Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek alen kobilica sanjski moški

alen kobilica sanjski moški


Ni oslepel zaradi tumorja; ampak ker ni jemal antibiotikov po operaciji. Mislim, da je prišlo do vnetja vidnega živca in slepote. Je sam o tem govoril. Takrat je bil v vezi z veganko, ki je nato k enemu starcu odletela. Alen sedaj njene sladolede reklamira, revež.

Alen ima bajto za 800.000e..res je veliiik revež.


Ni oslepel zaradi tumorja; ampak ker ni jemal antibiotikov po operaciji. Mislim, da je prišlo do vnetja vidnega živca in slepote. Je sam o tem govoril. Takrat je bil v vezi z veganko, ki je nato k enemu starcu odletela. Alen sedaj njene sladolede reklamira, revež.
[/quote]

Reva lažniva

Tale zgodba o nejemanju zdravil in posledični slepoti je res sick.

Pa od kje vam toliko hudobije?

Kar se tiče njegove takratne ženske, res sta šla narazen, razlog, zakaj se je obesila na tistega starčka, niti ni pomemben, ima pač ženska svoje prioritete….

In kolikor vem, je Alen solastnik podjetja.

Preko 1 mil.e. je ziher zaslužil na modnih pistah. Samo za eno reklamo z prestižnimi urami je zaslužil 100k..

http://lifestyle.enaa.com/ljudje/maneken-alen-kobilica-skoraj-povsem-oslepel.html

Aha, če pa poroča revija Lady, bo pa že držalo.

Res je imel dve operaciji in po drugi je oslepel, pa ne zaradi ne jemanja antibiotikov, no.


Ni oslepel zaradi tumorja; ampak ker ni jemal antibiotikov po operaciji. Mislim, da je prišlo do vnetja vidnega živca in slepote. Je sam o tem govoril. Takrat je bil v vezi z veganko, ki je nato k enemu starcu odletela. Alen sedaj njene sladolede reklamira, revež.
[/quote]

Ne bi malo preverila govoric, preden pametuješ?

Kar se tiče govoric: ko je oslepel, se je povsod govorilo, da ni jemal terapije. Očitno se je zgodba v teh letih spremenila. Na internetu se nič ne briše.
Moram reči, da ste kar v luft skočile.
Zanimivo.

v svojem dokumentarcu je jasno povedal, da je oslepel zaradi tega, ker je bil tumor na takem mestu, da so ob operaciji stisnili živec. prav tako povejo, da se mu stanje boljša, vmes je celo bral črke velike za a4 list, sedaj pa ne vem kako je. punca, namesto lady, raje kaj boljšega v roke primi.

Pred leti, ko je še videl, je bil moj sosed. Dost zoprn, samovšečen in nadut tip, ki niti slučajno ni odzdravil. No življenje marsikaj spremeni…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

To tudi dosti pove o tebi.

tip je bil že od vedno resnično prijazen in prijeten. nakladaš!

Sosedi, krasen človek Karin pa tudi. Zdaj ima punco staro 25 let.

Težko verjet, da so lepi ljudje lahko tudi zoprni, a ne? Sicer pa je tudi za Borata Poharja večina žensk prepričanih, da je pameten, prijazen in sposoben.
Se opravičujem.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Samo enkrat sem ga videla v živo. Stojim v vrsti v trgovini, se obrnem in je bil Alen za mano. Ful lepotec res.

lepi ljudje so lahko tud zoprni, alen pač ni bil in ni eden izmed njih. fovš si.

Ja, fovš…. zakaj že?
Mi je žal, da sem kaj napisal. Point mojega zapisa je le, da ni treba po embalaži in prodajnih strategijah soditi vsebine. Ampak dandanes je embalaža vse.
Je že kdo v novejših časih videl kakšnega CEO pomembnejše firme, ki bi bil grd (čeprav sposoben?). Ne. ker bi butli po njegovi zunanjosti takoj sklepali, da je tudi njegova firma “grda” ali zanič. In obratno – lep CEO = dobra, zdrava firma. Lep politik – pošten in sposoben človek.
Uspešnega, a grdega politika z izjemo Ivana Janeza (ampak to je posebna zgodba)? Kučan zaradi svojega videza danes ne bi imel niti najmanjše šanse, čeprav mu Borat in Cmerar ne sežeta niti do gležnjev.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ok v tvojem prispevku o V.orgazmu sem se strinjala s tabo. Tu si ga pa kiksnil. Povem ti, da to pove tudi dosti o tebi, ce ti sosed ne odzdravi.

Sem prav gledal na uro koliko časa bo preteklo, da bo priletek tak užaljen odgovor… 😉
Naj ti namignem, da ni pozdravljal nikogar od “navadnih” smrtnikov v našem bloku.
Ok, morda pa ima dvojnika. Z istim imenom in priimkom na nabiralniku.
Maah, kar verjemite v pravljice. Who cares…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Pa nismo te hotli užalit, sam ti si tud hotu nas.
Tebe bo pa Helencablagnenca lepo pogledala, plis pusti Alena nam .

Ok.
Sicer pa se ljudje, sploh po težkih (zdravstvenih) preizkušnjah lahko tudi korenito spremenijo. Jaz sem ga pač nekoč videval in poznal drugačnega. Kot nadutega, agresivnega in samovšečnega manekena. No, če se je v resnici tako drastično spremenil, je to dobro predvsem zanj.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Poznam znano osebnost, ki je v javnosti večno nasmejana, prijetna, se pošali, ma dabest punca. Na družinskih zadevah je pa ohola in zoprna, najbolj pametna in ponavadi samo ona govori, o sebi seveda.

A zdaj je pa že agresiven?

OK, glede na to, da najbrž nisi nek lepotec in ne dosegaš žensk, ki bi jih rad imel, razumem da njegovo obnašanje omenjaš kot “nadutost” in “samovšečnost”, čeprav mi ni jasno, kaj ljudje pričakujete od medijsko izpostavljenih ljudi (pa ne gre samo za Alena Kobilico)…. da se vam bodo nasmihali, kramljali z vami samo zato, ker mislite, da so to dolžni počet?

Ampak s tem, da ga omenjaš kot AGRESIVNEGA, si pa pretiraval. LOL. Daj se umiri, no.

New Report

Close