Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bi geji lahko posvojili otroka; vaše mnenje

Ali bi geji lahko posvojili otroka; vaše mnenje


Si ena od oseb, ki najbolj pametuje na tem forumu, zdaj pa vidim, da si pravzaprav eden najmanj pametnih.

Evo stem si res izpadel pametnjakovič, ko napišeš da poskušamo posiljevati druge s svojimi ideološkimi nazori!
– Kdo mi? Če sem že večkrat napisal, da nimam nobenga geja v svojem živlenju in ne pripadam nobeni družbi gejov. Ampak da imam samo hetero moške za prijatle. In da vsak skerim sem intimen je prej trdil, da je hetero.

Za tole si pa res velepametnjakovič, ko govoriš da nisi v skladu z mojim ideološkim pogledom in da širimo svojo ideologijo.
– Gdo a jaz, ki sem ti ravnokar prej napisu da smo geji nenormalni? Aha naša ideologija je da smo geji nenormalni in to širimo po zahodu. Mater ma tvoja pamet kratek doseg.

Aha tudi spolnost pri živalih(ki sem jo umenjal) je stvar politike(ki jo umenjaš) in ideologije. A si razmišljal, da bi mogoče poiskal pomoč psihiatra?

Aha sploh pa izpadeš superpametnjakovič, ko tudi raziskave antropologov o katerih sem zadnji čas pisal o ogromno temah prepisuješ ideologiji in politiki.

Ker to so izključno stvari na katere se upiram torej, narava in znanost in moje osebno raziskovanje ljudi!!! Nobene ideologije in politike ni tukaj. Samo vidim da me ne dohajaš.

Ker to nima nič z ideologijo in politiko, tvoja bolana nenaravna heteronormativnost pa ogromno. Kaj a ti naj razlagam kako je prišlo do določenih družbenih konstruktov in ti na podlagi drugih civilizacij razložim kako malo ima narava vpliva nanje?

KALIFORNIJAAAA?????????
Kaj za vraga? A zato že toliko tem pišem o mojem sovraštvu do Amerike in še posebej Kalifornije in njihove ideologije?

Mislim pa o čem ti sploh pišeš? Pa ti vse narobe zastopiš. Sem si pa mislu, da si razgledan posameznik.
[/quote]

Če je kdo tu nerazgledan, si izključno ti, saj tvoj pravopis ne zadošča niti osnovnošolskemu znanju slovnice. Tako da, brez komentarja… 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Si ena od oseb, ki najbolj pametuje na tem forumu, zdaj pa vidim, da si pravzaprav eden najmanj pametnih.

Evo stem si res izpadel pametnjakovič, ko napišeš da poskušamo posiljevati druge s svojimi ideološkimi nazori!
– Kdo mi? Če sem že večkrat napisal, da nimam nobenga geja v svojem živlenju in ne pripadam nobeni družbi gejov. Ampak da imam samo hetero moške za prijatle. In da vsak skerim sem intimen je prej trdil, da je hetero.

Za tole si pa res velepametnjakovič, ko govoriš da nisi v skladu z mojim ideološkim pogledom in da širimo svojo ideologijo.
– Gdo a jaz, ki sem ti ravnokar prej napisu da smo geji nenormalni? Aha naša ideologija je da smo geji nenormalni in to širimo po zahodu. Mater ma tvoja pamet kratek doseg.

Aha tudi spolnost pri živalih(ki sem jo umenjal) je stvar politike(ki jo umenjaš) in ideologije. A si razmišljal, da bi mogoče poiskal pomoč psihiatra?

Aha sploh pa izpadeš superpametnjakovič, ko tudi raziskave antropologov o katerih sem zadnji čas pisal o ogromno temah prepisuješ ideologiji in politiki.

Ker to so izključno stvari na katere se upiram torej, narava in znanost in moje osebno raziskovanje ljudi!!! Nobene ideologije in politike ni tukaj. Samo vidim da me ne dohajaš.

Ker to nima nič z ideologijo in politiko, tvoja bolana nenaravna heteronormativnost pa ogromno. Kaj a ti naj razlagam kako je prišlo do določenih družbenih konstruktov in ti na podlagi drugih civilizacij razložim kako malo ima narava vpliva nanje?

KALIFORNIJAAAA?????????
Kaj za vraga? A zato že toliko tem pišem o mojem sovraštvu do Amerike in še posebej Kalifornije in njihove ideologije?

Mislim pa o čem ti sploh pišeš? Pa ti vse narobe zastopiš. Sem si pa mislu, da si razgledan posameznik.
[/quote]
Jeli momak, gde si ti učio slovensku gramatiku?

Če je kdo tu nerazgledan, si izključno ti, saj tvoj pravopis ne zadošča niti osnovnošolskemu znanju slovnice. Tako da, brez komentarja… 🙂
[/quote]
Hahahaha sej ne morem vrjet!!!

Ravnokar si naredil, kar so mi naredili vsi uporabniki od BTDTja naprej, ko sem jim po točkah izposravil njihove nesmisle in z citati dokazal da kar mi pišejo se ne ujema z tem kar sem trdil, so oni izpostavili moj pravopis!!!

In jaz imam par učnih motenj od disleksije naprej in vsak ki nas zaradi tega v nič daje je de, b,il. Zdaj si v pa v največji meri pokazal kakšen tip človeka si. Ne samo en manj inteligentnih tu, ampak dno od dna, ker na to raven pa se spustijo samo največji obupanci.

Vse sem lepo naštel po točkah.
O vau, a si pogledal za nazaj kar sem pisu in si ugotovil, da pišeš sfuzlane nelogičnosti. Pa si potem revček brez besed ostal. Ker vsak lahko prebere in preveri za nazaj kaj sem pisal jaz in kaj ti. Od tega kako meni, ki trdim da smo geji nenormalni, učitaš kako širimo svojo agendo in ideologijo. Moja videnja pa se niti ne ujemajo z lgbt ideologijo. Do vsega ostalega, da ne bom našteval. Vsak lahko vidi kako enostaven in osnoven človek si in kako hitro se zmedeš, ko so ti stvari neznane in niso črne ali bele.

In ravno to je tipika vas največjih nesposobnežev, da ko ostanete brez argumetov začnete iskati pravopisne napake v sporočilu za katerega ne najdete protiargumentov (mislim pa a je lahko še kaj bolj bedno in patetično kot to). Ali pa so na vrsti linki in citati za katerimi ste obupano brskali po netu da dokažete svoj prov. Ali pa floskule, ali pa z enostavčnimi sporočili revčki prekinete pogovor.

Seveda prej mi nisi učital pravopisa, to si naredil šele ko ti je zmanjkalo argumentov.

Glej lahko imam jaz učne težave, ampak niti slučajno nisem tako patetičen, da bi se takole diskriditiral.

Mislim, da si z tem ravnokar izgubil čisto vso kredibilnost.

nova
Uredništvo priporoča

Znanstveno ne more biti selektivno zbiranje člankov, ki vam odgovarjajo za podkrepitev ideologije. Temu se reče manipulacija. Podkrepi z dokazi svojo trditev razmerja 1:99 ?
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/1556756/
“the ratio of heterosexual to homosexual pedophiles was calculated to be approximately 11:1.”

Razmerje 1:11 pravi, da je teh slabih 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kar pomeni, da isti ali celo višji delež znotraj svoje spolne populacije.
[/quote]
Heh, kakšna vzvišenost in prepričanje v lastno nezmotljivost. Zanimivo je kako si vsem odgovoril, a gladko spregledal vprašanje nekoga, ki je spraševal ali se naj prepove posvojitve tudi normalnim parom in se onemogoči moški populaciji dostop do otrok. Seveda vprašanja nisi spregledal, le zmotilo te je kako lepo je izpostavilo nesmiselnost tvojih trditev.
Kolikor je meni znano je procent drugače spolno usmerjenih, ki se najpogosteje omenja deset procentov. Raziskava, ki si jo izpostavil torej dokazuje, da med istospolno usmerjenimi ni nič več pedofilije, kot med “normalno” usmerjenimi. Vprašanje, ki se ob temu poraja je sledeče, čemu torej pripisati tvoje namigovanje o povezavi med istospolno usmerjenostjo in pedofilijo!! Odgovora na to ni težko najti.


Nikjer ne prihajam v nasprotje z samim sabo. Da pa bi to pojasnil, bi moral razložiti zadeve na mnogih nivojih, kar bi bilo neproduktivno, saj dvomim v moč dojejmanja in sposobnost argumentacije na drugi strani.

Aja glede ihte, te pa vrjami, da je dovolj, da nekoč nekoga potolčem.

Sem pa glede na tvoje pisanje prej, zdaj presenečen nad ravnijo inteligence, ki si jo pokazal v tem zadnjem sporočilu.

Ampak če pa misliš da si z tem potrkal na mojo normalnost si se pa zmotil.

Vseeno mi je, če geji dobimo pravico do posvojitve ali predvsem do poroke. Za to je že itak prepozno. Samo zato se mi je šlo, da pri temu prehitimo predvsem kmetavzarsko ameriko, ki jo sovražim iz dna srca. Zdaj smo pa samo še necivilizirano govno iz vzhoda, ki nas bodo čisto vsi prehiteli. Mi pa ostajamo čedalje bolj zadaj kot da spadamo bolj k Albaniji in Ukrajini, kot k EU. In zate je to potrditev demokracije, zame pa ponižanje zaradi katerega ne moreš biti več ponosen na svojo državo. Edino kar še preostane je, da se slovenijo razdre in uniči in se v novih enotah vse takoj popravi. Ker če ne bo vedno slovenija zabeležena kot sramota, ker se bo videlo kdaj je zahod uredil stvari, ki se tičejo osnovnih človeških pravic in kdaj slovenija. Prihodnosti več ni, zdaj je treba samo še uničevati.

Jaz vem, da bi nas večina podprla, si me presenetil z tem, da se tega zavedaš. Če nas že niso podprli, na obeh prejšnih referendumih se je takrat šlo v največji meri za to, da so ljudje na sončno nedeljo raje šli v naravo kot oddati glas. Ker nič ni bolj gnilega od tega kot je gnil znaten procent levičarjev. Jaz pa sem šel, kot sem že prej napisal, z veseljem volit SDS in ne veš kako velik sadistični užitek, mi daje ko hebejo cel narod v glavo in nas sramotijo pred Evropo. Sploh, mi je bilo všeč šolanje na domu, ko sem lahko izgorelim sesutim levičarjem vrgel v glavo, da z tem ko niso šli na referendum oddati glasu, so podpri SDS in da sem jih zato šel potem, zdaj jaz volit, da jih hebejo v glavo, ko morajo obupani od izčrpanosti šolati svoje otroke na domu. Meni to ni treba ker nimam otrok. Ah ta korona je prav prišla.

Ker če že kako delujem, kot oseba je to tako, da dam ljudem žlico lastnega strupa. Da slabo, ki ga povzročajo obrnem proti njim.

Saj vidiš nekatere nezadovolne zgube v tej temi, gejom nočejo priznavati pravic, ker pravijo da jih imajo sami premal. Jaz grem volit SDS in uživam, ko se te zgube sekirajo, ker se zdaj počutijo, da so še bolj omejeni in za to kot oni vidijo stvari, krivijo tiste, ki sem jim dal glas. Naj se torej ta golazen sekira.

Uživam tudi ob trplenju gejev in lezbik, ki zagovarjajo napačne stvari ali celo hodijo v cerkev, kako molčijo in trpijo v svojih družinah, v katerih misijo, da so istospolni neke čudne karikature, ki jih še niso nikoli srečali in jih vidijo samo na tv-ju na paradah.

Zadnjemu geju sem rekel naj mi spizdi izpred face, ker se se z takimi odpadniškimi zgubami, ki se prostovolno umikajo na rob družbe med svoje zgube niti ne pogovarjam. Vsi tipi z katerimi sem intimen, so trdili, da so heteroseksualci, a se pač znimi pogovarjaš in pogovarjaš in potem zbližaš, dokler se ne zbližajo vedno bolj steboj. In če ne bi naleteli name, vrjetno nikoli nebi bili z tipom. Ker naj ti razkrijem skrivnost, svet ni črno bel in ludje niso večinoma geji in hetero, ampak jih je večina nekje vmes, čeprav nikoli ne poskusijo biti z istim spolom in se niti ne pogovarjajo naokoli o tem. Zato to ostaja skrivnost. Torej ste kvečjemu vi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} heteroseksualci manjšinski bolniki. Ker heteroseksualnost ni večinska, ampak heteronormativnost je večinska!!! In to je razlika! In koliko trplenja je povzročila ta laž v zadnjih stoletjih (v drugih družbah od starih rimljanov pa do ameriških indijanskih plemen ni bilo tako). In za to je treba plačati. Krvavo plačati. Zato bi vsakega nevedneža, ki si po vsemu temu sploh še upa nasprotovati najraje…

Tako, da me prav briga, če se družba zdaj modernizira in spozna, da je da je kvečjemu, koristno, da se istospolnim prizna vse pravice in da so bile skrbi neupravičene in vsi tako bolje sobivamo skupaj.
Ne razumeš, nočem sobivati z vami, hočem vas mrtve. Že naprimer zato, da plačate za vse kolektivne žrtve, ko je vaša parlamentarna demokracija prepočasi stopicala k napredku, ki je prišel prepozno za njih.
Ampak ni hudga, saj nas zdaj Janša pomika k Orbanu in Poljski. Na Poljskem bojo kmalu že prepovedali najmanj splav v primeru posilstva. “Jutri” bojo sprejeli hujše stvari, “pojutrišnem” vse to pride knam. Nato se lahko zgodijo v prihodnosti razne stvari od zlomov sistema, do naravnih katastrof in nato pride spet do vojne, saj bo imelo skrajno razmišlanje že dolgo tradicijo, pot si janšizem tlakuje že zdaj. In potem ko se jih bo sesulo in premagalo v vojni bo pa spet prišel čas da se vas pospravi, kot se je to že naredilo podobno po drugi svetovni vojni. In hočem da takrat plačajo vsi, pa naj bojo to skrajneži ali pa liberalci, ki so strastno zagovarjali, da imajo skrajneži pravico, do besede. Naj plačajo taki kot si ti, pa čeprav bojo v vojni obrnili ploščo in se postavili na pravo stran.

Taki kot ste vi danes nasprotujete pravicam istospolno usmerjenih zaradi svojih tradicionalnih pogledov, v času “včeraj” ko so bili tradicionalni pogledi še močnejši ste jih taki kot vi pretepali, v času še pred tem so jih ludje z tradicionalnimi pogledi na družino in vero pobijali(ne prav dolgo nazaj, lahko umenim naprimer samo nacistična kontracijska taborišča in Frankovo Španijo, vse to v Evropi). Hočem da vi plačate in odgovarjate za vse to z svojo krvjo še za njih. Če se že njih več ne da kaznovati, ker so mrtvi.

In vem nekoč vas bom videl plaziti se po tleh, imam še celo živlenje časa, da čakam na to.
[/quote]

Tip, ti imaš take hude psihične probleme, da bog pomagaj!🙄 Sploh ne mislim razlagat svojega mnenja, ker pri takem bolniku itak laik ne more nič doseči, mogoče samo kakšen psihoterapevt ali pa še ta ne.
Si pa sramota za vse normalne geje, samo toliko, da veš. Ko ljudje berejo tvoje prispevke, ni čudno, da so mnogi prepričani, da so geji prifuknjeni v betico. Njim samo povem, da niti slučajno niso vsi geji taki kot ti. Pa vem, kaj govorim, jih poznam res dosti, s tem, da je tudi moj starejši brat gej.

Absolutno sem za to da geji lahko posvojijo otroke. Velikokrat sem se vprašala kje sploh živim. Vsaj v mojih očeh slovenija ne zgleda tako nerazvita, ne zgleda kot balkan kot je negdo napisal. Tako da ne najdem odgovora kako je sploh mogoče, da to še ni urejeno. Sem pa mislila, da smo boljši. Nažalost sem se motila.

Madona no, v evropski uniji smo leta 2021!


Heh, kakšna vzvišenost in prepričanje v lastno nezmotljivost. Zanimivo je kako si vsem odgovoril, a gladko spregledal vprašanje nekoga, ki je spraševal ali se naj prepove posvojitve tudi normalnim parom in se onemogoči moški populaciji dostop do otrok. Seveda vprašanja nisi spregledal, le zmotilo te je kako lepo je izpostavilo nesmiselnost tvojih trditev.
Kolikor je meni znano je procent drugače spolno usmerjenih, ki se najpogosteje omenja deset procentov. Raziskava, ki si jo izpostavil torej dokazuje, da med istospolno usmerjenimi ni nič več pedofilije, kot med “normalno” usmerjenimi. Vprašanje, ki se ob temu poraja je sledeče, čemu torej pripisati tvoje namigovanje o povezavi med istospolno usmerjenostjo in pedofilijo!! Odgovora na to ni težko najti.
[/quote]
Bravo!!!!!!!
Ne gre se tukaj samo za uzvišenost, ampak predvsem za pritlehnost! Pritlehnost, ki jo kaže z svojim načinom sem obrazložil v svojem zadnjem sporočilu.

A misliš, da ti bo odgvoru? Jasno da ne, ker več ni mogoče dati odgovora, ki bi lahko prikril to svinjarijo in hinavščino.
Kako velik je njegov odpor, kaže že s tem, da se mu zdi umestno v tako temo za primer vtakniti, tako ekstremno neobičajno osebo kot je Michael Jackson. Takšne neumnosti brblja, ker nima argumentov za katere niti raziskav ne zna najti na internetu, ki bi jih potrdile.

In da samo pojasnim neprimernost njegovih besed na primeru.

Takšne stvari so včasih govorili politiki Nove Slovenije in SDS, namreč da so homoseksualci enaki kot pedofili, nekrofili in zoofili.

In on je to samo na lepši način povedal!
In to je največja nizkotnost, da samo zaradi lastnih frustracij provocira brez utemeljitve z takimi namigovanji in piše take stvari o ljudeh, ki so se še v časih včeraj bali, da jih bodo pretepli na cesti, če se je zvedelo za njihovo usmerjenost. Nizkotnost!

Ki pa jo ta oseba ne izraža na agresiven način, ampak na pasivno agresiven način, zavit v navidez podkrepljen dialog.
Taki so najslabši.

Veliko raje imam bolj agresivne in glasne ljudi kot pa take pohuljence.
To sploh moški ni. 😆


To ni res, večina jih podpira. Le da večina ne hodi na referendume. To vprašanje zanje ne predstavlja tako veliko obsesijo kot za cerkvene. In prav cerkveni propagandni stroj je edini krivec rezultata na zadnjem referendumu.

Kot pravi en v komentarju… “Konji so na naši strani”
So se kar prestrašili… Jim ni bilo všeč…
Če žival odklanja…. Pol pa res…

https://m.youtube.com/watch?v=TMyf6ewi7E8

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

jaz sem proti izključno in samo zaradi zaostalosti slo naroda. V nasi mali drzavici bi tak otrok bil predmet posmehovanja, zgrazanja, psihicnega in najbrz tudi fizicnega nasilja. Zato sem proti. Ko se bo cez kasnih 100 – 200 let spremenila miselonst slovencelnev potem sem za.


Bravo!!!!!!!
Ne gre se tukaj samo za uzvišenost, ampak predvsem za pritlehnost! Pritlehnost, ki jo kaže z svojim načinom sem obrazložil v svojem zadnjem sporočilu.

A misliš, da ti bo odgvoru? Jasno da ne, ker več ni mogoče dati odgovora, ki bi lahko prikril to svinjarijo in hinavščino.
Kako velik je njegov odpor, kaže že s tem, da se mu zdi umestno v tako temo za primer vtakniti, tako ekstremno neobičajno osebo kot je Michael Jackson. Takšne neumnosti brblja, ker nima argumentov za katere niti raziskav ne zna najti na internetu, ki bi jih potrdile.

In da samo pojasnim neprimernost njegovih besed na primeru.

Takšne stvari so včasih govorili politiki Nove Slovenije in SDS, namreč da so homoseksualci enaki kot pedofili, nekrofili in zoofili.

In on je to samo na lepši način povedal!
In to je največja nizkotnost, da samo zaradi lastnih frustracij provocira brez utemeljitve z takimi namigovanji in piše take stvari o ljudeh, ki so se še v časih včeraj bali, da jih bodo pretepli na cesti, če se je zvedelo za njihovo usmerjenost. Nizkotnost!

Ki pa jo ta oseba ne izraža na agresiven način, ampak na pasivno agresiven način, zavit v navidez podkrepljen dialog.
Taki so najslabši.

Veliko raje imam bolj agresivne in glasne ljudi kot pa take pohuljence.
To sploh moški ni. 😆
[/quote]
V čem pa si ti boljši od njega? Zato ker naj bi bila agresija boljša od nizkotnosti? Meni se zdita obe enako škodljivi in razdiralni.

Meni se pa ne zdi. Čeprav temu kar jaz počnem raje rečem odločnost, kot pa agresija.

In najbolj uničujejo naš svet ravno pritlehni pohuljeni ludje, zaradi njih je naša družba kakršna je.

In za takega se je z svojim odnosom in neutemeljenimi natolcevanji izkazal tudi MATJAZKO.

Takšno nizkotno povezovanje gejov z pedofili in umenjanje ekstremnih izjem kot je Michael Jackson ni nič drugega kot nizkotno.

Sicer pa glede “matjazkota”, poglejte samo kakšno sliko si je dal za avatar čudak!
Če bi jaz imel otroke, bi jih raje zaupal dvema gejoma v varstvo kot pa takšnemu. 🤮


Zakaj tako homoseksualnost kot biseksualnost najdemo pri večini živalskih vrst?


Zakaj tako homoseksualnost kot biseksualnost najdemo pri večini živalskih vrst?
[/quote]

ne znam ti odgovorit… meni ni znano… ok dopuščam možnost… tega če je, je tolk, da lahko na prste prešteješ

lahko pa ti rečem, da se igrate z Bogom, normalnostjo, družbenimi pravili in normami, civiliziranostjo itd

” Zar zbilja sa strašću općite sa muškarcima umjesto sa ženama? Vi ste, uistinu, bezumnici.”

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

ps:

ja pri živalih je tako… in??? a se zajebavaš???
a zdej če živali delajo bomo tudi mi?? a ti se po živalih zgleduješ?
a bomo nagone in obnašanje živali vzeli za normo?? kot standard?

đe sam se ja vratio… auuuuu

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Saj veš da take družine obstajajo tudi v sloveniji a ne? Jaz nisem iz nekega velikega mesta pa osebno poznam dve, vem pa še za ene tri. Problem je ker je lahko samo eden kot uraden skrbnik zaveden. Eden pa “ne obstaja” po zakonu kot starš čeprav je starš.
Ne vem zakaj mislite da s tem ko ste izglasovali proti da ste preprečili take družine. Niste jih. Samo otrokom ste vzeli pravico do obeh staršev s katerimi že prebivajo. Ker se vam gre za te otroke seveda.

ne znam ti odgovorit… meni ni znano… ok dopuščam možnost… tega če je, je tolk, da lahko na prste prešteješ

lahko pa ti rečem, da se igrate z Bogom, normalnostjo, družbenimi pravili in normami, civiliziranostjo itd

” Zar zbilja sa strašću općite sa muškarcima umjesto sa ženama? Vi ste, uistinu, bezumnici.”
[/quote]
Ja bravo! Prav imaš na temu temeljiji naša civilizacija, na bogu, družbenih pravilih in normah.

In vemo da so cerkve še pred 2.svetovno vojno učile, da je spolnost edino upravičena, ko se gre za razmnožvanje. Vse ostalo je bilo nemoralno, ljudem, sploh odraščujočim najstnikom so zbujali občutek sramu in slabe vesti ob nečem tako naravnem kot je spolno prebujanje. In moraš biti res prizadet v betico, če slučajno misliš, da je to dobro vplivalo na najstnike v razvoju. Ker takšna je bila vzgoja vsakega pred 70 leti in to je trajalo skozi vse bolano krščanstvo. Tu pridejo na vrsto antropologi, ki so zadnja desetletja na starcih delali raziskave o tem kakšno je bilo spolno živlenje v njihovi mladosti.

In rezultat: ker je spolnost močna sila, ki se jo ne da nujno zatreti z represijo je izbruhnila ven v obliki nasilja, torej vse ženske so bile včasih posiljene, pedofilije je bilo 1000 krat več, ker je bilo najlažje spolne potrebe zadovoljiti na otrocih, ker jim takrat noben ni poslušal in zaščitil. In incesta je bilo 1000 krat več saj je bilo najlažje skriti te stvari v družini, tako da te niso obtožili, da se okoli dol daješ. Nune in vse ostale ženske so skrivale nosečnosti in pobijale novorojenčke.

TO JE TVOJ BOG, TRADICIJA IN DRUŽBENA PRAVILA!

In glede živali to niso izjeme, ampak to najdeš pri večini višje razvitih vrstah, nekatere vrste so 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} biseksualne (bonobo šimpanzi itd.).
Niti ni bilo vaša heteroseksualnost norma in pravilo v prejšnih civilizacijah, pa če govorimo od ameriških indijanskih plemen pa do starih rimljanov itd.

Pač razen v naši družbi heteroseksualci niste bili nikoli popolnoma 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} normalni. Ni to normalno v živalskem svetu, in ni bilo v veliko civilizacijah in plemenih pred nami. Le z nasiljem ste postali družbena norma, kar je doseglo vrhunec po vseh stoletjih pobijanja gejov in biseksualcev v nacističnem genocidu in Frankovem genocidu nad geji in biseksualci.

In vsa podlaga, ki jo imate da branite svojo normalnost so le stoletja sprevrženosti posiljevanja, incesta in pedofilije, ki jih je povzročila vaša tradicionalna družba in cerkev pod imenom vašega boga.

To je vaša podlaga na kateri nasprotujete istospolno usmerjenim, ta svinjarija. In na teh družbenih konstrukitih ni nič naravnega.

moram ti rečt da sploh nisem bral vsega. ta tvoj lepopis pri meni ne pali in lahko si ga nekam skupaj z tvojo kvazi razgledanostjo in zgodovinskimi “trditvami” globoko … tam ko je mišljeno kot “izhod”

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


Posluši srbin, potem boš pač ostal zabit če,fur kot prejle ko si napisal, da komentiraš nekaj o čemur ti ni nič znano (namreč spolnost živali).

Sicer pa poglej sliko sveta, kakšno je stanje pravic za istospolno usmerjene po svetu in boš videl, da tvoja če,furlandija po svoji civiliziranosti spada bolj k Afriki in bližnjemu vzhodu, kot k Evropi in zahodu. 🤣

Tako da se ne sprašuj kam si prišel, ampak spokaj nazaj. 😄

ne iščem primerov na živalih da bi odobraval svoja dejanja ali pa spolna sla… nekaj na foro aha psi to delajo za njih je sprejemljivo torej lahko tudi jaz.

če je tebi to normalno, moderno kao zahodnjaško potem kaj naj ti rečem… nastavljaj.
sataniziran si. demoniziran. ko vas gledam stari ehhh no comment… se mi ti ne da posvečat… kao jaaa mlad/a si znori se, zdivjaj… torej kaj spusti standarde? ko naleti, naleti…? potem pa ko kao dozoriš, stasaš pa dvignit standarde al kako??? potem pa le najbolje zahtevat in iskat??? hmmm ne ne…
zadnjič sem gledal enega ki ima drobnico… a veš kaj je rekel??? to kar je mešano takoj umikam DA MI SE NE ŠIRI NAPREJ. ko vas gledam stari… kva je to??? uprašaj nekega ki ima živino kako pari??? neko top kobilo z nekim šepavim konjom??? uprašaj nekoga ki ima psa kako bi se počutil če bi videl da mu nek mešanček ali pa pes z ulice hoče naskočit neko rasno pasmo. pa mislim da bi zavrelo v njemu… pa je pes….znači kod psa ne može kod ljudi kao može??? glej kakšne duhovno vsebino imate, kaj učite svoje otroke… kakšnim osebkom se daje otroka… tebe in tebi podobne bi bilo potrebno u kali zatret. ti bi bio moderan…. misliš naroben. dva narobna sta se našla in ona dva bi imela otroka in bila starša. taka družba je zate napredna???
moram ti rečt da za kakega takega jaz rečem “jah… on je normalen”

ene stvari morajo ostati kot so ne glede na čas in kraj. pa hvala Bogu da sem konzervativen in tradicionalen.
jaz z svojimi dejanji ne rušim časti in mažem obraza svojih staršev. lahko zase rečeš isto?

sploh mi se ne obračaj.

https://www.youtube.com/watch?v=TMyf6ewi7E8

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


In kaj je naravnega pri temu da ste z svojim konzervatizmom in tradicionalnostjo povzročili po vaseh stoletja masovnih posilstev, pedofilije in incesta??? 🤢
Kaj a ti misliš da če so rekli otroku, seksaš lahka sam za razmnoževanje in so mu privzgojili slabo vest ker je spolno bitje, da je pol normaln ratal? Da mu to ni nikjer ven udarilo tako kot duhovnikom, da so posiljevali nune one pa so potem svoje novorojenčke pobijale? 🤮

Kje imate kredibilnost za nasprotovanju gejom, če ste pa le izrodki posiljevalske, pedofilske incestuozne preteklosti vaših prednikov in če je vaša tradicija in cerkev vse to povzročila?


In kaj je naravnega pri temu da ste z svojim konzervatizmom in tradicionalnostjo povzročili po vaseh stoletja masovnih posilstev, pedofilije in incesta??? 🤢
Kaj a ti misliš da če so rekli otroku, seksaš lahka sam za razmnoževanje in so mu privzgojili slabo vest ker je spolno bitje, da je pol normaln ratal? Da mu to ni nikjer ven udarilo tako kot duhovnikom, da so posiljevali nune one pa so potem svoje novorojenčke pobijale? 🤮

Kje imate kredibilnost za nasprotovanju gejom, če ste pa le izrodki posiljevalske, pedofilske incestuozne preteklosti vaših prednikov in če je vaša tradicija in cerkev vse to povzročila?
[/quote]

O poglej no kaj vlači na plano. Posameznike in primere, ki so tako redki, da jih s svetilko pri belem dnevu ne najdeš. Sama patetika te je. Pojdi se vlakeca in grupiča, sedaj so sprostili ukrepe.

O poglej no kaj vlači na plano. Posameznike in primere, ki so tako redki, da jih s svetilko pri belem dnevu ne najdeš. Sama patetika te je. Pojdi se vlakeca in grupiča, sedaj so sprostili ukrepe.
[/quote]

halooo
pa tudi če bi bilo… in??? a se boš po živalih zgledoval? po njihovih nagonih? živalsko normo za človeško vzel?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

O poglej no kaj vlači na plano. Posameznike in primere, ki so tako redki, da jih s svetilko pri belem dnevu ne najdeš. Sama patetika te je. Pojdi se vlakeca in grupiča, sedaj so sprostili ukrepe.
[/quote]
O čem govoriš? Kje je govora o sedajnosti? Vse si iz konteksta vzel. Antropologija ni veda o sedajnosti! Izobrazi se. Govora je bilo le o tem na kakšni tradiciji (ki se je izkazala kot katastrofa) temelji naša družba, in je zato ne gre upoštevati.

A nimate ludje kot si ti bolj enostavnih vam prilagojenih tem kamor lahko komentirate?

Svojo civilizeranost kažeš že z vzdevkom, ki si si ga izbral za ta komentar. Mislim, da ludje kot ste vi nebi smeli krojiti, naše družbe, norm in pravil.

halooo
pa tudi če bi bilo… in??? a se boš po živalih zgledoval? po njihovih nagonih? živalsko normo za človeško vzel?
[/quote]
😂
Sploh ga nisi štekal, on je govoril o vaših pedofilih in incestnežih o čemer sem jaz razlagal, pa je bilo prezahtevno zate da bi razumel. Z vzdevkom, ki si ga je izbral me je žalil, z tem naj se gonim okol pa poniževal.

Pa sej ne moreš bit tako zaostal. 🤣 Mislim ta posameznik, ki si mu odgovoril je zaostal. Ti si pa še bolj, pa kako je to mogoče! 😖

Joj, pa to je človeška tragedija, kako ste ubogi eni. Napisu si mi da se zahvaljuješ bogu, da si tradicionaln in da ne rušiš časti in ne mažeš obraza svojim staršem. To pa je balkanska mentaliteta!!! Sicer pa a ne velja, ravno za preproste ljudi, da se kot pijanec plota držijo konzervativnih vrednot in tradicije. Ker pač razuma nimajo rabijo nekaj česa se držijo. 😄

NO SLOVENCI PA OČITNO SPADAMO ZRAVEN, SMO NA REFERENDUMU POKAZALI, DA SPADAMO K BALKANU IN VZHODNI EVROPI.

Patetično! 😆😆😆

Ha ha ha! Noro…

No in to naj bi bila večina, katero moramo poslušati in naj odloča. Kar je tako zagovarjal ta ČAK MAL?

Vprašu ga bi če nima nič sramu pred civiliziranim svetom! 🤢

New Report

Close