Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bi se ločili samo zaradi pomanjkanja zaljubljenosti

Ali bi se ločili samo zaradi pomanjkanja zaljubljenosti

Po čem smatraš, da sem to jaz? Kaj pa če je moj mož tisti, ki ne čuti več ljubezni?
[/quote]

Potem se opravičujem. Velja pa enako, torej brcni ga ven in naj gre iskat večjo ljubezen. Škoda vsakega dneva, ki ga zapraviš s takim človekom.

Po 20 letih ugotovi, da že več kot 18 let ni zaljubljen? 🙂 Ta je dobra, moram rečt.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mož bo prišel s takšno ven samo, če bo se zatreskal v neko drugo. Pošlji ji ga s kufrom, položnicami in obema pubertetnikoma – “dragi ni problema, jutri se odselim, po otroke si pridem vsak drug vikend, čao!”. Bo hitro prišel nazaj.

Tvoj mož se že konkretno pase na sosedovi travi, verjemi. Tega ne izjaviš po daljši meditaciji in nekajmesečnih pogovorih sam s seboj, ampak ko drugi snameš hlačke.
Sem 99,9-odstotno prepričana, da te vara in se je v to žensko očitno tudi zatrapal. Seveda obstaja višja ljubezen. Vedno nekje, med vsemi temi milijardami ljudi na planetu, obstaja oseba, ki ti je bolj pisana na kožo od trenutnega partnerja. Popolnoma nemogoče je, da bi v življenju dejansko naleteli na svojega idealnega partnerja. Torej ima po svoje prav – obstaja več. Samo v nečem se moti – ljubica vseeno zelo verjetno ni tista ta prava, boljša, višja.

Vprašaj ga, katera mu je zmešala glavo. Ne, ali se je zaljubil v drugo. Ampak v katero.

Če je to izjavil mož, je zaljubljen v drugo in sedaj si poskuša oprati vest s tem, da bo prevalil odgovornost nate, ker ga nisi uspela dovolj zmotivirat, da bi ostal zaljubljen vate.
Naj uganem – potožil se je, da nimata ničesar skupnega, skupnih interesov in hobijev, da se ukvarjaš samo z domom in otroci, da ga zanemarjaš?

V zakonu po toliko letih mora biti ljubezen, prava trdna ljubezen, ki temelji na globokem spoštovanju partnerjev medsebojno, skupni trdni povezavi in globokih čustvih, taka, ki je precej nad zaljubljenostjo. taka, ki je v zakonu največ vredna in je bistvo zakona.

Roko na srce – s 40 letno babo si nimaš več kaj za začet. Otroke si naredil in so že toliko samostojnim da si znajo sami ujet zajca in nabrat par koreninic, torej imaš kot moški priliko, da zapolodiš nov paket potomcev z mlajšo neandertalko, tastari pa daš mir, da se pripravi na meno in da bo skrbela za vnuke.

Naj mi nekdo pokaže par, ki je zaljubljen 20 let? Ma kaj 20, recimo več kot 3 leta. Tega ni!

Hollywood se mora prodajat in holiwudcani služit bajne denarje na račun tega se pa pol sveta neumnih ljudi ločuje. Ker sanjajo holiwud. In ne morejo verjeti da holivud obstaja samo na platnih in v njihovih glavah.

Seveda je možno, da je par zaljubljen več kot tri leta, ampak žal je takih zelo malo oz. kot vidim pare v moji okolici, prav noro zaljubljeni večina nikoli niso bili.

Jaz mislim, da delate probleme tam, kjer jih ni. Ločitev, zakaj? Če imaš človeka rad, ga spoštuješ, ti je z njim lepo, imaš urejeno družinsko življenje … po ločitvi ostaneš sam, delitev skrbništva, premoženja, a ni to brezveze? Izgubiš skupne prijatelje, sploh pa pri teh letih najt normalnega partnerja je zelo težko, vem, ker ga prijateljica išče že dolgo časa in je super ženska.

V glavnem, hočem reči, da bo potem lahko vse dosti slabše kot sedaj.

Normalni ljudje imamo po 40 letu druge cilje, ne pa zaljubljenost. Ma niste diht nekateri, bit zaljubljen pomeni ne uporabljat mozga :)) kako pa končajo tisti 40 in gor brez mozga, ki se locujejo in znova parckajo iz gole zaljubljenosti, pa ni treba posebi razlagat no

najprej ni vec zaljubljeno
potem ni vec prepricano ali je sploh kdaj ljubilo
???

na terapijo in predelat kaj ga/jo base
ker ce cloveku ni potegnilo 20 let, da to ni to in zdaj nekaj dvomi
je vprasanje kaj je dejanski vir

lahko pa se je revse zaljubilo zdaj v nekoga drugega
kar pa spet pomeni, da ima za predelat ali gre res za zaljubljenost
ali le za iskanje pobega

Midva sva vec kot 2 desetletji. Zaljubljenost niha… metuljcki pridejo vsake toliko, ljubezen je pa stalnica. Ko metuljckov ni, pa delava en mal na tem, da se zblizava. Monotonija pac ubija.

Da se priti nazaj na zeleno vejo in se ne bi locila zgolj zaradi ideje, da mi manjka zaljubljenost.

In če noče na terapijo? Če je v bistvu odločen/a, da nima smisla se več trudit.

Isti ti bo qurac zopet čez 20 let, pri 60 in zopet čez 40 let pri 80.

Zadetek.

Preveri hormonsko ravnotežje.

New Report

Close