Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bi geji lahko posvojili otroka; vaše mnenje

Ali bi geji lahko posvojili otroka; vaše mnenje

Kakšno sovraštvo? Kaj spet bluzite, se vam sanja? Kdo komu kaj hoče? Rečeno je, da je velika večina gejev osebnostno motenih. To si nisem izmislila jaz, pač pa so bile narejene raziskave. Link je nekje zgoraj. Pravim pa, da bi jaz tem ljudem otroke takoj vzela. Geji so nujno potrebni psihiatrične obravnave. Tudi vi, ki podpirate homoseksualne posvojitve ste sokrivi, da dokazano motena populacija vzgaja otroke.
[/quote]

Če so vsi ti ljudje psihično moteni in bolni, zakaj potem ne gredo k zdravniku? Zdravnik bi jim lahko predpisal bolniški stalež in jim ne bi bilo treba v službo. Lahko bi poklicali šefa in mu rekli: “Ej, šefe, jaz sem bolan, ker sem gej. V bolniški bom, dokler se ne pozdravim.”

Daj ti drugič povej kirurgu, ki je gej, da je moten in sprevržen, preden te bo operiral. Pa policaju, ki je gej, povej, da nočeš, da te on ščiti in brani pred barabami, ker nočeš imeti opravka s psihičnimi motenci in sprevrženci.

Med moteno populacijo s takim zabitim “razmišljanjem” predvsem sodiš ti sama.


Ko si bom lahko kupil avto in stanovanje brez denarja, jim priznam to pravico!

Kaj želiš dokazat? Tvoje trditve ne držijo. Osebnostne motnje se razvijejo zelo zgodaj v otroštvu in nikakor ne kasneje zaradi drugih in družbe. A to sploh ni pomembno. Največji problem je, da tako moteni ljudje sploh vzgajajo otroke in jim vcepljajo svoje sprevržene vzorce in sovraštvo do nasprotnega spola. Zame pa ne skrbi. Moji otroci so odrasli, fakultetno izobraženi, z družinami in pravilno vzgojeni!
[/quote]

Če bi bilo tebi jasno vsaj malo o istospolno usmerjenih ljudeh, bi vedela, da ne sovražijo nasprotnega spola! Že od otroških let imam najboljšega prijatelja, ki je gej. Preko njega sem spoznala kar dosti drugih gejev in nihče ne sovraži žensk! Večina med njimi ima ravno ženske za najboljše prijateljice. Si dokazala, da dejansko nimaš pojma.
P.S. Nihče ne more sovražiti ženske toliko kot ravno heteroseksualen moški! Ima namreč svoje razloge, gej jih nima. Vprašaj se, kdo pretepa ženske in kdo jih pobija? So to geji?

nova
Uredništvo priporoča

Če bi bilo tebi jasno vsaj malo o istospolno usmerjenih ljudeh, bi vedela, da ne sovražijo nasprotnega spola! Že od otroških let imam najboljšega prijatelja, ki je gej. Preko njega sem spoznala kar dosti drugih gejev in nihče ne sovraži žensk! Večina med njimi ima ravno ženske za najboljše prijateljice. Si dokazala, da dejansko nimaš pojma.
P.S. Nihče ne more sovražiti ženske toliko kot ravno heteroseksualen moški! Ima namreč svoje razloge, gej jih nima. Vprašaj se, kdo pretepa ženske in kdo jih pobija? So to geji?
[/quote]

Ko poznaš ozadje homofobnih nestrpnežev, potem te ne ganejo njihove provokacije. V ozadju je sadizem, dejansko uživajo, ko projicirajo svoje temne deviacije v druge. Mene ne ganejo več nobene od teh provokacij, ker vem da govorijo o sebi, da so tiste projekcije, dejansko svinjarije, ki so jih sami počeli, a se s časoma ko pride ruker lajfa nazaj ne zmorejo soočiti s posledicami svojih dejanj, in bi pač projicirali v druge. Spregledani ste. Ne palijo več vaše provokacije.

Jaz jih berem takole:

geji so pedofili- jaz sem pedofil
zaščititi moramo otroke pred njimi- otroke bi morali zaščititi pred menoj
– itd itd


Ko si bom lahko kupil avto in stanovanje brez denarja, jim priznam to pravico!
[/quote]

Igzekli ;-D

Igzekli ;-D
[/quote]
Top komentar za inteligentnega človeka?
Saj ni treba nič pogojevati, z zastonj avtom in stanovanjem, da gejom priznate pravico do posvojitve.
Tudi jaz lahko volim še naprej SDS da vas natepavajo v glavo, kot nazadnje, ko ste crkavali ker ste morali svoje otroke šolato od doma. 😂


Ko si bom lahko kupil avto in stanovanje brez denarja, jim priznam to pravico!
[/quote]
Ker ne moreš avta in stanovanja kupiti zastonj boš zguba kot si do smrti svojih staršev smrdel pri njima doma. Pri 45 letih boš pa sam še pleško z pivskim trebuhom, ki ga nobena baba več ne bo pogledala, tako da ti ne bo preostalo drugega kot nadlegovati natakarice v lokalu. Bolje biti gej kot pa tak bednik.


Ko si bom lahko kupil avto in stanovanje brez denarja, jim priznam to pravico!
[/quote]

A si zi BOG mogoče, da ljudem priznaš ali pa ne priznaš določene pravice?

A si zi BOG mogoče, da ljudem priznaš ali pa ne priznaš določene pravice?
[/quote]
Ne ni. Je samo navaden egoističen pezde zaradi katerih je naša dražava tako zhebana! Taki mislijo samo nase, medtem ko smo vsi v vedno večjem sranju.

Medtem pa so v zahodnem svetu govorili, ko so brali o rezultatih referenduma o družinskem zakoniku pri nas; “Aha, teli slovenci pa po mentaliteti še vedno spadajo k Ukrajini in Bližnjemu vzhodu!” 😄


A če ga spaka rodi pa ni problema?

proti.
tudi predpisov o hitrosti ne gremo spreminjat, če vsi nekje vozijo 70 kjer je omejitev 50…

kar se tiče demokracije in odločanja večine nad manjšino, nad katero se nekateri obregate.-..to je pač demokracija, povsod večina odloča….tudi, da je predsednik vlade janša denimo, jaz ga nisem volil, pa je vseeno predsednik, torej je večina odločala mimo mojega manjšinskega mnenja…enako je z vsakim zakonom, ki se sprejema, enako je s čisto vsako stvarjo na tem svetu….magari, kam gre skupina prijateljev na izlet…vedno prevlada mnenje večine in tako je prav. ne vem zakaj bi ravno pri nekih pravicah nekaterih marginalnih skupin bilo drugače…pač pušnejo, tako kot jaz na marsikaterem področju, kjer imam drugačno mnenje in želje od večine ostalih.

Motiš se. Demokracija ni le večina, temveč tudi upoštevanje manjšin (na tistih področjih, kjer gre za pravice manjšin in si jih po večinskem sistemu nikakor ne bi mogli zagotoviti).

Motiš se. Demokracija ni le večina, temveč tudi upoštevanje manjšin (na tistih področjih, kjer gre za pravice manjšin in si jih po večinskem sistemu nikakor ne bi mogli zagotoviti).
[/quote]
še vedno smo z večino določili manjšine….ne more se kar nekdo začet obnašat kot samooklicana manjšina in zahtevat privilegije mimo demokratičnih apostulatov.


še vedno smo z večino določili manjšine….ne more se kar nekdo začet obnašat kot samooklicana manjšina in zahtevat privilegije mimo demokratičnih apostulatov.
[/quote]

Prav tako ne more (ne bi smel)kar vsak trobezljati o tem, kaj so za manjšino pravice in kaj privilegiji.

manjšina, ki bo zase zahtevala privilegije in to dosegla, ponavadi na račun večine, pomeni zgolj to, da je šla demokracija papa in živimo v diktaturi in tiraniji.
si pravilno napisala: pravice in privilegiji. To je potrebno zdefinirati, pravice in še enkrat pravice…kaj to sploh je. zraven pravic pa tudi obveznosti, da se zadeva uravnovesi.
posvojiti otroka namreč ni nujno osnovna pravica vsakega izmed nas. Obstajajo omejitve in kriteriji.
te marginalne skupine pogosto zamenjujejo pojma pravica in privilegij. ko je vse skupaj podprto z zahtevo, bizarnim protestom in podobnim, pa samo kažejo svoj pravi obraz in namen zlorabe teh “pravic” in pri večini zbujajo upravičen odpor in odklonilno stališče.-,

Prav tako ne more (ne bi smel)kar vsak trobezljati o tem, kaj so za manjšino pravice in kaj privilegiji.
[/quote]

narobe. čisto vsak lahko trobezlja o tem….to je namreč svoboda govora. O tem pa mora odločat večina. na kakšen način, je stvar dogovora, lahko večina odloča samo v nekih grobih zakonskih okvirih, kaj se določa za manjšine in za podeljevanje posebnih pravic, ali pa bolj direktno za točno posamezno zahtevo. Kar mišljenje manjšine, da ji nekaj pripada samo zato ker ja manjšina, pač ne more biti družbeno sprejeto.

narobe. čisto vsak lahko trobezlja o tem….to je namreč svoboda govora. O tem pa mora odločat večina. na kakšen način, je stvar dogovora, lahko večina odloča samo v nekih grobih zakonskih okvirih, kaj se določa za manjšine in za podeljevanje posebnih pravic, ali pa bolj direktno za točno posamezno zahtevo. Kar mišljenje manjšine, da ji nekaj pripada samo zato ker ja manjšina, pač ne more biti družbeno sprejeto.
[/quote]

Svoboda govora pač ni, da kar vsak nekaj trobezlja in s tem povzroča krivice in širi sovraštvo.

Svoboda govora pač ni, da kar vsak nekaj trobezlja in s tem povzroča krivice in širi sovraštvo.
[/quote]
hočeš reči, da nimam pravice povedati svojega mnenja, da se ne strinjam s tem, da geji posvojijo otroke? zanimivo.


Aha torej je praviln bil tudi rasizem v demokratičnih državah pa jemanje pravic drugim rasam?
Pa to da so v ameriki dobile ženske volilno pravico med zadnjimi? To mislim stem da lahko govorimo, o tem da so ženske dobile volilno pravico v neki državi, ko jo dobijo šele vse ženske! A črnke je niso dobile, in to je pravilna demokratična odličitev?
Pa genocidi majšin so tudi opravičeni a ne?
A celo tako debilni smo da ne vemo da večina ni volila Janše, da je zdaj predsednik vlade? Ampak je postal zato, ker je odstopil Šarec in so se Janši pridružile stranke, katerih volilci niso pričakovali da bojo šle k njemu, ko so jih volili. A tako debilni smo da niti tega dela ne razumemo?

Aha torej je prav da odloča večina v afriških državah, pa v bližnjevzhodnih kjer si majšine želijo pobiti?
Pa super je da v sloveniji odliča večina o majšinah a ne?

Pa da nas imajo pol zaradi tega v modernejših zahodnih državah lahko le za necivilizirano vzhodneevropsko luknjo, ki je po mentaliteti bližje barbarizmu v vzhodni evropi, arabskim in afriškim državam, kot so oni, zahodnjaki ki so zaradi napredka mentalno že daleč stran od tega primitivizma in zaostalosti? Zato je nemogoče da bi pri njih na zahodu večina gledala na manjšine tako skrajno kot vi večinski barbari pri nas, ali kot gledajo na manjšine divje krvolične zveri od ljudi na bližnjem vzhodu.

Zato pa jaz niti ne maram reči, da sem slovenec, ker nočem biti blizu vaše večine ki je pojem primitivne zaostalosti in debilnosti, ki nas sramoti pred razvitejšim in uspesnejšim zahodom.
Večino kot ste vi bi mogli poslati na jug na balkan kjer bi si našli še več somišljenikov, mi majšina pa bi se pomaknili k bolj civiliziranim državam na zahodu.


hočeš reči, da nimam pravice povedati svojega mnenja, da se ne strinjam s tem, da geji posvojijo otroke? zanimivo.
[/quote]

Kot ponavadi tudi tokrat razumeš narobe. Pravim le, da naj ti ne pride na misel, da imaš neomejeno svobodo govora. Ker po mojih izkušnjah bi znal hitro preiti od zgolj mnenja k udrihanju in širjenju sovraštva.


Aha torej je praviln bil tudi rasizem v demokratičnih državah pa jemanje pravic drugim rasam?
Pa to da so v ameriki dobile ženske volilno pravico med zadnjimi? To mislim stem da lahko govorimo, o tem da so ženske dobile volilno pravico v neki državi, ko jo dobijo šele vse ženske! A črnke je niso dobile, in to je pravilna demokratična odličitev?
Pa genocidi majšin so tudi opravičeni a ne?
A celo tako debilni smo da ne vemo da večina ni volila Janše, da je zdaj predsednik vlade? Ampak je postal zato, ker je odstopil Šarec in so se Janši pridružile stranke, katerih volilci niso pričakovali da bojo šle k njemu, ko so jih volili. A tako debilni smo da niti tega dela ne razumemo?

Aha torej je prav da odloča večina v afriških državah, pa v bližnjevzhodnih kjer si majšine želijo pobiti?
Pa super je da v sloveniji odliča večina o majšinah a ne?

Pa da nas imajo pol zaradi tega v modernejših zahodnih državah lahko le za necivilizirano vzhodneevropsko luknjo, ki je po mentaliteti bližje barbarizmu v vzhodni evropi, arabskim in afriškim državam, kot so oni, zahodnjaki ki so zaradi napredka mentalno že daleč stran od tega primitivizma in zaostalosti? Zato je nemogoče da bi pri njih na zahodu večina gledala na manjšine tako skrajno kot vi večinski barbari pri nas, ali kot gledajo na manjšine divje krvolične zveri od ljudi na bližnjem vzhodu.

Zato pa jaz niti ne maram reči, da sem slovenec, ker nočem biti blizu vaše večine ki je pojem primitivne zaostalosti in debilnosti, ki nas sramoti pred razvitejšim in uspesnejšim zahodom.
Večino kot ste vi bi mogli poslati na jug na balkan kjer bi si našli še več somišljenikov, mi majšina pa bi se pomaknili k bolj civiliziranim državam na zahodu.
[/quote]
vidiš ko ne razumeš pointa.
aha…torej meniš da je ok, da se nekdo samookliče za manjšino in sebi dodeli pravice in privilegije na račun večine in večina naj bo tiho? meni zveni to kot diktatura…že poznano izpred par desetletij


vidiš ko ne razumeš pointa.
aha…torej meniš da je ok, da se nekdo samookliče za manjšino in sebi dodeli pravice in privilegije na račun večine in večina naj bo tiho? meni zveni to kot diktatura…že poznano izpred par desetletij
[/quote]

Da se malce vrnem nazaj, na tvoje mnenje, da v demokraciji pač odloča večina. Pa si torej zamislimo, da pride recimo Zmago z idejo, da se Romom (Ciganom) ukinejo socialni transferji. Verjamem, da bi se velika večina “demokratično” strinjala. Seveda pridejo po Romih na vrsto druge “manjšine”, proti koncu morda tudi “Plešasti moški” ali “debele ženske”. Ker, vsak od nas je v nekem pogledu pač “manjšina”.

Da se malce vrnem nazaj, na tvoje mnenje, da v demokraciji pač odloča večina. Pa si torej zamislimo, da pride recimo Zmago z idejo, da se Romom (Ciganom) ukinejo socialni transferji. Verjamem, da bi se velika večina “demokratično” strinjala. Seveda pridejo po Romih na vrsto druge “manjšine”, proti koncu morda tudi “Plešasti moški” ali “debele ženske”. Ker, vsak od nas je v nekem pogledu pač “manjšina”.
[/quote]
primitivno razmišljanje in poenostavljanje. Lahko zmago to predlaga, je pa za to potrebno spremeniti cel kup zakonov, zadeve bi bile v neskladju z mednarodnimi akti in pogodbami katerih podpisanica je slovenija in podobno. Vse te stvari so bile sprejete z večino nekje v preteklosti in se tega ne da kar tako spreminjati. prav tako je cel kup stvari predpisanih v ustavi in za spremembo le te je potrebna dvotretjinska večina . Seveda, če bi ta zmago dosegel tako večino v parlamentu bi lahko tudi te stvari počel, bi pa bila slovenija potem s strani mednarodne skupnosti podvržena sankcijam in podobno.
Tako, da je tu cel kup povezanih stvari, mehanizmov, ki onemogočajo samopašno obnašanje tistega z večino, kar pomeni, da mora vseeno delovati v okviru nekih civilizacijskih norm.
vprašanje pa je, do kje v naši demokratičnosti gremo, ko smo kot večina pripravljeni podeljevat dodatne priviligije ali pravice manjšinam. nekje je meja, o tem se upam da strinjamo, saj sicer pridemo do tistega, kar sem prej napisal….diktature manjšine

Po tvojem je prav, da o nekaterih manjšinah lahko večina odloča, drugih pa ne sme?
A smemo mi kot večina Slovenci, odločati o manjšini Romov? Pa izglasovati na referendumu, da nočemo, da živijo v tistem naselju ali v tistem mestu, kjer živimo mi oz. je to preblizu nas? A smemo dati napis na trgovino: Romom vstop prepovedan? Ali na Zavodu za zaposlovanje izobesiti napis: Romov ne zaposlujemo? A smemo kot večina reči, da bi bilo prav, da se Rome sterilizira, saj da se preveč množijo?
A bi lahko mi kot večina katoliki, na referendumu glasovati proti gradnji džamije? Saj so eni imeli to idejo pred leti, če se spomniš in je šla zadeva vse do Ustavnega sodišča, ki je odločilo, da nimamo pravice verski manjšini odrekati pravice do gradnje džamije. Če bi Ljubljančani takrat lahko šli na referendum, je obstajalo precej možnosti za to, da bi se večinsko odločili proti gradnji džamije.

Ne more glede vsake manjšine odločati večina, veš. Ravno v demokraciji ne!

Po tvojem je prav, da o nekaterih manjšinah lahko večina odloča, drugih pa ne sme?
A smemo mi kot večina Slovenci, odločati o manjšini Romov? Pa izglasovati na referendumu, da nočemo, da živijo v tistem naselju ali v tistem mestu, kjer živimo mi oz. je to preblizu nas? A smemo dati napis na trgovino: Romom vstop prepovedan? Ali na Zavodu za zaposlovanje izobesiti napis: Romov ne zaposlujemo? A smemo kot večina reči, da bi bilo prav, da se Rome sterilizira, saj da se preveč množijo?
A bi lahko mi kot večina katoliki, na referendumu glasovati proti gradnji džamije? Saj so eni imeli to idejo pred leti, če se spomniš in je šla zadeva vse do Ustavnega sodišča, ki je odločilo, da nimamo pravice verski manjšini odrekati pravice do gradnje džamije. Če bi Ljubljančani takrat lahko šli na referendum, je obstajalo precej možnosti za to, da bi se večinsko odločili proti gradnji džamije.

Ne more glede vsake manjšine odločati večina, veš. Ravno v demokraciji ne!
[/quote]
tudi ti preozko razmišljaš.
omenjaš rome, jaz ti omenim denimo muslimane. jim smemo omejevat neke osnovne pravice? seveda ne. Kaj pa kake posebne pravice, ki bi jih zahtevali? denimo prost teden ob njihovem ramadanu? da? ne? smo že v dilemi. Kot večinska družba z večino podlejujemo te “pravice ali privilegije” manjšinam v različnih časovnih obdobjih. V nekem obdobju varnosti, prosperitete, blagostanja, je ta dobrodušnost bolj izrazita, v obdobju nevarnosti, vojne, ogroženosti, se to skrči. Tako je tudi denimo z muslimani. Menim, da trenutno z njimi solidno sobivamo. Če pa denimo jutri neki muslimanski skrajneži izvedejo nekaj napadov v sloveniji, se bo to javno mnenje naklonjenosti zelo spremenilo in bomo prišli zelo blizu tistih navedb v tvojem pisanju, torej etiketiranja, osame, izgona, izobčenja….tudi nedolžnih..
da ne bom krivičen do muslimanov…lahko to razširimo na kakršno koli manjšino, ni nujno rasno, versko….lahko tudi denimo na skrajne desničarje ali skrajne levičarje…..sedaj se te skupine tolerirajo in se jim dopušča precej svobode….jutri je lahko vse drugače.

vse kar hočem, je da razmišljate širše, ne zgolj v tem trenutku s stališča in pozicije na katerem ste zdaj…če razmišljaš iz različnih zornih kotov, se postaviš v vlogo manjšine, v vlogo večine, v različne življenjske in situacijske scenarije, potem je lažje soditi o tem.
tako je tudi z naslovno temo posvajanja otrok s strani gejev. lahko vidimo ali poznamo par ljudi, ki so super ljudje in jih res vidimo v vlogi staršev, ne vidimo pa vseh zavoženih življenj teh ljudi, s kakimi problemi, predvsem psihološkimi se srečujejo, ne nujno zaradi stigme okolice, mogoče samo v odnosu do sebe in podobno, a je potem smiselno tudi takim to omogočit? kaj pa če pogledamo s strani otrok? kakšne starše si želi večina otrok? moje mnenje je, da čim bolj normalne, nevpadljive, neizstopajoče..
Pa prosim ne mi zdaj omenjat alkoholikov, nasilja itd v običajnih družinah, ker je le ta problematika najmanj enako porazdeljena po vseh skupnostih, mogoče med “drugačnimi” še bolj.

New Report

Close