Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bi ga sprejele?

Ali bi ga sprejele?

Ne gre za to, da ne zna f u k a t, ampak da mu je VSEENO.
Zdaj, če je tem ženskam tudi čisto vseeno, potem pa je pač ogromno nezrelih in neodgovornih ljudi, glupih dripcev in butastih piqk, na tem svetu.

A je hec, še vedno je, tokrat skoraj enotna debata, neverjetno veliko ljudi in to celo s SČ, ki razmišljajo trezno in odgovorno, da s takim dripcem ne bi ravno zaštartale neko starševstvo.

Tako da odgovor je še vedno, da se bo tipček, tudi če se bo res hotel, zelo težko ustalil, ker se ne bi imel s kom.
Trezne in odgovorne se ga bodo izognile, ostale mu bodo samo te, ki jih daje dol že sedaj, v tanju neodgovornosti.. 🙂
[/quote]
Drži. Zanimivo te treznosti ni več, ko gre za žensko:-))

Žal meni kolerični ljudje niso karizmatični in niso niti najmanj zapeljivi, kolerični moški pa mi niso alfa samci ali moški, na katere se ženske lepijo…

Glede sprememb… JA, ljudje se lahko ZELO spremenijo! Eni na boljše, eni na slabše.

Moja filozofija je itak taka, da vsi v sebi nosimo čisto vse lastnosti, ki obstajjo na tem svetu. Kakšni smo v resnici, je pa odvisno samo od tega, kateri volk je bolj hranjen, hudič ali angel in kadarkoli lahko zamenjaš volka in hraniš drugega, ki napreduje in se razvija, angel v dobro, hudič pa v slabo.

Resnično me zanima kakšna ženska mora biti, da sprejme, ne enega otroka, ampak tri otroke, s TREMI RAZLIČNIMI ŽENSKAMI!!!! Pa sem prepričana, da bo zmeraj ena od teh treh delala zdrahe. Ker ni šansa, da bi napičil tri ženske in bi se vse te sprijaznile s četrto, ker pač njim ni uspelo, pa naj uspe “zadnji”. Ni šans! Pa bog ne daj, da ima katera od teh treh hčera, to četrto partnerko za drugo mamico in jo bo imela rada. Takoj bo ogenj v strehi. Ne hvala. Mora biti res nora, da se spušča v tak odnos.


Drži. Zanimivo te treznosti ni več, ko gre za žensko:-))
[/quote]

Kaj hočeš povedati s tem? Da če bi ženska, ki ima otroke s tremi različnimi tipi, razmišljala še o četrtem očetu, bi ji pa rekli go for it?

Zadnjič najdem eno zgodbo na netu, sta se na internetnih zmenkarijah našla dva, stara okoli 50 let, oba s po tremi otroki. No, on reče, da išče eno, s katero bi imel še kakega otroka, ona se mu zahvali za sodelovanje.
Tip se čez nekaj časa spet oglasi, če se ne bi vseeno spoznala, sta se spoznala, in dejansko ubodla še enega otroka. Debilen folk, ne morem reči drugega. Obadva. S tem, da imata oba tudi že vnuke.
Eni bi dejansko morali ostati v jami in se ploditi, dokler gre. Tudi tale kekec v tej temi. Naj najde kako pleme, ki živi še po starem in nihče ne šteje, kdo, kje in kolikokrat.

Ne gre za to, da ne zna f u k a t, ampak da mu je VSEENO.
Zdaj, če je tem ženskam tudi čisto vseeno, potem pa je pač ogromno nezrelih in neodgovornih ljudi, glupih dripcev in butastih piqk, na tem svetu.

A je hec, še vedno je, tokrat skoraj enotna debata, neverjetno veliko ljudi in to celo s SČ, ki razmišljajo trezno in odgovorno, da s takim dripcem ne bi ravno zaštartale neko starševstvo.

Tako da odgovor je še vedno, da se bo tipček, tudi če se bo res hotel, zelo težko ustalil, ker se ne bi imel s kom.
Trezne in odgovorne se ga bodo izognile, ostale mu bodo samo te, ki jih daje dol že sedaj, v tanju neodgovornosti.. 🙂
[/quote]

Tud sam mislim, da je po normalni življenski logiki skuril vse bonuse pri normalnih ženskah. Avtorica ful hvali njegovo iskrenost,,,. kaj pa lahko skriješ v tej mali sloveniji in zakaj bi sploh neki skrival v zrelih letih…, valjda boš povedal za svoje otroke. Amapk, ženska pamet zna dostkrat presenetiti.
Sem imel primer, ko sem se popalil na eno, moja generacija, bila je kot narisana za mene po zunanjosti in komunikaciji, je pa imela dva otroka z dvema tipoma…., uhh, sm si misli…., enostavno, to ne bo šlo, že cajta je škoda pa da ga jebeš, pač za to, ker sem tud sam še planiral družino, če nebi, me bi njena lepota in šarm, ker je bila bolj iz gospodskih krogov, dobesedno posrkalo, hehe…

Ne gre za to, da ne zna f u k a t, ampak da mu je VSEENO.
Zdaj, če je tem ženskam tudi čisto vseeno, potem pa je pač ogromno nezrelih in neodgovornih ljudi, glupih dripcev in butastih piqk, na tem svetu.

A je hec, še vedno je, tokrat skoraj enotna debata, neverjetno veliko ljudi in to celo s SČ, ki razmišljajo trezno in odgovorno, da s takim dripcem ne bi ravno zaštartale neko starševstvo.

Tako da odgovor je še vedno, da se bo tipček, tudi če se bo res hotel, zelo težko ustalil, ker se ne bi imel s kom.
Trezne in odgovorne se ga bodo izognile, ostale mu bodo samo te, ki jih daje dol že sedaj, v tanju neodgovornosti.. 🙂
[/quote]

Uf, jaz pa mislim, da njemu niti malo ni vseeno. Njemu je v ponos, da trosi svoje seme naokoli, ker otroke vidi kot neke vrste statusni simbol, potrditev svoje moškosti. Gre za neke vrste osvajanje teritorija. On žensko osvaja in ji naredi otroka, s tem samemu sebi in drugim pokaže “jaz sem bil tu”, potem je pa zanj izziva konec in gre naprej, v novo igro osvajanja. Otroke ima morda rad, odgovoren do njih pa seveda niti malo ni, ker so mu njegove želje vedno pomembnejše od dobrobiti otrok. Žensko ima pa “rad”, dokler je nova in se mu zdi zanimiva. Ko je enkrat “njegova”, mu pa postane vse skupaj dolgočasno in gre v lov za novo kandidatko. Zato tudi pravi, da jih je imel “nekako rad”. Ja, bile so zanimive, dokler niso bile njegove, torej neke vrste neosvojeno ozemlje. Da ga nova ženska dejansko sprejemaja kljub vsej njegovi prtljagi, je pa zanj samo še dodatna potrditev in egotrip, v smislu, tako je nora name in zaljubljena, da lahko naredim kar koli, pa bo še vedno želela biti z menoj.
Ta moški nima obstanka. Mogoče se bo enkrat ustalil, ker bo že dovolj v letih. Ampak razlog za to ne bo njegova partnerka, ampak njegova gola preračunljivost, saj bo ugotovil, da potrebije neke vrste varnost in nekoga, ki bo v starih letih po potrebi skrbel zanj.
Zakaj nekatere ženske mislijo, da je tak moški dober materijal za družinskega človeka, je zame popoln misterij.

Kaj hočeš povedati s tem? Da če bi ženska, ki ima otroke s tremi različnimi tipi, razmišljala še o četrtem očetu, bi ji pa rekli go for it?

Zadnjič najdem eno zgodbo na netu, sta se na internetnih zmenkarijah našla dva, stara okoli 50 let, oba s po tremi otroki. No, on reče, da išče eno, s katero bi imel še kakega otroka, ona se mu zahvali za sodelovanje.
Tip se čez nekaj časa spet oglasi, če se ne bi vseeno spoznala, sta se spoznala, in dejansko ubodla še enega otroka. Debilen folk, ne morem reči drugega. Obadva. S tem, da imata oba tudi že vnuke.
Eni bi dejansko morali ostati v jami in se ploditi, dokler gre. Tudi tale kekec v tej temi. Naj najde kako pleme, ki živi še po starem in nihče ne šteje, kdo, kje in kolikokrat.
[/quote]

Podpis!

Ubogi otroci!

Kaj hočeš povedati s tem? Da če bi ženska, ki ima otroke s tremi različnimi tipi, razmišljala še o četrtem očetu, bi ji pa rekli go for it?

Zadnjič najdem eno zgodbo na netu, sta se na internetnih zmenkarijah našla dva, stara okoli 50 let, oba s po tremi otroki. No, on reče, da išče eno, s katero bi imel še kakega otroka, ona se mu zahvali za sodelovanje.
Tip se čez nekaj časa spet oglasi, če se ne bi vseeno spoznala, sta se spoznala, in dejansko ubodla še enega otroka. Debilen folk, ne morem reči drugega. Obadva. S tem, da imata oba tudi že vnuke.
Eni bi dejansko morali ostati v jami in se ploditi, dokler gre. Tudi tale kekec v tej temi. Naj najde kako pleme, ki živi še po starem in nihče ne šteje, kdo, kje in kolikokrat.
[/quote]
Nisem prepričan, da ji ne bi.

Imam podobnega kolega, ki mu osvajanje ni tuje, čeprav je “srečno” poročen. Je res da ne štepa gor otrok, spravi pa skoraj vsako žensko v posteljo. Pravi, da so najlažji plen mamice samohranilke ali ločenke. Obup od obupa. In tudi on vsaki reče, da ima prstan na roki. Na začetku se branijo, potem pa hitro spremenijo odločitev. In sanjajo, da pa je on njihov naslednji gazda hiše in njihovih otrok, pa da bo za njih končno nekdo poskrbel. Čeprav jim na začetku reče, da iz te moke kruha pač ne bo.
Kolega pravi, da so pravi recept, da dobiš kakršnokoli žensko darila in dober sex. Pa naj reče ženska kaj hoče. Ko jo tip razvaja, pa da poleg vsega zgleda še dobro, lahko pade še ta najbolj “trd in moralen karakter”. Dokazano. Sicer pa zakaj ste vse ženske tako nore na karakter moškega iz 50 odtenkov?

Hec je, da kateri tudi uspe :).

Poznam enega in se je res spremenil, vendar samo v to smer, da se je pri cetrti zeni odlocil, da vec otrok ne bo imel.
Kot je sam rekel: ugotovil sem, da je bilo razmerje dobro do prihoda otroka, potem se je zacelo tezenje.
S cetrto nima otrok, sla je celi splavit na njegovo zeljo in proti svoji volji.
Imata denarja neomejeno, vendar…
Ona na antidepresivih in nesrecna ugotavlja, da sploh ne zivi, on zavezan k njej (ne vara), a nesrecen, ker ne more hraniti svojega ^volka^, ki je lacen pozornosti deugih zensk.
In tako je minilo 15 let.
Zamere rastejo in zivcki so napeti ze ob zacetku komunikacije enga z drugim.

Ne vem. Ti pravis, da si njegova prijateljica.
Verjetno potem poznas tudi zgodbe z deuge strani – njegovih zen. Pa poglej njihovo stran zgodbe. Ce je ne poznas, potem nisi njegova prijateljica, ampak…

Glej, kakorkoli ze je.
Oce ni tisti, ki popni debarnico, ampak tisti, ki se ukvarja z otrokom. On pri treh, vsekakor ne more biti dober oce. Zal tako to je.
Lastnost kolerik – ostane kolerik – in definitivno ne bi zelela biti zraven, ko ta vulkan bruha – veckrat.

Ne – ne bi bila s takim tipom, ker nisem psihoterapevt in nimam casa se ukvarjat s nedoraslim 16-letnikom.

Najboljši primer uspešnega sociopata kar sem ga na monu zasledila, saj ima za sabo še cel kup dokazov.Dober oče, pa ljubimec sploh in oh, ja, pa jada, da je to lahko mora biti v prvi vrsti dober človek, je pa verjetno le dober nakladač in lažnivec.Avtorica, ko boš to enkrat dojela, boš pa dosti lažje živela in se takšnih stvari niti ne boš več spraševala.Zame ta ni nič od tega, dober oče je dober zgled.Dober oče je najprej dober mož, dobi dobro žensko s katero gresta čez vse ovire in težave skupaj, ob tem rasteta in zorita, ter s tem otrokom pokažeta kaj je prava ljubezen in kaj pomeni biti zrel in pameten človek.Pa, dajmo, da se človek zaradi nezavednega lahko tudi zmoti in to večkrat.V tem primeru pa, če bi tip res dozorel in kaj spoznal, bi najprej globoko obžaloval in se kesal, da je bilo kdaj zapustil ženske in otroke, ki jih ljubi in mogoče poskušal popraviti in to pri eni od treh obstoječih bivših partneric in materah otrok, ter še kateri od njih naredil otroka, če jh ima res tako blazno rad in je tako fajn, to ne bi smel bit problem, da ga ena od treh ne bi hotela, če ne drugega zaradi denarja.Je pa vprašanje, če bi katera od teh še sploh želela biti z njim, pa smo prišli do odgovora kako dober in korekten človek in oče je, ter kakšni so njegovi pravi nameni.Ker, če je to res, da je tako kot ti pišeš, bi ga sigurno katera želela nazaj, saj ni nobeni nič obljubljal in so bili odnosi vedno pošteni in korektni, saj so se ženske odločile čisto same, pa ni nobenih zamer strtih src.Govorim iz lastnih iskušenj, čisto podobna štorija, tudi meni je, sedaj ravno tak bivši, da se želi končno za vedno ustaliti, pa otroke, pa je zgledalo, da ima dober odnos z bivšimi in otroki in ves ostal blablabla, kar je veljalo le do naslednje, ker najpomembnejši stavek je resnično obžalovanje in kesanje, kar pa takrat mlada nisem bila pozorna in razumela.Tako kot je napisal en komentator, vase zagledan sociopatski narcisek, ki si ego fila na vedno novih trofejah, žal so to zanj tudi otroci.So pa ravno zaradi tega kar si napisala, taki psihopati tudi v poslovnem svetu zelo uspešni in je od tega po raziskavah 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} direktorjev, jaz osebno mislim, da je številka dosti višja, se pa tako samozavestno, lažnivo in manipulatorsko obnašajo povsod.Za njih cilj opravičuje sredstva, v vojni in ljubezni je vse dovoljeno in v ta namen brezramno lažejo, manipulirajo, kradejo sleparijo, goljufajo…in res zverziranim tudi večina pravnikov in celo psihiatrov, ki so šolani, za prepoznavo tega, ni kos in so bili primeri, ko so bile z njimi psihiatrinje poročene čez 20 let ne, da bi vedele kakšne strašne stvari počnejo za hrbtom. To lahko resnično dojame le nekdo, ki je sam tak, ali pa tisti, ki smo sami imeli takšne iskušnje, iščejo pa vedno takšne empathe, kontra sebi, saj sebi podobnih se izogibajo, ker jih prepoznajo in od njih koristi ni, ter velikokrat za sabo pustijo prava opustošenja.Skratka krasni za ustvarjanje iluzije in filmov, me pa zanima nekaj, kako veš, da je res dober ljubimec, če nisi probala,Če je on rekel je vse jasno, če pa sodiš po kvantiteti pa ta ne pomeni nujno tudi kvalitete, kar tudi vem iz lastnih iskušenj, pravzaprav je bil v tem zelo slab in slabi so v bistvu povsod, naj te ne zavede denar in ne misli, da je zato, ker ima velik poslovni uspeh, tudi uspešen velik človek.To je zavedlo tudi mene in to jim odlično služi za ustvarjane te iluzije, ki pali le pri mladih, naivnih, neizkušenih, kar predvidevam, da si tudi ti, po možnosti iz neurejene družine…kar je njihova ciljna skupina.Poskušajo pa taki vse, ne glede na čas, da trofeja pade in vedno vzporedno furajo več takega železa v ognju, vedno je vsaj ena.Pokliči njegove bivše in jih vprašaj kakšne iskušnje imajo z njim in najpomembneje ali bi še bile z njim, če bi se pokesal in prosil, pa ti bo tole jasno še v praksi, če ti še ni.Skratka jaz samo še bežim od takih in tole bi starši morali naučiti otroke dojeti že do petega leta in učiti tudi osnovna šola, da je človek sploh pripravljen na življenje.Še enkrat, magične besede zaščite pred raznimi pathi so dober človek, mož, ljubimec, oče, prijatelj, ker oni to definitivno niso …. (žal mi je, oprosti, sram me je so besede, ki jih zanje ni) sram, empatija, obžalovanje, predvsem, pa je iskreno kesanje, kar mora tip sam povedat brez, da ga na to kdorkoli napelje, ker tega pa ti bolniki na duši oz sebičneži ne znajo dati in, če tega ni, je vse skupaj le še eno šopirjenje pred novo trofejo in tale se definitivno ni spremenil, ker je to za te vrste ljudi skoraj nemogoče, kar ti je dokazalo dosti komentatorjev, ter tip definitivno ni David Bowie novega stoletja:).
Če po vsem še ne boš prepričana, preberi še vse morje postov tukaj o MOM-u, narcisih pa ti bo bolj jasno vse.


O ne, njemu to ne uspeva kar z vsako, ampak svoje kandidatke najprej premišljeno izbere. Njegova tarča so obupane, nezadovoljne, nepotešene in osamljene ženske, ne kar vsaka.

In ne, nismo vse nore na tisti patološki moški lik iz 50 odtenkov sive.

Okoli takega bi naredila velik ovinek.

Tak tip lahko vsako dobi razen nekaj žensk s tega foruma, ki si same dvigujejo ceno čeprav vemo, da je vse stvar “pogajanja” v primeru, da bi sploh bile zanimive na trgu takim finančno uspešnim tipom.

Ali bo ta ženska zmogla vso to prtljago in vse kar zraven pride v paketu je pa drugo vprašanje.

tak na bruhanje o bljak. Se strinjam s tvojo frendico. Volk menja dlako, nikoli svoje narave to si zapomni. Tako je vedno bilo in tudi bo, basta. Pa lahko zdaj on to govori kot ve in zna. Ma daj 3 ženske bivše z vsemi ima otroke obup res. To je kurbir.

Alora. 3 otroci + 3 bivše? Hudo težka prtljaga. Res ga moraš ljubit, da to sprejmeš.

Al pa mal cenit.

Bi blo čist neki druzga sprejet partnerja s tremi otroki, če bi prišli recmo od ene ženske. Pa še to je hud zalogaj, saj dejansko, kje bo nova partnerka v tem pogledu?

Ampak trije otroci in vsak z drugo? Pa res moraš bit neumna, da si nase vezeš takega dedca s tako zgodovino. Res ti želim velik sreče, ker jo boš rabla.

Takega moškega bi edino izkoristila za posteljne aktivnosti in da bi me finančno razvajal, če praviš da rad razvaja. Zakaj pa ne. Izkoristit do amena. Vsaj neki dobrega potegneš zase.

Da bi ga pa mela za življenje in družino? Nikoli pri zdravi pameti.

IN ŽIVCEV!

Tudi če je eni babi naštancal tri froce in ga je ta našutirala, je zadeva mutna.

Ta perla od tretje žene še ločen ni, pa že načrtuje otroka s četrto.

Že samo to, da tip ni še niti ločen, pa že načrtuje prihodnost z novo žensko (ali pa obratno no, ženska s tipom) je katastrofa. Sploh ne vem, kaj imajo ti novi bodoči partnerji v glavi, da igrajo to igro … meni se zdijo to sami čustveni zahiranci z ogromno prtljage, ki jim je ne uspe odložit.
Evo, en moj kolega se je zahakljal s poročeno, nobeno svarilo ni zaleglo, vse se bo uredilo na brzaka, ja pa ja de. Sem mu rekla, ona je budala, ki razmišlja samo s fuflo, ti si pa budala, ker si ji nasedel. Pametna ženska si bo vzela čas za razmislek in speljala ločitev z največjim možnim spoštovanjem do moža in obzirnostjo do otrok, če se že mora tako zgodit. Trapa se bo pa nesmrtno zatrapala, se obesila na ljubimca in možu naredila svetovno sranje. Pa še zamerila lastnim otrokom, ker imeti trapo za mamo tudi ni enostavno.
Saj zdaj mu je žal, da se je zapletel, ampak kolesje je začelo mleti.

Kaj pa ženske, napunpane od 3 ali več različnih moških, doma pa vzgajajo same froce? A to pa je oki? Pa tega je ogromno. Samo takšna ženska je pač uboga in pač ni imela sreče z moškimi ne?

Ali pa te ženske, ki se pustijo ujeti na limance, samo če ji tip reče, da ima dobro rit, se že stopi? Doma pa mož in družina? Tudi tega je ogromno. Ženske so dandanes ratale pokvarjene da glava boli. Če že pogledaš FB. Mi je kolega povedal, da tako hitro kot lahko poročeno babo spraviš v posteljo tega še ni bilo. Malo osladna sporočila preko facebooka, malo pozornosti in padejo kot muhe. Zelo redko katera napiše, fant dragi moj, s tega ne bo nič, doma imam partnerja. Ampak NE! Ugaja vam moška pozornost, predvsem pa pozornost lepega moškega s polno denarnico. In ne se delat tu zdaj neke moralistke. Ker moški vas dobimo takoj na limance. Da o ločenkah in tistih nad 40 let sploh ne govorimo. Obup. Redko najdemo žensko, katera je spoštovanja vredna. Ampak hvalabogu mali procent še obstaja.

Težko bi rekla, da se pa na splošno na take ženske pozitivno gleda. Mislim, da bi bil tule kar enak odziv, če bi bile vloge obrnjene in bi moški spraševal, kaj si mislimo o taki ženski.

New Report

Close