Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bi vi zaupali takšnemu sinu?

Ali bi vi zaupali takšnemu sinu?

Sin živi v tujini in se na nas obrne le kadar kaj rabi. Tokrat je prišel v domov, da bi odpisal neke izpite na univerzi (tako pravi on) ravno takrat, ko sva bila z možem na dopustu. Že tako ne prenesem, da je doma kadar naju ni, ker je na tak način že večkrat izigral zaupanje, saj je v družinsko hišo vodil fante.

skratka, ko sva se z možem vračala smo se zmenili, da naju pride iskat na dolgi most. Nakar naju pokliče, da je pijan in ne misli vozit in da naj se znajdeva. Taxi sva čakala več kot eno uro sredi noči, ko sva prišla domov pa vidiva, da avta ni nikjer. Kasneje izvem, da je ta puščen kar na cesti nekje v mestu. Sin se je naslednji dan pripeljal domov z avtom in bil skrajno zajedljiv do naju. Počutim se izigrano in izdano, vsakič si rečem, da me naslednič pa ne bo nategnil pa se vseeno vedno znajdem na začetku.

 

Žrebiček naokoli tako kopitlja, kot se je naučil doma.

Nedosledna in permisivna vzgoja, kjer je  sinkotu vse ustreženo, naredi iz otroka  nespoštljivega pobalina, ki je neodgovoren, nezanesljiv in praktično nesposoben za življenje.

Ali bo kdaj prešel iz  lenobne lesene lutke v pravega fanta, je zdaj vprašanje za milijon dolarjev.

Nasvet : Usedita se za mizo in se zmenita, na kakšen način bosta mačku  – ki  mu je zrastel v teh letih predolg in prekošat rep – odstrigla rep : vsega naenkrat ali vsak dan en centimeter.

Odgovor na objavo uporabnika
Ostržek, 16.05.2022 ob 22:31

Žrebiček naokoli tako kopitlja, kot se je naučil doma.

Nedosledna in permisivna vzgoja, kjer je  sinkotu vse ustreženo, naredi iz otroka  nespoštljivega pobalina, ki je neodgovoren, nezanesljiv in praktično nesposoben za življenje.

Ali bo kdaj prešel iz  lenobne lesene lutke v pravega fanta, je zdaj vprašanje za milijon dolarjev.

Nasvet : Usedita se za mizo in se zmenita, na kakšen način bosta mačku  – ki  mu je zrastel v teh letih predolg in prekošat rep – odstrigla rep : vsega naenkrat ali vsak dan en centimeter.

 

Tale majka ima drug problem, sin je homoseksualec, pred starsema (beri: majko) je pobegnil v tujino, ker ga ne sprejema takega kot je in baje mu gre v tujini kar dobro, vsaj tako pise tale gospa, ko se vsake toliko oglasi in pise o sinu.

Pa sej homoseksualci so v vecini bolj nezni, prijazni…ne pa nesramni, zajedljivi, atipocni homoseksualc.

Pa ravno homiči so najbolj nesramni in zajedljivi.

Fejk tema gor dol…

Jsst takim recem da je normalen…

Tko da nimas kaj… Pac normalen je.

nič posebnegam nima še 50 le tin ni uglajen gospod, ampak navaden mulc

Bah, ni nujno, da je vodil homiče, lahko je vodil frende, da so žurali in se ga zakajali.:)

Islam tretira homoseksualizam kao zločin i krivično djelo koje se kažnjava najstrožijom kaznom ubistva, naravno ako osoba čini to ogavno djelo i neće da se pokaje i prekine sa njim. Nema razilaženja među ashabima Allahovog Poslanika, sallallahu alejhi ve sellem, da se homoseksualista ubija, znači na tome je bio idžamu (konsenzus) ashaba. Oni su se razišli oko načina njegovog ubijanja, pa se po nekima ubija tako što se baca sa stijene, po drugima se spaljuje vatrom a po trećima se ubija sabljom. Nema sumnje da onaj ko je iskušan ovim grijehom da je obavezan da prekine sa njim, da se pokaje i liječi.

Odjebi v vukojebino kamor spadas. Kot prvo pri nas ni islama. Kot drugo kaj je kdo in s kom spi,  se nikogar ne tice.
vi dol ki zagovarjte islam tud naveliko fukate ovce, pa osle pa bog ve kaj se. In maltretirate uboge zenske…. Verjetno tudi kaksnega mladega fanta naskrivaj, da nihce ne izve.

Imam podobne izkušnje, sin pa ima čez štiridest let in je doma, brez zaposlitve.

Odgovor na objavo uporabnika
Uporabnica mama, 16.05.2022 ob 21:59

Sin živi v tujini in se na nas obrne le kadar kaj rabi. Tokrat je prišel v domov, da bi odpisal neke izpite na univerzi (tako pravi on) ravno takrat, ko sva bila z možem na dopustu. Že tako ne prenesem, da je doma kadar naju ni, ker je na tak način že večkrat izigral zaupanje, saj je v družinsko hišo vodil fante.

skratka, ko sva se z možem vračala smo se zmenili, da naju pride iskat na dolgi most. Nakar naju pokliče, da je pijan in ne misli vozit in da naj se znajdeva. Taxi sva čakala več kot eno uro sredi noči, ko sva prišla domov pa vidiva, da avta ni nikjer. Kasneje izvem, da je ta puščen kar na cesti nekje v mestu. Sin se je naslednji dan pripeljal domov z avtom in bil skrajno zajedljiv do naju. Počutim se izigrano in izdano, vsakič si rečem, da me naslednič pa ne bo nategnil pa se vseeno vedno znajdem na začetku.

 

Čudim se, da lastnemu sinu dovoljujete takšno nespoštovanje. Jaz bi se na vašem mestu usedla z njim, tudi oče naj sodeluje, ter se resno pogovorila o njegovem nesprejemljivem obnašanju. Enostavno bi mu prepovedala prihajati domov, kadar mene ali očeta ne bi bilo doma in konec. Ali se bo držal spoštljivega odnosa in se bo zdržal od alkohola ali pa v našem domu ni več zaželjen in pika.

Jaz bi takemu sinu prepovedal vstop v hišo! Sin gor ali dol!

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

To kar sta vzgojila, to pa mata 🤷‍♀️

Ne ti tukaj srat o ubijanju.

Delaj se kot, da ga ni. Imam enake izkušnje. Tu nič ne pomaga. Nič več!

Mama taglavna pa je sin zašuštran. Ne vem kako si lahko dovoli kar avto vzet ki ni njegov. Sploh ce ste bli zmenjeni da pride po vaju. Moj bi jih dobil okol ušes

Lastnega sina ste vzgojili v pedra…

A ključavnice ne znate zamenjat? Sin živi drugje torej naj hodi na obisk ko ste doma.

Pri meni bi se zgodilo to samo enkrat. Naslednji dan bi jasno povedala, da sem se zanašala nanj, zato si nisem organizirala drugega prevoza. Da je bilo to prvič in zadnjič. Da mu avta več ne posodim. On naj se vozi naokrog kakor ve in zna. Ob prvi priliki bi zamenjala ključavnico. Brez besed. Če bi kaj pametoval, bi mu lepo povedala, da sem vedno vesela njegovih obiskov ter da sploh ni problem ker nam zvonec dobro dela.

Pa mu dejte pedersko ass zašit pa se bo morebit lepš obnašau.

Dajte mu za prebrat knjigo Bil sem gej, avtor Luca di Tolve.

Odgovor na objavo uporabnika
Janez187, 17.05.2022 ob 14:39

Pa sej homoseksualci so v vecini bolj nezni, prijazni…ne pa nesramni, zajedljivi, atipocni homoseksualc.

Ma dej nehaj s temi stereotipi .. eni so ok, drugi so pa res nemogoči, pri vedenju, pri obnašanju, pri oblačenju …

Zakaj si raje ne priznate, da vas bolj moti to da je vaš sin gej, kot pa to da se tako obnaša do vas, kar si glede na pretekle objave tudi zaslužite.

Servus

Jas mislim da se v mocvirju ne caka vec kot 5min na taksi .

New Report

Close