Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Ali bi me kdo izmed vas, ki ste okuženi, okužil?

Ali bi me kdo izmed vas, ki ste okuženi, okužil?

Jaz ne bom zaradi prehlada vihal rokavov in ostal v house arestu.

Ali se kdo javi, da bi me okužil?

Odgovor na objavo uporabnika
Bdsekx, 16.07.2021 ob 12:03

Jaz ne bom zaradi prehlada vihal rokavov in ostal v house arestu.

Ali se kdo javi, da bi me okužil?

nihče te ne more okužit, ker virusi niso živa zadeva, to so proteini, ki ne morejo dihati, ne morejo se razmnoževati, nič. lahko pa poskusiš, ampak ne bo uspelo. Moj kolega je točno to naredil, pri sosedih so bili trije od petih pozitivni in se je s pozitivnimi družil, celo poljubljal se je z njihovo hčerko- NIČ!

Javi pa nam vseeno.

Daj idi nazaj v šolo idiot

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8189, 16.07.2021 ob 16:40

Daj idi nazaj v šolo idiot

fašistek mali rito-lizo SDS!

Boljše bit sds kot pa zarukano tele ki nima pojma o ničemer.

kaj boste zdaj rekli SDS trolčki kako to cepivo pomaga zmanjšati nevarnost proti virusu??? V Izraelu kjer je cepljenih med največ ljudmi na svetu, je v zadnjem tednu kar 61% okuženih CEPLJENIH…61% cepljenih je okuženih. Zdaj gre zares, zdaj se bo narod dvignil in šel na ulice povsod kjer do zdaj še niso razumeli tega natega, saj zdaj pa res cepivo povzroča okužbe in to je bil cilj te mafije, najprej so ugrabili GRIPO da so lahko narod cepili z okuženimi cepivi:

PANIKA U IZRAELU! Čak 61 % zaraženih koronom, koji su u teškom stanju, BILO JE CIJEPLJENO

 

Že to da cele dneve visiš na tem forumu, podjebavaš pa pišeš kar nekaj in to neprestano se vidi da s tabo res nekaj ni vredu. Tebe sploh noben ne jemlje več resno hahaha. Ful si psihološko moten in nastrojen proti sploh nevem več komu ampak daj poišči si neko pomoč no. Psiholog, psohoterapevt vsaj nekaj… Preveč si not pado haha.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8189, 17.07.2021 ob 18:07

Že to da cele dneve visiš na tem forumu, podjebavaš pa pišeš kar nekaj in to neprestano se vidi da s tabo res nekaj ni vredu. Tebe sploh noben ne jemlje več resno hahaha. Ful si psihološko moten in nastrojen proti sploh nevem več komu ampak daj poišči si neko pomoč no. Psiholog, psohoterapevt vsaj nekaj… Preveč si not pado haha.

sicer ne vem komu si odgovarjal, ker trolčki SDS ne znate uporabljati citiraj, tko da si bolj ti za kakšno ustanovo. Tega pa kot ti ne vidiš, si nisem izmislila jaz, dala sem samo link b u t e l !

Izrel najbolj precepljena država na svetu ima največ okuženih med CEPLJENIMI, preberi si to B U T EL !

Mavrica, debilom brezveze karkoli razlagat.

 


SPODLETELI POIZKUSI OKUŽBE
“Znanstveniki so osupnili. Če zdravi prostovoljci kljub vsem poskusom zdravnikov, da bi jih okužili, niso zboleli za gripo, kaj je potem povzročilo bolezen? Kako so ljudje dobili gripo?”

Z namenom bolje razumeti skrivnostno pandemijo so bili izvedeni številni poizkusi simulacije okužbe. En od poizkusov je vključeval prostovoljce iz Bostona, natančneje 62 zdravih mornarjev, ki so bili obtoženi prestopka in poslani v zapor. Obljubljeno jim je bilo, da bodo oproščeni kazni, če bodo sodelovali v eksperimentu. Od teh mož jih 39 še ni imelo gripe in zanje se je sklepalo, da bodo za okužbo še posebej dovzetni. A rezultati so bili presenetljivi. Gina Kolata, znanstvena poročevalka časnika New York Times, jih opisuje v svoji knjigi Flu: The Story of the Great Influenza Pandemic of 1918 and the Search for the Virus That Caused It:(4)

“Zdravniki so sluz pridobili tako, da so vzeli goste, viskozne izločke iz nosu in grla mož, ki so bili zaradi gripe hudo bolni. To sluz so razpršili v nosove in grla nekaterih in jih nakapali v oči drugih zdravih mož. V enem izmed poizkusov so sluz vzeli iz zadnjega dela nosu moškega z gripo in jo namazali ali vtirali v nosni septum zdravih prostovoljcev.
Zdravniki so poskušali simulirati to, kar se dogaja, ko so ljudje naravno izpostavljeni gripi. Zbrali so deset prostovoljcev in jih odpeljali v bolnišnico, kjer so bolniki zaradi bolezni umirali. Bolniki so stisnjeni ležali na ozkih posteljah, goreli od vročine in napol spali v deliriju. Zdravim možem so naročili, naj hodijo okrog postelj bolnikov, se nagnejo k njim, približajo obrazu, vdihnejo zaudarjajoč zadah, nato pa se z bolnikom še pet minut pogovarjajo. Ker so se hoteli prepričati, da so bili prostovoljci bolezni v zadostni meri izpostavljeni, je moral bolnik globoko izdihniti v trenutku, ko je prostovoljec globoko vdihnil. Nato je bolnik še petkrat zakašljal v obraz prostovoljca.
Vsak zdrav prostovoljec je moral isti scenarij ponoviti z desetimi različnimi pacienti z gripo. Vsi pacienti so bili hudo bolni do maksimalno tri dni – na ta način so zagotovili, da je bil virus oziroma tisto, kar je povzročalo gripo, še vedno prisotno v sluzi, nosu in pljučih.
A niti en od prostovoljcev ni zbolel.”

Dr. Charles Hoffe: mRNA cjepiva ubit će većinu ljudi kroz zatajenje srca. 62% cijepljenih već ima mikroskopske krvne ugruške!
http://istinomprotivlazi.info/component/k2/1979-dr-charles-hoffe-mrna-cjepiva-ubit-ce-vecinu-ljudi-kroz-zatajenje-srca-62-cijepljenih-vec-ima-mikroskopske-krvne-ugruske

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 18.07.2021 ob 15:15

Dr. Charles Hoffe: mRNA cjepiva ubit će većinu ljudi kroz zatajenje srca. 62% cijepljenih već ima mikroskopske krvne ugruške!
http://istinomprotivlazi.info/component/k2/1979-dr-charles-hoffe-mrna-cjepiva-ubit-ce-vecinu-ljudi-kroz-zatajenje-srca-62-cijepljenih-vec-ima-mikroskopske-krvne-ugruske

Jaz dejansko res ne vem kaj je z vami narobe. Res imate tak sprane možgane od teh cepiv al kaj? Da bi si sploh kaj pogledali kaj mrnk sploh je. Ne kje pa sam da pošiljate brezvezne linke ko tak nimajo nobene veze z realnostjo. Tak se mi smiliš na nek način. Rajši idi malo ven na zrak kot pa tu visiš.

Tisti članek o Izraelu je seveda laž. Tako kot večina teh bedarij antivaxerjev prizadetih.

https://www.gov.il/en/departments/news/05072021-03

Odgovor na objavo uporabnika
Ve se dobro, 18.07.2021 ob 18:18

Tisti članek o Izraelu je seveda laž. Tako kot večina teh bedarij antivaxerjev prizadetih.

https://www.gov.il/en/departments/news/05072021-03

ja seveda vse je laž, samo to kar vi trolčki SDS napišete je res, hihihi

Ti gnida bezzuba limaš neke x debile tebi slične, medtem ko sem jaz nalimal uradno objavo Izraelskega ministrstva za zdravje.

Itak je pa jasno da ravno inteligentna žival nisi, glede na tvojo argumentacijo zakaj te virus ne more okužiti.

Manjka ti širina pogleda.  Medijem, kaj šele raznim vladnikom dokazano, ni vec za verjeti. Treba je uporabiti pridobljeno znanje, izkusnje, nabirati znanje in uporabljati zdravo pamet.

Ljudi v cepljenje ne pozene inteligenca ampak strah. Bolj kot ne, so to prestrasene osebe.

Vidi se koga je strah in kdo stalno forsira korona teme.

Odgovor na objavo uporabnika
Bbbbbn, 18.07.2021 ob 21:20

Manjka ti širina pogleda.  Medijem, kaj šele raznim vladnikom dokazano, ni vec za verjeti. Treba je uporabiti pridobljeno znanje, izkusnje, nabirati znanje in uporabljati zdravo pamet.

Ljudi v cepljenje ne pozene inteligenca ampak strah. Bolj kot ne, so to prestrasene osebe.

Zakaj pa je to slabo če te je strah? To je boljše kot pa če si debil ki misli da vse ve ,ki ga ni nič strah kaj šele neke korone , ki misli da ga nič nebo dobilo. Zakaj se cepimo? Zato ker se sami zaščitimo in zaščitimo naše otroke. Vsak ki misli drugače je pač primitivc.

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 16.07.2021 ob 16:39

nihče te ne more okužit, ker virusi niso živa zadeva, to so proteini, ki ne morejo dihati, ne morejo se razmnoževati, nič. lahko pa poskusiš, ampak ne bo uspelo. Moj kolega je točno to naredil, pri sosedih so bili trije od petih pozitivni in se je s pozitivnimi družil, celo poljubljal se je z njihovo hčerko- NIČ!

Javi pa nam vseeno.

Na zalogi imam vedno s sabo viruse HIV, Hepatitis, sedaj pa še korono, tako da lahko izbiraš, ni pa problem šenkam vse skupaj.

pri sosedih se dogaja!

“Teror straha” – “Uloga režimskih medija” – “Ukinite sve mjere i stožer” – “Zdravstveni totalitarizam – “Problemi s trudnicama”… teme su tiskovne konferencije Promijenimo Hrvatsku

Kaj si vse mafija psihopatska dovoli.

Upam, da se narod upre mafijskemu terorju.

Odgovor na objavo uporabnika
lol195, 18.07.2021 ob 23:35

Zakaj pa je to slabo če te je strah? To je boljše kot pa če si debil ki misli da vse ve ,ki ga ni nič strah kaj šele neke korone , ki misli da ga nič nebo dobilo. Zakaj se cepimo? Zato ker se sami zaščitimo in zaščitimo naše otroke. Vsak ki misli drugače je pač primitivc.

Človek, strah, kar divja po tebi. Želim ti vse dobro. Srečno!

New Report

Close