Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Alfi Nipič covid

Alfi Nipič covid

Me zanima če je bil ceplhen proti covidu gleda na to,da je hudo bolan in na respiratorju. Če ne vi bil cepljen bi se že to na veliko pisalo…no upam,da bo okreval.

respirator je 100 procentna smrt! ubijja

In zakaj te to zanima?

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Me zanima, 24.11.2021 ob 22:06

Me zanima če je bil ceplhen proti covidu gleda na to,da je hudo bolan in na respiratorju. Če ne vi bil cepljen bi se že to na veliko pisalo…no upam,da bo okreval.

joj si nahepana s tem,  če je necepljen-piše tudi  včlankih, da ima pridružene bolezni. Torej?

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
a ti je že prišlo, 24.11.2021 ob 23:29

joj si nahepana s tem,  če je necepljen-piše tudi  včlankih, da ima pridružene bolezni. Torej?

 

 

 

pa ravno ljudem, ki so imeli že sicer kakšne težave so svetovali,da se cepijo,da bodo zaščiteni pred bolnico in hudim potekom… zdaj ko so v bolnicah, na kisiku, ali celo umirajo, pa se spet izgovarjajo na njivoe ostale bolezni. To je nategovanje predvsem teh ljudi, ki so se cepili, ker so verjeli,da bodo bolj zaščiteni kot brez cepivam pa očitno niso…

če gledamo primer gospoda – poprej leto in pol brez cepiva ni zbolel… potem se cepi,da si zagotovi kao varnost (da ostane zdrav)  – tako mu je ta velestroka obljubljala, in zdaj je revež cepljen bolan s covidom na kisiku… poprej pa leto in pol necepljen in ni zbolel (čeprav je imel že poprej te pridružene bolezni na katere se zdaj izgovarjate)…

mislim res krasna so ta cepiva… nOT!

smili se mi… kot tudi vsi ostali, ki jih je ta lažnjiva stroka tako nategnila s temi cepivi.

Alfi je bil 3 krat cepljen, ampak mu to ne pomaga, tako kot drugim ne. Alfi drži se, saj nisi vedel v kaj se podajaš, ko si vihal rokav- smo s teboj!

se vedno velja…no ja. bolj in bolj…

cepljene bomo zascititli tako, da prisilimo necepljenje, da se cepijo s snovjo, ki ni zascitila cepljenih.

Zdej pa razum ce mores….

Ma ajde, en gripohincek. Borovnicke sem mislil reci.

Alfi nipic ni bil cepljen.

Ni bil?

V intenzivni covid enoti v UKC Maribor tudi Alfi Nipič?

 

Je bil?
https://siol.net/trendi/svet-znanih/alfi-nipic-se-vedno-v-bolnisnici-cepil-se-ni-iz-osebnih-razlogov-567821

 

To je sedaj vprašanje!

New Report

Close