Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, da ali ne?

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, da ali ne?


Tumarije kvasis, giulieta nima nobenih crickov, ce pa ti avta ne puces in se ti zaredijo scurki…tvoj problem, kot drugo o kakem zbijanju km ti bluzis, na alfah id 159 dalje se na testerju..uradnem vidi vsak poseg v tahometer, taki da se z alfami nihce ne stati, to o soljenju cest pa, vi ste debili, 30 let nazaj bi to se pilo vodo v 21 stoletju pa…daj se zbrihtaj
[/quote]

Ne rabiš mi razlagat, ker mi je jasno kako stvari funkcionirajo. Zate pa nisem čisto prepričan, glede na to kakšne kvasiš. ;))

Pa lahko noč.

https://www.youtube.com/watch?v=sQvQiMZ1Pdg

O, seveda bi jo imela. Zal si je ne morem privosciti. Jo pa veckrat vidim, ko se pelje mimo nase hise, ocitno jo ima nekdo iz nasih krajev. Vsakic, ko se pelje mimo, mi zaigra srce. Kaksen glas, kaksen stas… Cudovita je. Lepotica.


Ne pretiravej! 15 let sem vozila AR in praktično ni bilo problemov z avtomobilom.

Da se Alfe kvarijo. Jaz sem imel 10 let
Alfo, sedaj pač rabimo večji avto in imam drugega. Nikoli nobenega problema. Sosed imel tudi Alfo. Ravno tako vedno delala.

Tudi mi smo jo imeli, 159 SW, najboljsi avto ever. Zal Alfa ni nikoli nasledila tega modela.
Smo pa imeli tudi Fiate, Volvo, Renaulte, VW, nas drugi avto je Lancia Y. Edini avto, ki je bil res zanic, je bil VW. Z Alfo in Lancio ni (bilo) nikoli nobenih tezav, redni servisi in to je vse. Lancia ima trenutno 13 let in gre kot strela.

če želiš da na cesti vsi gledajo za tabo, potem si moraš kupiti Italijana.

Italijanskemu dizajnu ne pridejo do kolen ostali. In ta zvok!
https://www.youtube.com/watch?v=0siqvB_7Sco

Se eno budalo ki je alfo videli zgolj od dalec….
[/quote]
Kater del komentarja ni bil jasen?

Ce si po poklicu mehanik.


Kater del komentarja ni bil jasen?
[/quote]

Tebi ocitno celoten, ti ponovim..si zgolj budalo ki je alfo videlo zgolj od dalec

Ne rabiš mi razlagat, ker mi je jasno kako stvari funkcionirajo. Zate pa nisem čisto prepričan, glede na to kakšne kvasiš. ;))

Pa lahko noč.
[/quote]

Ti si znova dokazal da si zgolj eden tistih ki alfe gleda zgolj od dalec, teoretik in zabitez, glup ko tocak

Tebi ocitno celoten, ti ponovim..si zgolj budalo ki je alfo videlo zgolj od dalec
[/quote]
Resno sprašujem, kateri del mojega komentarja te je zmotil? Al odgovarjaš zato, da si ego filaš?

New Report

Close