Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bi bili za poostreni nadzor na mejnih prehodih z Avstrijo?

Ali bi bili za poostreni nadzor na mejnih prehodih z Avstrijo?

Da ali ne?

V obe smeri? Pa da se našim utrga, ko bi na šiht hodili? No, ali pa na poti nazaj…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kako misliš, če bi bili?
Od poletja je vsaj na Koroškem že na A strani kontrola dokumentov, samo pri vstopu v Avstrijo, pri izstopu ne.

nova
Uredništvo priporoča

Ne utrga se jim, pač upoštevajo dodatni čas prehoda meje.

In kot je že Barca napisala, že nekaj mesecev se izvaja kontrola na mejnih prehodih ob vstopu v Avstrijo.

Zakaj že bi si morali spet želeti kontrole na mejah? Ko smo se ravno navadili brez …?

Kontrola je že, tako da je vprašanje čisto brezpredmetno. Kar bi bilo več, bi podaljšalo čas prehoda meje. Hvala lepa.

Ne utrga se jim, pač upoštevajo dodatni čas prehoda meje.

In kot je že Barca napisala, že nekaj mesecev se izvaja kontrola na mejnih prehodih ob vstopu v Avstrijo.[/quote]
Saj se mi ne da brskat po starih temah, v katerih ljudje šizijo… No, mogoče so pa takrat res mirni, ko pridejo domov, jim gre pa para iz ušes in nosu…
Mogoče sem si pa poostreno kontrolo napačno predstavljala – ne samo kot pregled dokumentov, ampak kot dosledno preverjanje podatkov v računalniški bazi…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ne utrga se jim, pač upoštevajo dodatni čas prehoda meje.

In kot je že Barca napisala, že nekaj mesecev se izvaja kontrola na mejnih prehodih ob vstopu v Avstrijo.[/quote]
Saj se mi ne da brskat po starih temah, v katerih ljudje šizijo… No, mogoče so pa takrat res mirni, ko pridejo domov, jim gre pa para iz ušes in nosu…
Mogoče sem si pa poostreno kontrolo napačno predstavljala – ne samo kot pregled dokumentov, ampak kot dosledno preverjanje podatkov v računalniški bazi…[/quote]

In zakaj bi ti to uvajala? Verjemi, ko vidijo sumljivo osebo – tisto, za katero te skrbi, jo še kako preverio tudi v računalniku. Ne vem pa, zakaj bi vse, ki prečkajo mejo. Mi znaš razložit?


Saj se mi ne da brskat po starih temah, v katerih ljudje šizijo… No, mogoče so pa takrat res mirni, ko pridejo domov, jim gre pa para iz ušes in nosu…
Mogoče sem si pa poostreno kontrolo napačno predstavljala – ne samo kot pregled dokumentov, ampak kot dosledno preverjanje podatkov v računalniški bazi…[/quote]

In zakaj bi ti to uvajala? Verjemi, ko vidijo sumljivo osebo – tisto, za katero te skrbi, jo še kako preverio tudi v računalniku. Ne vem pa, zakaj bi vse, ki prečkajo mejo. Mi znaš razložit?[/quote]
Ne, ne znam, ker ideja o poostrenem nadzoru ni (bila) moja. Sem za vsaj slučaj še enkrat prebrala, kaj sem napisala, pa nikjer ne piše, da bi jaz karkoli uvajala. Po mojem bo avtor/ica bolj primeren naslov.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ne. Se pa ravno poostren nadzor na Slo-A meji izvaja.

Zelela tudi meji av-slo vsekakor ker sicer se lahko zatece in skrije k nam zal marsikdo.

New Report

Close