate your support, and sincerely apologize for the inconvenience.

In potem pa zganjaj ljubezen po netu,če jo lahko!Včeraj sem skoraj ljubico izgubil zaradi njihove nesposobnosti!
Haj ljubči!Me bereš?Se slišiva!saj je še Telekom,a ne?Pa Mobitel in Simobil tudi.
Sp

Sprevrško … srce … a veš kako se te težave enostavno reši? Tako, da si odpreš mail na več krajih … Jaz imam recimo dva maila na hotmail-u … enega na yahoo-ju … enega na email.si … pa seveda še enega službenega … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… upam, da si prečekiral maile – nasploh pa upam, da si še po tem pri življenju???

:-)))))

Dobro jutro srček!

A smo že na vse zgodaj razpič…ni…mene sicer mail ne zabava…ampak sočustvujem s teboj…Kako te lahko potolažim???

(Slikce še nisem dobila)

Cmoka na brčice…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Čau Trilči!
razpičkurjen do kraja!stvar je pa v tem,da ljubica samo ta jebeni Hotmail konzumira,in tu je catch!
Na Siolu,kjer sem uradno,vsa stvar odlično laufa!
Slikice pa nisi mogla dobit,ker je bila očitno tudi za očimov ladlc prevelika!
Bom poizkušal še,če ne ti pa CD odstopim….,ko se vidimo seveda.
Lepa si!
Sp

Res,da bi bila prevelika…čudno…kaj si mi celi jumbo-plakat poslal…;)))))
Malo se no nasmejčkaj…pa ljubici reči,naj prične še kaj drugega konzumirat…
Še zate en vic:

Koliko seksitov je potrebnih,da menjajo žarnico v kuhinji?
…………………….
……………………..
…………………..

Niti eden,saj lahko ženska kuha v temi….;)))))))))))))

Malo se no nasmejčkaj…

Cd pa kar shrani,saj nikoli ne veš….kdaj pa kje….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Niti eden,saj lahko ženska FU*A tudi v temi….;)))))))))))))

Ti lump….brez besed sem ostala…emmmmm….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close