Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bi dali še 1 šanso osebi ki ste jo preboleli

Ali bi dali še 1 šanso osebi ki ste jo preboleli

Ok bom povedal mal več, pred ene 5 leti sem na eni fešti spoznal zasedeno žensko ko sma se res hitro zbližala. Ko sem videl v katero smer grejo pogovori sem se na neki točki odloču da ne želim problemov in da jo bom raje prebolel in šel naprej brez nje. In to se je tudi zgodilo. Kasneje se je ona s svojim tipom preselila v Švico in se kot gimnazijska maturantka priočila dela v kozmetičnem salonu. Ta teden sem jo pa služajno srečal v nakupovalnem centru in me prosila za telefonsko številko in ugotovil sem da je samska. Iskreno povedano nevem kaj naj naredim saj vem da sem jo enkrat že prebolel. Nevem niti a naj se grem z njo bolj “just friend” situacijo.

 

Če si moral punco po enem razgovoru, ki se niti ni razvil do konca, prebolevat, potem je bila to ljubezen na prvi pogled.

Torej nisi je prebolel, če si jo takoj prepoznal, nisi imel z njo odnos, ki bi ti povzročil rano na srcu.

Seveda izkoristi priliko, vendar pazi, če ima tudi ona enake ali podobne občutke, da ne boš resnično razočaran, čez nekaj časa.

Vso srečo ti želim, morda je pa tista prava, za dolgo srečno življenje, ti privoščim, ker sem bil sam 50 let srečen.

Odgovor na objavo uporabnika
Zehn, 18.06.2021 ob 23:00

Ok bom povedal mal več, pred ene 5 leti sem na eni fešti spoznal zasedeno žensko ko sma se res hitro zbližala. Ko sem videl v katero smer grejo pogovori sem se na neki točki odloču da ne želim problemov in da jo bom raje prebolel in šel naprej brez nje. In to se je tudi zgodilo. Kasneje se je ona s svojim tipom preselila v Švico in se kot gimnazijska maturantka priočila dela v kozmetičnem salonu. Ta teden sem jo pa služajno srečal v nakupovalnem centru in me prosila za telefonsko številko in ugotovil sem da je samska. Iskreno povedano nevem kaj naj naredim saj vem da sem jo enkrat že prebolel. Nevem niti a naj se grem z njo bolj “just friend” situacijo.

 

Zakaj pa ne…saj je bila takrat zasedena, med vama pa ni bilo nič.Spoznaj jo…

nova
Uredništvo priporoča

Hm, zakaj takoj mislis, da bosta s to punco par, ce te poklice?

Zacneta itak z ‘just friends’, ni tako?

Verjamem da ti ni lahko ampak pomoje je vredno poskusiti, čeprav jaz je nebi silu

Ne vem ravno… tule je kar nekaj opozorilnih znakov, med drugim to, da se je med vama nekaj kuhalo, ko je bila ona v zvezi z drugim.

Če želiš tak odnos tudi zase… izvoli. Jaz pa verjetno ne bi.

Za realno odločitev je sicer treba vedeti – a to zgoraj mi je prišlo na misel ob branju.

nevem no. če je bila pripravljena varat svojega tipa, da bi bla s tabo, kako ji lahko zaupaš da ni pripravljena varat tebe s katerim drugim..?

Najraje sem sam, absolutno sam in imam absoluten mir.

Glede na napisano je razvidno, da je imela ženska v času vajinega spoznavanja namen prevarati svojega takratnega partnerja. Bi si želel resne zveze s takšno osebo? Zdaj je samska ampak realno vprašanje je, koliko jih je zamenjala med in po svojem možu in kaj ji je trenutno v interesu.  Če si trenutno želiš le seksa in zabave potem navali. Če pa imaš z njo namen poskušat ustvarit neko resno zvezo pa bejž, ker te bo prežvečila in izpljunila. Ker mi deluje, da si malo bolj čustvene sorte (glede na to, da praviš, da si moral prebolevat to žensko, ki si jo 5 let nazaj enkrat spoznal na fešti), bi bil moj iskren nasvet, da bejž.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 21.06.2021 ob 13:59

Najraje sem sam, absolutno sam in imam absoluten mir.

:))))))

Ne. Nikoli več, še tisto 1x je bilo preveč

… in Ula je njeno ime …

Odgovor na objavo uporabnika
Abc186, 22.06.2021 ob 00:17

… in Ula je njeno ime …

Genovefa je.

Samo golaž je dober pogret nič drugega!!!

Nas sprašuješ kako se naj odločaš v svojem življenju? Sam boš sprejel posledice takšne ali drugačne. Ne potem jokat “ja na forumu so mi svetovali naj bom z njo, zdaj pa vidim kaka je” ali pa “rekli so mi da jo naj pustim, pa sem jo, zdaj pa ne morem brez nje”. Vprašaj svoje srce. Si pripravljen na kompromise? Če da, go for it. Če ne, ne.

” pred ene 5 leti sem na eni fešti spoznal zasedeno žensko ko sma se res hitro zbližala. Ko sem videl v katero smer grejo pogovori sem se na neki točki odloču da ne želim problemov in da jo bom raje prebolel in šel naprej brez nje.”

 

Prebolel?  PREBOLEL?

 

Ti si bolan.

Nikoli ne boš vedel, če ne poskušiš in ja ljubezen je najslajša in najbolj boleča. Ne izpusti priložnosti! Ampak tudi bolečina je del naše rasti. Vse dobro.

Never!!!

in zakaj je bilo pomembno omeniti, kaj ženska dela?

Ni pa nimaš ravno razjasnjenih pojmov, kaj in kako.

Sicer pa, glede na vajine okoliščine kako sta se spoznala, ne verjamem da bi to uspelo

Niti pod točko najbolj RAZNO.

Torej si žensko enkrat videl, bila je prijazna, ti si si domišljal da te hoče naskočit in si se odločil da to pa ne in jo potem preboleval? Koga si to preboleval? Žensko ki si jo spoznal uro prej? Najdi si pomoč. Profesionalno.

Ostali ki bluzite kako je želela partnerja prevarati zato ker se je z nekim obupancem pogovarjala in bila verjetno prijazna in kulturna….isto si najdite pomoč. Profesionalno.

Mater poleg vseh motenj ki jih imate mončki, smo našli še novo. Večina očitno za vsakega ki jim nakloni pogled in par prijaznih besed mislijo da jih želijo naskočiti, si ne morejo pomagat, ker so tako hudi :). Obupanci nesocializirani.

Poba ti si malo strašljiv. Tista sorta ki se je morajo ženske bati. Z žensko si se enkrat pet let nazaj pogovarjal in si domišljal da si te želi in si jo rabil prebolet? Kaj točno si prebolel? Pogovor? Sedaj si jo srečal, spet je bila prijazna, izmenjala sta telefonski in ti si že domišljaš da ona želi biti v vezi s tabo. Pa kaj ti je? Dvakrat si žensko v petih letih videl! Pač prijazna je, družabna. Ne bo te naskočila v temni ulici. Malo si psiho a ne? Bog ne je klicat, ker se te ne bo rešila. Resno taki ljudje ki si neke zgodbe v glavi napletate ki nimajo nobene podlage ste nevarni. Ker ne dojamete da je to samo vaša domišlija ne realnost. Ko bosta šla na kavo in ne bo šla tako kot v tvoji domišliji boš nekaj novega napletel in potem spet nekaj novega, kar ne bo imelo nobene veze z realnostjo. In na koncu boš jezen. Ker te zavaja al kdo ve kaj menda. Ker se bo enkrat narobe nasmejala ipd.. Nevaren si.

Dejstva:

1. ko sta se prvič srečala, sta se zelo dobro ujela

2. ko sta se ponovno srečala, je bila samska in ga je vprašala za telefonsko

Resnično mislite, da bi to storila, če bi hotela bit samo prijazna in ga poklicat?

3. eno leto stara tema. osebno me zanima, kako se je izšlo 🙂

Popravek: “…in ga samo malo poklicat?” …ali samo zato, ker zbira telefonske vseh znancev 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
ste malo smešni eni, 21.06.2022 ob 23:18

Popravek: “…in ga samo malo poklicat?” …ali samo zato, ker zbira telefonske vseh znancev 🙂

Ja glede na to da se je nazaj v slovenijo preselila in verjetno nima veliko družbe je čisto možno da je hotela samo na kakšno kavo. Pa tudi če ne, če je hotela kaj več, že samo dejstvo da nekdo rabi po pogovoru z nekom ga prebolevat pove vse o njegovi mentalni stabilnosti.

New Report

Close