Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Albanci v Velenju??!

Albanci v Velenju??!

Slovenija med državami EU z največ priseljenci
http://siol.net/novice/slovenija/slovenija-med-drzavami-eu-z-najvec-priseljenci-381330

V Sloveniji je vsak peti prebivalec priseljenec
http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/v-sloveniji-je-vsak-peti-prebivalec-priseljenec

V Sloveniji je 417.000 prebivalcev priseljencev, kar pomeni, da je priseljenec vsak peti prebivalec

To je bilo leta 2012 pa je zdaj najbrž številka že 500 000 + še tistih 110 000 tujih državljanov.

Vi se samo selite na sever, pa čim krajše v Sloveniji. Zdaj naj vam je jasno: ne kupovat nič šiptarskega, bojo spokal hitreje.

V sloveniji se opaža porast simpatizerjev nacionalno usmerjenih političnih opcij.
novi NSD (nacionalni socialni demokrati) obljubljajo rešitev tega problema z zakonodajo po zgledu francozov. Sicer imajo zanimive cilje (program).
Me pa samo ime spominja na nekaj iz vojnih časov oz. pred vojni čas, namreč stranka NSDP je bila vodilna politična sila pred drugo SV.


Tega še v Nemčiji ni, kjer je ogromno tujcev. In tam morajo nemško govorit in se oni prilagodit. Brez pardona.[/quote]
Drži, ampak Slovenci, predvsem pa slovenska vlada, smo hlapci, ki to dovolimo. Vsi ti, ki nočejo govorit slovensko, naj se izselijo v Nemčijo, Italijo, Francijo, Anglijo, Švedsko, pa še kam, pa da jih vidim, kako se bodo hitro naučili tujega jezika, sicer ne bodo dolgo tam, ker ne bodo ne delali ne jedli ne dobili socialne pomoči, kaj šele državljanstva! Mi pa jih fotramo, pa še gledamo, kako se iz nas norca delajo.
Kako pridejo cele familije v to državo? Tako, da nekdo od albanskih delodajalcev v Sloveniji dobi dovoljenje za uvoz drugih Albancev, potem ti zaprosijo za dovoljenje za bivanje svojih družin, delodajalec jim dvigne plače oziroma vsaj prikaže dovolj visoke zneske, da naša država vidi, da bodo svojce lahko preživljali, ko se priselijo k nam, pa jih spet dajo na minimalca, nakar žena in otroci zaprosijo za socialne transferje – et voila, jih imamo čedalje več na grbi. Nočejo v šolo, nočejo se prilagodit, nočejo se učit jezika… cele bande že nastajajo, se ne upaš več ven.

Kdaj nam bo dovolj vsega tega? Kdaj bomo sebe in svoj jezik toliko spoštovali, da ne bomo več dovolili, da se hodi po nas in tako bedasto izkorišča??? Kdaj bomo nehali podeljevati dovoljenja za bivanja in državljanstvo na lepe oči?

Ena moja kolegica slovenka se je spečala z enim Albancem,mlada in naivna.Imela je službo,najemniško stanovanje,nekaj privarčevanega denarja.Ko se je ljubezen končala se je začel pekel,grožnje z njegove strani,grožnje od njegove žlahte,prijateljev.Policija ji ni nič kaj pomagala,na koncu se je preselila na drug konec Slovenije,zamenjala službo,tel. št.,…izogibajte se jih!


Ej znalec, znalec…. NSDAP.

Tudi v Mariboru je enako.KDO JIM DAJE DOVOLJENJA???OBČINSKI URADNIKI, ki so v Mariboru pred leti že bili obsojeni zaradi talanja listin za stalno prebivališče.
Pride sem, se prijavi v navidezno službo, navidezni šef ga odpusti in je takoj deležen VSEH pravic in ŠE VEČ kot jih ima Slovenec.
Dodatki za otroke, zdravstvena oskrba, itd, itd…
Greš v Europark in jih vidiš zdaj po petdeset na kupu v trgovini in zadaj za trgovino.
Enako bo kot v Avstriji, kaos in kriminal naše pa bodo še naprej metali na cesto.

Prav danes na Odmevih:
šipteraj zahteva dvojezično Makedonijo, na koncu bo še vojna
Pri nas sedaj hočejo albansko govoreče zdravnike, pa varuške v vrtcih….potem bodo zahtevali dvojezično Celje, potem Velenje…potem Slovenijo
http://4d.rtvslo.si/arhiv/odmevi/174458098

…imam občutek da v večjih slevenskih mestih (LJ, MB, KP, VEL, CELJE), slovenski otroci vse več govorijo v srbskem jeziku(kot njihovi prapra predniki) kot pa obratno.
Grozi ti izguba državnosti, in ne od Albancev.
Sicer pa Albanci hitro naučijo Slovenščino pa tudi kakšen jezik povrhu.
Integracije pa si ne želijo, to je tudi ustavna pravica. Svojega otroka ne želim videti da popiva kot žival in bruha po pločniku.
Sam tudi nikoli ne bom pod vplivom alkohola pobil na cesti mlado družino.
Hvala za tovrstno integracijo Lojze ali pa Franci. Lahko da tudi Zoran.

In tvoja žena, ki si jo pripeljal s Kosova, tudi govori slovensko?
Šiptarji v trgovini kupujejo “pičančo” salamo, toliko o tem, kako se naučijo jezika.

Pri pridobivanju dokumentacije so Albanci na uradih podvrženi hudi in tudi diskriminatornih ukrepov uradnikov. Vendar kljub temu v skladu z zakoni R. Slo. pridobijo dokumente (kljub temu da jim uradniki na razne kriminalne načine želijo to onemogočit).
Plačujejo redno davke in prispevke. Držijo se stran pa ker ne zaupajo slovencem.
Kako lahko zaupaš nekomur ki je neprekinjeno pijan?
Kako zaupati nekomur ki u ije svojega prijatelja z katerim se je družil, umor pa posname in objavi v soc. omrežjih?
Kako zaupati nekomu ki posili svojo hčerko?

Dokler se Albanci držijo za sebe in ne povzročijo karkoli škode, ne vidim problema.?
Pač druženje in Ljubezen je osebna stvar.

Ja, bogi, bogi… Ko pa koljete po Kosovu in zdaj po Makedoniji, ste pa junaki!
Ko ugrabljate male Makedonce in jih prodajate za organe, to pa ni kriminal?
Preprodaja orožja in droge tudi ni kriminal?
Zaupate Šiptarjem s Kosova, ki je največje leglo kriminala v Evropi?!

Katere davke plačujete? Tudi tiste od ilegalnih transferjev?

Govorimo:
Angleščino
Francoščino
Nemščino
Italianščino
Turščino
Srbščino/Hrvaščino
in seveda Slovenščino.

Od vseh jezikov je Slovenščina najmanj uporabna ( govori jo najmanj število ljudi 1 miljon)
….1 miljon ljudi je tujcev ki govori Albanščino v raznih državah?

Salamo ki jem ali pašteto grem plačat in jo potem odnesem domov. Ne pa kot vaši Slovenski pošteni uradniki ki kradejo paštete po trgovinah.

Rajši albanski sp. ki dobro naredi gradbeno delo do konca, kot pa slovenski d.o.o. katera se zakreditira nekaj miljard eur. ne zgradi pa nič.

Če v vseh teh jezikih na delikatesi naročate salamo enako kot v slovenščini, potem si vso to znanje lahko zatakneš nekam.
Šiptarske gradbene delavce pa nobeden več noče, so se izkazali za zelo lene in nezanesljive!

kot vem jaz v sloveniji največiji primeri razprodajo prepovedanih substanc je povezana z končnicami “ić” in čistokrvni slovenci.
Primer Balkanski bojevnik idr.
…prodaja organov? Ne spomnim se da je gdo bil obsojen? Argumenti? Zgodbe za lahko noč. Beograjska tovarna iluzij.

Treba argumentirano, ne pa kot Milošević.

.

izgleda Zorane da ti nikoli nisi gradil in zidal.

Tebi ali tvoji družini je verjetno pri prihodu iz Vranja ali iz Kragujevca UDBA dodelila brezplačno hišo ali stanovanje v Sloveniji.

Jutri pa: “Srbija je gde god je i jedan srbin”.
.

Naj auludiram tvoje Zorica:

…poznam koleginico ki je hodila z nekim Slovencem, po 5 letih jo je pokončal z sekiro.

….čuvajte se Slovencev.

p.s.
“Vsaka podobnost z resničnostjo je le slučajna”

Če se že gremo, raje vidim v Sloveniji Veliko Srbijo, Veliko Hrvaško, kakor pa Veliko Albanijo.
Sem Slovenka in se lahko družim z vsemi ljudmi, ampak s Kosovarji pa ne morem!

Če v vseh teh jezikih na delikatesi naročate salamo enako kot v slovenščini, potem si vso to znanje lahko zatakneš nekam.
Šiptarske gradbene delavce pa nobeden več noče, so se izkazali za zelo lene in nezanesljive![/quote]

Ko naročam delikateso jo naročam v meni všečnem jeziku. Tudi v kitaajščini bi jo lahko v Lj. naročil ba bi mi trgovec slednjo prodal.
Če mu pustim pa še kak evro več je več kot zadovoljen.

Ker je vaš nivo tako nizek, naj vam povem da v Londonu, Zurichu znajo v prodajalnah Arabščino, Ruščino in tudi Kitajščino. Glavno da se proda.
Seved človek iz sociale to ne more vedeti ne zamerim vaši nizki samopodobi.

.

Verjetno ste res čistokrvna Slovenka.
Rojeni v Sloveniji, dedek in babica pa živijo v Banja Luki.

😉


Praviš da se držijo stran, ker ne zaupajo slovencem.
Prav imajo, samo se še premalo stran se držijo. Bi se morali držat vsaj 500km stran, pa nebi bili podvrženi nobenim šikaniranjem s strani slovencev. Ne vidim problema zakaj ne.

Če v vseh teh jezikih na delikatesi naročate salamo enako kot v slovenščini, potem si vso to znanje lahko zatakneš nekam.
Šiptarske gradbene delavce pa nobeden več noče, so se izkazali za zelo lene in nezanesljive![/quote]

Ko naročam delikateso jo naročam v meni všečnem jeziku. Tudi v kitaajščini bi jo lahko v Lj. naročil ba bi mi trgovec slednjo prodal.
Če mu pustim pa še kak evro več je več kot zadovoljen.

Ker je vaš nivo tako nizek, naj vam povem da v Londonu, Zurichu znajo v prodajalnah Arabščino, Ruščino in tudi Kitajščino. Glavno da se proda.
Seved človek iz sociale to ne more vedeti ne zamerim vaši nizki samopodobi.

.[/quote]

Imate svoje Kosovo, pejte nazaj od koder ste prisli in tam govorite kitajsko!

[/quote]
Praviš da se držijo stran, ker ne zaupajo slovencem.
Prav imajo, samo se še premalo stran se držijo. Bi se morali držat vsaj 500km stran, pa nebi bili podvrženi nobenim šikaniranjem s strani slovencev. Ne vidim problema zakaj ne.[/quote]

Zato ker imam nepremičnine tukaj in delam. To ne pomeni da ti zaupam in bi se družil z tabo.
Znanje jezika pa mi gre meni v korist in zato ga tudi naučim. Tudi Slovenščino. Pa tudi poskušam spoštovati Slovensko kulturo in običaje, ta pravo Slovensko. Ne Slovenščino iz Fužin.
Ne pomeni pa to da imam nek cilj ostati v Sloveniji, ali pa ja?
Odvisno od posla in interesa Mile.

500 km ne jugu je Mile tvoj Beograd, zakaj se ti ne vrneš v tvojo “otađbinu”?

Imate svoje Kosovo, pejte nazaj od koder ste prisli in tam govorite kitajsko![/quote]

…tebi naj pustim svojo lastnino?

Seveda si ti navajen nasilno jemati, tvojim staršem je Slovenija(UDBA) podarila v času Jugoslavije stanovanje pri migraciji iz Aleksinca ali pa Niša. Sedaj pa želiš še moje.

Pejt delat.

Dost vas Država futra Gorane.

.

New Report

Close