Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bi bili v vezi s takim tipom in kaj sploh hoče?

Ali bi bili v vezi s takim tipom in kaj sploh hoče?

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj hoče, 23.11.2021 ob 14:50

Odgovor na objavo uporabnika
to hoče, 23.11.2021 ob 14:44

Pomeniš mu znanko, katero pač iz vljudnosti vpraša, kako je, ne zanima pa ga odgovor.

 

Po tvojem pisanju sploh nimam občutka, da bi kaj posebnega hotel od tebe.

Ja, saj to, tudi jaz nimam občutka, da bi kaj posebnega hotel od mene. Ampak kako se mu da? Nekaj mora bit zadaj. Komu “normalnemu” se pa da tako rekoč vsak dan ali pa vsaj 3x na teden nekoga klicat, pisat, se srečevat, ampak istočasno pa nič od nič? Sem ga celo ignorirala nekaj časa pa je še kar pisal.

Tudi jaz kontaktiram dobre znance in znanke, se pogovarjamo, tui povprašam, kako so – pa razen dobrega znanstva ne pričakujem od njih nič drugega.

Zakaj res imaš občutek, da bi on želel kaj več?

Jaz sem naletela na 2 ki hoceta prijateljstvo in noceta veze. Ne razumem dobro tega kako moski razmislja, da hoce samo prijateljstvo se tudi brez intime in enega tudi dosti zanima kako sem in tukaj se konča, nobene večje debate preko pisanja. Oba sta brez punce… vidi se po socialnih omrezjih. Oba dva sem skenslala in ti priporocam da tudi ti saj ti samo jemlje čas in energijo. Najdi si nekoga ki te bo imel rad in ti njega in bo to tudi pokazal.

Odgovor na objavo uporabnika
Se ti ne zdi, 24.11.2021 ob 09:59

Odgovor na objavo uporabnika
Znano, 24.11.2021 ob 09:36

Odgovor na objavo uporabnika
Ma ja304, 23.11.2021 ob 16:29

Kakšen avtist neki, ne streljajte neumnosti. Tak odnos imata, očitno sta oba s pol noge notri v tem. Ona verjetno premalo odločna, on ves skrivnosten, kar nekaj. Slaba kombinacija. Kjer je tako slaba komunikacija ne vem kaj pričakuješ, da se bo na koncu izcimilo? Samo čudež lahko tole reši, žal.

Priznam, pretiravam z avtistom. Sorry, ampak na znake aspergerja pa kaže. So čisto ok ljudje, če jih štekaš kako funkcionirajo. Če jih ženske ne poznajo pa posledično sprašujejo po forumih zakaj so “skrivnostni”. Niso skrivnostni, ne znajo pravilno odreagirat na čustva ali kako drugače komunicirat. Zato izpadejo čudaki.

 

Pošteno bi bilo, da to ženski v 4 letih enkrat pove ali vsaj nakaže, da se ne sprašuje kaj je z njo narobe in kaj počne ona narobe, če je očitno problem on in njegov sindrom. Tako bi morda tudi imela možnost razumeti in se drugače obnašala, ko bi se vedel “čudno”.

Sama imam tudi nevrobiološko motnjo, za katero sem izvedela v odraslem obdobju, a se zato ne obnašam grdo do ljudi in to izkoristim kot izgovor. Prav tako delam na tem, da simptome reguliram, se opravičim za izpade in bližnji ter prijatelji že vsi vedo kako je s tem ter se večkrat pogovarjamo o tem. Tako je njim lažje razumeti mene, jaz pa se ne počutim kot slon v trgovini s porcelanom.

Če mu je kaj do te ženske, ji bo povedal kako in kaj, če je seveda to vzrok. Saj bo morala izvedeti prej ali slej, če se bosta še družila. Drugače je pa samo izgovor za nezrelo obnašanje. Ne vem sicer koliko sta stara a to vsekakor ne spada v obdobje po puberteti. Dva odrasla se morata znati pogovarjati, pika. Če ne očitno nista kompatibilna, niti kot prijatelja. In s tem ni nič narobe, razen to da vztrajata in zalivata mrtvo rožo.

Ja, točno tako. Hvala ti.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 24.11.2021 ob 11:56

Odgovor na objavo uporabnika
Mogoče, 24.11.2021 ob 11:51

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 24.11.2021 ob 11:36

če ga v štirih letih nisi uspela položit, potem pa tudi ne veš za kaj jo imaš.

Lahko sta samo dobra kot prijatelja in ga ne želi izgubiti kot takega, kar pa morebiten konec zveze največkrat prinese. Niso vsi odnosi seksualne narave, z enimi ti je enostavno prijetno klepetati in je to to.

če bi bilo to, potem ne bi bilo naslovnega vprašanja. Pa kakšen prijatelj ti je to, da te ne vpraša kako si, če zboliš?

Mislim, da gre bolj za ljudi, ki še niso spoznali, da stisnt in prdnit hkrati ne moreš.

Saj on me sicer vpraša kako sem, ampak na začetku pogovora, kot nekakšna vljudnostna fraza ali pozdrav ali kaj takega. Ko mu odgovorim se pa skrije, pa par dni počaka pa kasneje spet kot, da nič ni bilo. Meni se zdi kot, da želi priti do mene na napačen način ali kako naj rečem. Ko pa dobi nek odgovor ali pride do resnejšega pogovora se pa potuhne.

Odgovor na objavo uporabnika
Mogoče, 24.11.2021 ob 12:05

Uf veš koliko jih je, “normalnih” ki te ne vprašajo kako si oz to storijo le iz vljudnosti, v resnici jih ne zanima. Pa takih, ki jih zanima le zato, da se sami bolje počutijo ko ti gre slabo. Pa takih, ki iščejo to informacijo le zato, da imajo kaj opravljati. Itd. Veliko jih je takih, ki ne znajo biti pravi prijatelji.

Ja, tudi to je res. In tudi to sem že razmišljala, da me sprašuje določene stvari samo zato, da prenaša naprej.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj hoče, 24.11.2021 ob 13:48

Saj on me sicer vpraša kako sem, ampak na začetku pogovora, kot nekakšna vljudnostna fraza ali pozdrav ali kaj takega. Ko mu odgovorim se pa skrije, pa par dni počaka pa kasneje spet kot, da nič ni bilo. Meni se zdi kot, da želi priti do mene na napačen način ali kako naj rečem. Ko pa dobi nek odgovor ali pride do resnejšega pogovora se pa potuhne.

noče te

noče te

noče te

noče te

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj hoče, 24.11.2021 ob 13:57

Ja, tudi to je res. In tudi to sem že razmišljala, da me sprašuje določene stvari samo zato, da prenaša naprej.

Saj odgovor najverjetneje tudi sama poznaš. Včasih si je le treba pravo vprašanje postaviti, pa je vse jasno.

Predvsem se ne zgubljaj v nesmislih in v situacijah, ki ne doprinesejo k tvoji sreči. Vsak, ki se na tak ali drugačen način izogiba odgovorom, skriva, kot bi zavijal vse v meglo in nesmisel, je na nek način toksičen. Najverjetneje za vse ljudi okoli sebe. Vidi le tisto, kar želi videti in ga resnica ne zanima. Prav tako mu ni mar za druge, čeprav včasih to zmotno misli. Zdravi odrasli ljudje se ne gredo igric, moški pa ne bo nikoli riskiral, da izgubi žensko, ki mu veliko pomeni.

Kaj in kako bosta reševala to zagato ne vem, a vedi da si zaslužiš spoštovanje in korektnost, ne glede na vse. Vse ostalo so bedni izgovori in potrata tvojega življenja. Marsikdo bi znal ceniti tvojo pozornost, trud in čas. Ne podcenjuj se za nekoga, ki ne vidi tvoje vrednosti.

Kako si prišla do tega vprašanja ali biti z njim v zvezi? Si ti želiš biti z njim v zvezi, ali meniš, da si on tega želi?

Odkrito povedano, jaz se z njim ne bi ukvarjala.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9623, 24.11.2021 ob 14:11

Kako si prišla do tega vprašanja ali biti z njim v zvezi? Si ti želiš biti z njim v zvezi, ali meniš, da si on tega želi?

Odkrito povedano, jaz se z njim ne bi ukvarjala.

On si želi biti z mano, je tudi že rekel, večkrat. Jaz sem pa v dvomih, ker je tako skrivnosten oziroma nima nobenih čustev oziroma jih ne zna pokazat.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj hoče, 24.11.2021 ob 14:25

On si želi biti z mano, je tudi že rekel, večkrat. Jaz sem pa v dvomih, ker je tako skrivnosten oziroma nima nobenih čustev oziroma jih ne zna pokazat.

Te razumem, tudi jaz bi bila v dvomih.

Ne, ne bi bila. Tole že jasno pokaže, da mi ne bi stal ob strani, ko bi želela njegovo oporo, ko bi mi bilo hudo itd… čustveno nedostopen, skriva sebe pred tabo itd itn..

Valda da hoče samo sex. To da vztraja z rinjenjem vate ne pomeni nič drugega kot poskuša naresti nate vtis, da ga zanimaš za kaj več. Pri tebi mu bo mogoče uspelo, pri meni ne. Zdaj pa razmisli ali se hočeš ob tipu spraševat kaj kako zakaj ali da ti moški sam pove kako kaj zakaj je pri njemu! Aha moment 😉

Tipičen egoist, ne zapletaj se z njim!

to je dečko z narcistično osebnostno motnjo … razišči malo

Kar nekaj

Joj ženska, 4 leta svojega življenja trošiš..na kaj? Da.na forumu zdaj sprašuješ kaj bi? Po tem, kar si tu gor vse napisala…čimprej zaključi in se odstrani čim dlje od njega. Če bi kaj imelo za.biti, bi že bilo v tem času. Zberi pogum in čao. Tu ni čustev, ničesar. Želim ti, da spoznaš, kaj je tisto “nekaj”, oz. nekdo , kar ti zdaj manjka.

Ali je prpa ali sramežljiv, samo, da se tole že 4i leta vleče, nima jajc ali mu je le dolgčas in si tam, da zapolniš čas. Eni ne znajo živeti v realnosti, le preko ekranov. Prekini totalno, če bi bil tip resen, bi to že pokazal, tako mu je v veselje, da si čustveno privezana nanj.

Odgovor na objavo uporabnika
Asena V., 23.11.2021 ob 15:05

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj hoče, 23.11.2021 ob 14:57

Odgovor na objavo uporabnika
Asena V., 23.11.2021 ob 14:48

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj hoče, 23.11.2021 ob 14:20

Z enim tipom se srečujem, si piševa, že okoli 4 leta. Zadnje malo več kot leto dni pa rine vame non stop. Kar me moti je to, da nima nobenih čustev ali kako bi rekla. Recimo en primer: Ene dvakrat, mogoče trikrat v tem času (4 leta) sem mu rekla, da se ne počutim dobro in je kar poniknil. Me naslednji dan niti ni vprašal, če sem kaj bolje ali karkoli. Tudi drugače je malo čuden, ves čas bi samo nekaj rad, rine vame, ves čas me sicer sprašuje kako sem ampak, ko mu odgovorim, če odgovorim, da nisem ok, ga pa to kot, da ne zanima. Zato mi ni jasno zakaj me to sprašuje.

Kot sem že večkrat slišala, naj bi taki tipi želeli samo eno – vsi vemo kaj. Ampak ne vem no, mi ne deluje, kot da bi želel samo seks. Tudi to, da se kar ne naveliča rinit vame mi je čudno.

Ali bi bili s takim v vezi oziroma a je komu jasno kaj sploh hoče?

 

Jaz bi tebe vprašala, po vsem tem času, kaj ti hočeš od njega?

Tip čuti, da si navezana nanj in želi poglobiti vajin odnos. Ali mu to lahko zameriš?

Deluje pa kot čustven invalid, kakor smo vsi do neke mere, vendar tisti s podobnimi poškodbami se prej najdemo.

Po štirih letih vajinega prijateljevanja je jasno, da sta si (bila) na nek način usojena. V vsakem človeku, s katerim imaš odnos, lahko prepoznaš samo sebe – obratno kompatibilno.

Sicer pa – zakaj ga ne vprašaš, kaj sploh hoče od tebe, če ga tvoje težave sploh ne zanimajo. Morda ti pove, da ima občutek, da ga že štiri leta vodiš za nos, ko nekaj obetaš, pa nič od tebe.

On bi bil baje rad z mano, pravi, da sem mu všeč itd. Ampak čisto brez čustev.

Če ga jaz vlečem za nos naj se pa umakne, saj ga ne silim v nič.

Zdi se mi, da te tip v resnici zanima, vendar ni pa ravno tak biser, da bi bila ti pripravljena za zvezo z njim.

Obenem pa ti ugaja njegova pozornost.

Nisi poštena do njega.

Štiri leta vlečeta to zgodbo brez napredovanja ali nazadovanja.  Oba sta dokaj invalidna.  Oba sta odvisna od te zgodbe in nihče od vaju je nima moči zaključiti niti poglobiti. Oba sta v istem zosu.  Moje sožalje. Zelo mrtvo in nedinamicno življenje.

+1

kako lahko vezo sploh omenjaš in na to temo kompliciraš, pa sploh še seksla nista…Če vema bo to področje šlo dobro in če bosta poleg tega imela tudi kakšne druge skupne interese, lahko po določenem času veše druženje in seksualni druženje tudi preide v vezo…Ampak do tam je še dolga pot. Samo seks in skupni cilji niso dovolj za vezo. So pa nijna podlaga oz pogoj za vezo..Morata tudi videti kako se bosta oba odzivala na bolj intenzivno druženje..To pa kar imata edaj je manj kot nič in ni razloga, da bi se na podlagi tega obremenjevala..

New Report

Close