Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ALENKA KOŠIR

ALENKA KOŠIR


Alenka je fit lepotica s otroci, ki se je ne bi branil noben zrel moski. Jure ne izgleda nic slabse, lep decko. God bless, ce lahko zastavita znova.
Me pa zanima kaksen ksiht imas ti…

Jure je uživač, ALenka pa garačka to ne gre vkup. Je lepa pametna, dela, skrbi za TRI otroke. Dobra je. Čeprav ji je verjetno tudi to pomagalo da je bla žena od Jureta. Prepoznavnost pa veze pa to …..

Ravno tu je problem nastal. Morala bi ga dovolj zjebat, vendar je vse posvetila otrokom. Začaran krog, ko otroci moškega izrinejo iz zakonske postelje. Zobarca teh problemov nima in mu je dala tisto kar doma ni več dobil. Upam, da je bila to dobra šola za oba, Alenko in Jureta.


Alenka je fit lepotica s otroci, ki se je ne bi branil noben zrel moski. Jure ne izgleda nic slabse, lep decko. God bless, ce lahko zastavita znova.
Me pa zanima kaksen ksiht imas ti…[/quote]

Lepo, da skrbi dobro za otroke. Pohvalno. Take ženske cenim.

Ampak faco ima še vedno čefursko, pa saj je čefurka. Imaš s tem probleme?!


Alenka je fit lepotica s otroci, ki se je ne bi branil noben zrel moski. Jure ne izgleda nic slabse, lep decko. God bless, ce lahko zastavita znova.
Me pa zanima kaksen ksiht imas ti…[/quote]

Lepo, da skrbi dobro za otroke. Pohvalno. Take ženske cenim.

Ampak faco ima še vedno čefursko, pa saj je čefurka. Imaš s tem probleme?![/quote]

Jaz imam pa problem s tvojo slovenceljsko faco, saj si po slovenceljsko zabita.


Alenka je fit lepotica s otroci, ki se je ne bi branil noben zrel moski. Jure ne izgleda nic slabse, lep decko. God bless, ce lahko zastavita znova.
Me pa zanima kaksen ksiht imas ti…[/quote]

Lepo, da skrbi dobro za otroke. Pohvalno. Take ženske cenim.

Ampak faco ima še vedno čefursko, pa saj je čefurka. Imaš s tem probleme?![/quote]

Jap, imam težavo s prostaško prasicko. Zdravilo zate je ena prevzgojna terapija spankanja brez milosti. Pa s cepom v umazanem kljunu, da lahko svinjas po mili volji sama sebi.
Registriraj se pa te odresim jezikanja.

Rekla kazala – sam kolikor jaz vem, naj bi ga ONA varala z enim odsluženim fuzbalerčkom, ki naj bi ga njegova babnica že zdavnaj brcnila iz postelje in bajte. O njem pa nič takega nisem slišala. Hm.

Malce pobrskaj, je napicil res hudo milfico.
Če drži kar praviš, bosta potem toliko lažje odpustila drug drugemu…


Ja, to so pa res dejstva …
Mimogrede, o njem in eni zobarci z Bleda sem še jaz nekje nekaj prebrala, ki me taki trači sploh ne zanimajo. Tale post sem odprla, ker Alenko spremljam na FB in se mi zdi zelo fajn ženska. Tako od daleč in kar njenega preberem.


Ja, to so pa res dejstva …
Mimogrede, o njem in eni zobarci z Bleda sem še jaz nekje nekaj prebrala, ki me taki trači sploh ne zanimajo. Tale post sem odprla, ker Alenko spremljam na FB in se mi zdi zelo fajn ženska. Tako od daleč in kar njenega preberem.[/quote]

Jao FB stalkerji. Čemu slediti nekomu, ki ga ne poznaš?

New Report

Close