Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bi kupili rabljen avto v katerem so prej prevažali pse

Ali bi kupili rabljen avto v katerem so prej prevažali pse

Bi pa kupila takega, v katerem je bilo vse pospermano, podriskano, smrklji povsod, prdenje, itd…
Samo nov avto je brezmadežen…

Bi pa kupila takega, v katerem je bilo vse pospermano, podriskano, smrklji povsod, prdenje, itd…
Samo nov avto je brezmadežen…[/quote]
Kdo ti garantira, da se monterji na tekočem traku držijo higienskega minimuma. In da niso jedli pasulja:-))?

Ne.
Se mi je že zgodilo da mi je avto tako po starosti, km, ceni ohranjenosti od zunaj zdel ok ko sem ga šla pa pogledat pa notri zanemarjen in smrdeč, da se mi je zagabil. Če mi avto ni v prvo všeč in da me na njemu kaj moti potem ta občutek ostane za vedno.
Psi, cigareti, majhni otroci ne hvala.

Umazanega, smrdecega avta z raztrganimi sedeži ne bi kupila. Me sploh ne zanima, zakaj je umazan.
Imam kužka in stavim, da nihče ne bi ugotovil, da se je v avtu prevažal pes. Na sedežu ima vedno brisačo, spodaj še plenicno podlogo, da morebitna vlaga nikakor ne more do sedeža. Kuža ne skače po avtu, mirno sedi/leži, privezan, ne grize in ne praska. Dlaka mu ne izpada in tudi vonja nima, taka pasma pač. Sploh pa je v avtu večinoma le ob lepem vremenu, torej suh.
Nikakor torej ne drži, da so avti lastnikov psov umazani, smrdeci in uničeni.

Ponavadi mali otroci bolj zasvinjajo avto kot psi.

Ce res ni strgano pa spraskano pa ce bi bila cena ugodnejsa,, potem bi kupil.
Je pa dejstvo da je marsikateri clovek vecji smrad kot pa katerikoli pes.
Recimo poznam ljudi ki se poleti vozijo brez srajce in pa presvicani v avtu … potem ljudje s kilazo 100 in vec kg. Zguncajo sedez da je joj… itd

Ker ima v Sloveniji skoraj vsaka hiša, stanovanje, psa ali mačko ali pa papagaje verjamem sto procentov, da tisti, ki kupi star avto, da ima sto procente možnosti, da je lastnik prevažal živali oziroma svoje ljubljenčke. Tako, da se temu ne da izogniti.

Kako pa je avto negovan pa je odvisno od lastnika avta. Noben drug faktor tu ni pomemben.


Tole še kako drži![/quote]

[code]Pasja slina vsebuje nekatere snovi, ki so povezane s hitrejšim celjenjem ran, strjevanjem krvi in protimikrobnim delovanjem. Nekatere snovi, kot na primer lizocim uničujejo določene vrste bakterij, druge snovi pa delujejo protivirusno. Nitrati v slini na koži razpadejo na dušikov oksid, kar onemogoča rast nekaterih bakterij. Poleg tega so v slini tudi protitelesa. Histatini preprečujejo okužbe…[/code]

Kot ocka treh malcic lahko pritrdim. Ze po relaciji Hamburg – Maribor, je notranjsot avtomobila zrela za avtopralnico (otroci za caj kakav ali sladoled, oca in mama pa za kapucin 😉 ).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ce ne kupujes ravno avta za na siht v hosto ali prevazanje domacih zivali, je vec kot dovolj no-go faktorjev, ne da bi se posebej oziral na to, da gre za posledico prevazanja domacih zivali.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

pametni lastniki psov kupujemo avte z usnjenimi zici…pri prodaji ni ne duha ne sluha o kakšnem psu…

Niti slučajno, pa tudi stanovanja ne, ker smrdi po pasjeljubcih

ne razumem mi imamo vse avte z usnjenimi sedeži in dva psa pa povsod se vozijo z nami z vsemi tremi avtomobili………tudi prodali smo dve leti nazaj en avto je bil tudi usnjen notranjost psa prevažala normalno pa nobene praske ….tako da se motiš to zelo s tem svojim prepričanjem.

Kupujete avtomobile, kjer so se vozili psihopati, pijanci, prešuštniki, kriminalci, politiki, …………………………., moti vas pa en cucek!

Točno tko! Pa nič kriv…

Zakaj pa ne maraš psov, mačk. Si imela kakšno grozno izkušnjo ali so ti doma dan na dan govorili, kako so živali hudobne.

ne razumem mi imamo vse avte z usnjenimi sedeži in dva psa pa povsod se vozijo z nami z vsemi tremi avtomobili………tudi prodali smo dve leti nazaj en avto je bil tudi usnjen notranjost psa prevažala normalno pa nobene praske ….tako da se motiš to zelo s tem svojim prepričanjem.[/quote]

Kakšnim prepričanjem? Saj ni tvoj komentar kontra mojemu…

ne razumem mi imamo vse avte z usnjenimi sedeži in dva psa pa povsod se vozijo z nami z vsemi tremi avtomobili………tudi prodali smo dve leti nazaj en avto je bil tudi usnjen notranjost psa prevažala normalno pa nobene praske ….tako da se motiš to zelo s tem svojim prepričanjem.[/quote]

Kakšnim prepričanjem? Saj ni tvoj komentar kontra mojemu…[/quote]

Narobe prebrano. sORRY.

[/quote]

Bi pa kupila takega, v katerem je bilo vse pospermano, podriskano, smrklji povsod, prdenje, itd…
Samo nov avto je brezmadežen…[/quote

No, jaz nikoli ne kupim novega avta. Če pa preidem na repliko: cigaretni dim in pogosto prisotnost psa lahko zavoham, sperme ne. Zato bi ga najbrž kupila, ja.

New Report

Close