Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Aleja Šiška

Aleja Šiška

Problem je, ker bodo navdušeni šopingerji, ki bi lastno mater prodali za 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} otvoritvenega popusta, svoje viruse razširjali naokoli nič hudega slutečim. Če bi virus ostal le med njimi, ne bi bilo nobene škode.

Največji problem v tem primeru je ravno “food court” na vrhu – na enem kupu, ko prehranjujoči kihajo, kašljajo naokoli, jim leti med govorjenjem iz ust, ko nikakor ne bo zagotovljen prostor metra pa pol drug med drugim :))…pa zelo malo si jih gre pred hranjenjem roke prej umit. po Pa verjetno bodo imeli ob otvoritvi “sampling” – tisto, ko nekdo pred vitrino s hrano ponuja na pladnju zapikano z zobotrebci majhne vzorčke futra za probavat Predvsem za tistega ki drži tak pladenj :))

Odprtje Aleje je norost. Pravzaprav je norost že odločitev za gradnjo.
Sama zlepa ne bom šla tja. Sem verjetno ena redkih ljubljančank, ki recimo tudi v Primarku še nisem bila.
Meni je bolno to s trgovinami, kar se dogaja zdaj.
Vsi ki boste 19tega tam, boste soodgovorni za korono. V bistvu si jo prav zaslužite. Samo kaj, ko ne bo ostala samo pri vas.
Ne morem razumet primitivcev, ki bi za en trapast šoping tvegali zdravje in življenje sebe, svoje družine in še drugih.

Tole naj odprejo, ampak nekako “na tiho” oziroma s pozivi ljudem, naj ne navalijo prvi dan odprtja. Otvoritev pa brez pompa, brez popustov. Naj začnejo služiti, ni pa treba narediti cirkusa iz otvoritve. Saj druge trgovine so tudi odprte, pa naj bo še ta.

Odprtje Aleje je norost. Pravzaprav je norost že odločitev za gradnjo.
Sama zlepa ne bom šla tja. Sem verjetno ena redkih ljubljančank, ki recimo tudi v Primarku še nisem bila.
Meni je bolno to s trgovinami, kar se dogaja zdaj.
Vsi ki boste 19tega tam, boste soodgovorni za korono. V bistvu si jo prav zaslužite. Samo kaj, ko ne bo ostala samo pri vas.
Ne morem razumet primitivcev, ki bi za en trapast šoping tvegali zdravje in življenje sebe, svoje družine in še drugih.
[/quote]

Popolnoma se strinjam z zgoraj napisanim.

Priznam 😁
[/quote]

Sem ti že hotela reči, če greva skupaj (sami samcati) na razdalji min 1m,:)). Pa je to prevelik optimizem ;).

Sem ti že hotela reči, če greva skupaj (sami samcati) na razdalji min 1m,:)). Pa je to prevelik optimizem ;).
[/quote]

tole je treba nabavt

http://chloeclements.blogspot.com/2014/04/nathan-destro.html

tole je treba nabavt

http://chloeclements.blogspot.com/2014/04/nathan-destro.html
[/quote]

Tole bi se včasih rabilo tudi če ni koronavirusa.

Tudi Moderna Albertina na Dunaju se odpira – a brez neke uradne ceremonije https://www.rtvslo.si/kultura/vizualna-umetnost/na-dunaju-se-brez-pompa-odpira-nova-albertina-hram-sodobne-umetnosti/516818

Odprtje Aleje je norost. Pravzaprav je norost že odločitev za gradnjo.
Sama zlepa ne bom šla tja. Sem verjetno ena redkih ljubljančank, ki recimo tudi v Primarku še nisem bila.
Meni je bolno to s trgovinami, kar se dogaja zdaj.
Vsi ki boste 19tega tam, boste soodgovorni za korono. V bistvu si jo prav zaslužite. Samo kaj, ko ne bo ostala samo pri vas.
Ne morem razumet primitivcev, ki bi za en trapast šoping tvegali zdravje in življenje sebe, svoje družine in še drugih.
[/quote]

Bolj se ne bi mogla strinjat!

New Report

Close