Najdi forum

Alexis

Dober večer vsem in malo obujanja spominov ter tema za komentar.. Kdo se še spomni Alexis iz dinastije? Joan Collins šteje danes 68 let in se namerava za Valentinovo 2002 petič poročiti s Percy-em Gibson-om, ki je samo 32 let mlajsi od nje! Trije njeni dosedanji soprogi so že mrtvi, za četrtega se ne ve kje je? Joan-ca misli, da gre za njen zadnji zakon, kaj pa pravite vi?

Mislite le mirne misli, Pepi

O, Pepi! Dober večer!

Ja, dobro se spomnim Dinastije. Takrat sem bila še smrklja v osnovni šoli, ampak spomnim se pa, ker se mi je takrat zdela fantastična, hehehehehe…

Po moje Joan ni več čisto pri sebi. Saj veš, slava, denar… to ti stopi v glavo, potem pa delaš neumnosti. No, njej se to dogaja že dalj časa.
Mogoče pa si želi prehiteti Elisabeth Taylor. A ni bila ona poročena 8x?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ooooo pa se je dobro spomnim ja ,ta zlobne babe heheheh.
Kaj naj rečem:uživa naj,zakaj ne!!!Zastonj jih ze ne steje toliko in tudi izgleda enkratno!!
Prašanje je samo dvoje..ali išče neko popolnost v zakonu (ki vemo da je ni) ali pa želi svoje živlenje izkoristiti do maksimuma..
Če je to drUgo zakaj ne!!Če pa lahko….Tam si to lahko privoščiš..
Meni se zdi zanimiva ženska prav zaradi tega heheehe ima pač velikoooo srce,v katerega spravi ogromno moških..hihihi
Samo prašanje je ali jih zna v resnici tudi vse ljubiti.Pomoje gre tukaj predvsem za blišč denarja,slave in lepote…Te vrednote pa za pravo ljubezen niso dosti.Še zdaleč ne…No ja mogoče se motim ampak ji pa kot ženska s strani uživanja in vsega tega privoščim in nikakor nisem fauš..mrhica dobro izgleda..Kar je res je res..V to smer pohvale…
Če verjamete al pa ne me ob takih ljudjeh,če zanemarim globje razmišlanje o pravem pomeni zakonskega zivlenja in ljubezeni…preplavi razmišljanje,kako smo mi “še malce v teh stvareh za lunco”Vztrajamo in vztarajo tudi ob nemogočih razmerah doma ob parterju,ločitev jemljemo kot za nek grozni baubau…ob raznih pritiskih,rešujemo kar se rešit da..trpimo več kot je potrebno ali pa si do zadnjega zatiskamo oči..Le zakaj??
Ma večkrat za vse ne samo zame velja živlenje je eno samo..ljudje smo samo ljudje,če vidimo,da pač ne gre,oziroma da smo naredili zivlenjsko napako…zakaj potem ne naredimo nekaj zase…uhhh sem se razpisala prevec..no samo paše pa v to temo.Me prav zanima kaj bodo dodali se drugi…
poljubčke vsem in pa-pa-***************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...
nova
Uredništvo priporoča

Ja, muca, imaš prav. Če se alexis zdi, da ji ustreza tak način življenja, potem naj kar nadaljuje, tudi jaz ji privoščim, ni kaj. Je pa tako, da se je za vprašat, kje in kaj je narobe, da se tolikokrat poroči.
Nekje nekomu manjka denar, da bi si uredil življenje, morda s tem rešil velik problem , drugi ga imajo preveč, pa je zato še več afnanja in stresnih situacij. Bodi zdaj pameten tukaj, če lahko. Nekje huda lakota, nekje preseravanje z bliščem in piščem !

Ajdi muca, drži se !!!

Hja Jana sej veš..nekateri vlagajo v zakon samo denar,je edina veza in povezava med partnerji,zamemairjo pa se čustva..skratka vodilo je materializem in odvisnost od njega.
Še eno pravilo,ki je zlata vredno denar ni vse…gre tako kot pride..in tako je tudi s tovrstno ljubeznijo..
Kaj veš da se jo kupiti za nekaj časa.sploh,če je tu zraven se osebna lepota-na zunaj…..prej ali slej je obsojena na propad!Pa še nekaj je lepota prej sli slej ugasne-ostanejo le lepi spomini..bogi tisti,ki ne primorejo tiste notranje lepote,ki je nadvse pomembna,kot zrak,ki ga dihamo…
Srečno!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Joan je glede na slike res dobro ohranjena.. Seveda ima za sabo stevilne korektivne posege- liftinge in bokve kaj se.. Glede zakona pa je starostna razlika le prehuda, mar ne? Po moje tip vidi denar, ona pa njegovo mladost..Se strinjam s tabo, da tu ne bo ne vem kaksne ljubezni.. Bosta imela gotovo dolgo pravno pogodbo o medsebojnih odnosih..Pa naj jima bo srecno…

Mislite le mirne misli, Pepi

Se popolnoma strinjam s teboj !

Ni kaj dodati, razen, da imaš prekleto prav!!!!

Mislite le mirne misli, Pepi

New Report

Close