Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bo ta moški v zvezi nasilen?

Ali bo ta moški v zvezi nasilen?

Zapletam se z moškim, v katerega sem noro zaljubljena, vendar me je začel glodati strah, da bi znal biti v zvezi posesiven in nasilen. Znaki so naslednji:

1. Predno mi je povedal, da sem mu všeč, me je kakšna 2 meseca samo opazoval, potem pa je hotel vedeti vse o meni – o sebi pa pove bolj malo. Šele ko je izvedel vse od tega kje živim, kaj delam, iz kakšne družine prihajam itd. je naredil korak naprej.

2. Velikokrat hoče, da je po njegovo, ker se mu zdi, da je njegov način najboljši. Dostikrat ima prav, ne pa vedno.

3. Reagira impulzivno, čustevno. Do ljudi, ki mu niso všeč, zna biti zelo nesramen.

4. Dvakrat je rekel, da bo oz. da se žensko udari. Eno je bilo za žensko, ki ga je verbalno napadla, drugo za neresno sodelavko, ki non stop zabušava.

Sigurno so še druge stvari kot to. Meni šesti čut pravi, da bi bila resna zveza z njim zahtevna, če ne celo nevarna.

 

Zgrabi z obema rokama, drži in ne spusti. Terna, taprava.

 

Kar takoj se odljubi,verjetno boš že imela težave.

Verjetno. Pa tudi če ne bi bil, že to kar si napisala, ni ravno UAU, a ne?

Mona, mislim da bi pod nujno morala obiskati psihiatra.

Točno tak, kot opisuješ, je bil moj bivši. Razbil me je kot kanto.

Ni nujno, da bo nasilen.

Vsekakor pa se jaz za vezo z osebo, ki zna biti nesramna do ljudi, ne bi odločila.

Glede udarcev pa čisto odvisno, kako je bilo.

Če je neka oseba začela (pa čeprav samo verbalno) napadati in se enostavno ni ustavila, pa je rekel v stilu “nehaj ali pa te focnem”, pa tega ne bi ravno vzela za grožnjo, da bo nasilen. Še posebej, ker ne pišeš, da bi jo potem res udaril.

Tudi za sodelavko, če tebi reče “ma bi jo pritisnil, ker spet pol stvari ni naredila”, tega ne bi vzela za grožnjo, da bo nasilen.

 

Mosko nasilje se nikakor ne more primerjat z zenskim nasiljem. Tako kot ste lahko pasje zenske tega noben moski ni sposoben.

Hoce bi glavni, maččo. Vzgoja od doma, neuveljavljen in mogel bit naj naj od vseh.

Kot viharni je, izbircen.😁

Jaz vidim v tem moškem znake nasilja. Psihičnega in fizičnega. Psihično je to, da mora imeti vedno prav, da komandira in ukazuje, sicer postane nesramen in sovražen, dokler ne doseže svojega. Fizično pa s tem, da mu je popolnoma normalno, da se ženske lahko tudi tepe. Če boš v zvezi z njim, bo mislil, da si njegova lastnina in lahko pričakuješ udarce in tepež.

Nasvet: Pojdi takoj stran od tega moškega, ker z njim ne bo  nič lepega ampak čisti pekel. V poduk si preberi  nekaj zgodb o nasilju v družini in kako se je začelo. Na internetu jih je veliko. Takoj stran.

Si nisi že sama odgovorila? Nekateri vsaj v začetku skrivajo, ta pa takoj z odprtimi kartami na plan, kaj te čaka. Pa mislim, da tu niso problematične le batine.

Ne rabiš šestega čuta za to, če ti je že sam povedal, da se žensko udari, haha.

Imaš na voljo tudi normalne ljudi, ki nimajo težav in s katerimi je življenje ter partnerstvo pravljica. Ne vem zakaj bi se nekdo odločal za življenje z osebo, ki se ji kakršnakoli oblika nasilja zdi sprejemljiva.

Jaz se tako nevarno ne bi igrala.

Pošlji ga v 3 pm. Ampak tega itak ne boš naredila in čez 2 leti boš prišla jokat nazaj, kakšen da je.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nevarne igre, 12.07.2021 ob 09:18

Zapletam se z moškim, v katerega sem noro zaljubljena, vendar me je začel glodati strah, da bi znal biti v zvezi posesiven in nasilen. Znaki so naslednji:

1. Predno mi je povedal, da sem mu všeč, me je kakšna 2 meseca samo opazoval, potem pa je hotel vedeti vse o meni – o sebi pa pove bolj malo. Šele ko je izvedel vse od tega kje živim, kaj delam, iz kakšne družine prihajam itd. je naredil korak naprej.

2. Velikokrat hoče, da je po njegovo, ker se mu zdi, da je njegov način najboljši. Dostikrat ima prav, ne pa vedno.

3. Reagira impulzivno, čustevno. Do ljudi, ki mu niso všeč, zna biti zelo nesramen.

4. Dvakrat je rekel, da bo oz. da se žensko udari. Eno je bilo za žensko, ki ga je verbalno napadla, drugo za neresno sodelavko, ki non stop zabušava.

Sigurno so še druge stvari kot to. Meni šesti čut pravi, da bi bila resna zveza z njim zahtevna, če ne celo nevarna.

 

 

Da pobereš glih vsak drek ki ga srečaš? V kaj točno si zaljubljena? V neko svojo idejo ki si jo valjaš po glavi ki nima nobene veze z realnostjo.

Tip ti nič ne pove o tebi, jasno ti da vedeti da si glupa in da bo on o vsem odločal ker si ti pač glupa. Če boš probala svojo glupost preveč naglas izrazit ti je jasno povedal da te bo razbil kot kanto, ker si revček pač ne more pomagat, je kot žival, inpulziven in čustven menda (do sebe seveda za druge mu dol visi), nobene samokontrole. O kakšni vezi ti bluziš? Mislim ok če hočeš bit kepa mesa za praznjenje, butanje ko si revček ne bo mogel pomagat in delanje po navodilih….uživaj. Vsak si sam svojo ceno postavi.

Kako še le znate biti ženske pasje, ko pokažete svoje kremple. Dedi smo nula v tem proti vam. Edino kurac v riti vas  umiri. Zato daleč stran od takšnih žensk. Da ji narediš otroka si si pa tako naredil obsodbo…

Vse premalo zaupamo sebi in svoji intuiciji … in ti boš raje zaupala nam, forumašem, da mečemo kocko?

Ženska, bila sem v zvezi z super moškim, vsaj tako je kazalo, pa mi je intuicija govorila, da naj ga zapustim … Danes sem tako ooo srečna, da sem naredila ta korak. Zato tudi tebi svetujem, poslušaj predvsem sebe. Če še nisi prepričana, skreiraj situacije, kjer se bo ta njegov značaj še malo bolj izrazil.  Vsi vemo, da šele ko limono stisnemo vidimo kako je kisla.

Odgovor na objavo uporabnika
kogve, 12.07.2021 ob 11:56

Vse premalo zaupamo sebi in svoji intuiciji … in ti boš raje zaupala nam, forumašem, da mečemo kocko?

Ženska, bila sem v zvezi z super moškim, vsaj tako je kazalo, pa mi je intuicija govorila, da naj ga zapustim … Danes sem tako ooo srečna, da sem naredila ta korak. Zato tudi tebi svetujem, poslušaj predvsem sebe. Če še nisi prepričana, skreiraj situacije, kjer se bo ta njegov značaj še malo bolj izrazil.  Vsi vemo, da šele ko limono stisnemo vidimo kako je kisla.

Sebe naj posluša? Ne vem če je to pameten odgovor, glede na to da očitno še če pred njo nekoga nagoni, ji pove da je serijski morilec…..bo premišljala al bi vseen bla z njim al ne. Nekateri ljudje prav iščejo probleme.

Odgovor na objavo uporabnika
samo pripomnim, 12.07.2021 ob 09:28

Ni nujno, da bo nasilen.

Vsekakor pa se jaz za vezo z osebo, ki zna biti nesramna do ljudi, ne bi odločila.

Glede udarcev pa čisto odvisno, kako je bilo.

Če je neka oseba začela (pa čeprav samo verbalno) napadati in se enostavno ni ustavila, pa je rekel v stilu “nehaj ali pa te focnem”, pa tega ne bi ravno vzela za grožnjo, da bo nasilen. Še posebej, ker ne pišeš, da bi jo potem res udaril.

Tudi za sodelavko, če tebi reče “ma bi jo pritisnil, ker spet pol stvari ni naredila”, tega ne bi vzela za grožnjo, da bo nasilen.

 

Ti si glupa kot telegraf stanga 😬

A ti ves, da

Ker si noro zaljubljena in se cez vso to hormonsko minestro zaznavas , da je nevarno bit z njim.

Potem je nevarno.

In ti zaljubljena zaznas, si predstavljas kako bi ga jz vidla k nisem vanga.

Pa recva da je tud on vate.

Pa ko se on odljub pa vse zavore popustijo in ko te nekega jutra pogleda brez roznatih ocal . In mu ne bos vec tok vsec. Kaj mislis kaksen bo ratal. Tak kot je do ljudi ki mu grejo na zivce. Ker tud ti mu bos sla, ker ne bos se obnasala kot bi on zelel.

Takle nared.

Par testov si zmisli, da vidis kako bo reagiral.

Npr. Zboli. Da vidis ce mu je mar.

Bod nerodna pa razbij kozarec. Da vidis, ce znori.

Zgubi 100e da vidis kolk te bo zmerjal iz smotano babo.

In se. Med voznjo ga mal popravljaj ko vozi oz naj gre bolj pocas . A bo ponoru pa zacel da gres lahk pes. Al pa ti umirjeno povedal. Da ne skrbi in celo stopil z gasa.

 

 

 

Naletela si na osebo z neko osebnostno motnjo. Znajo bit te osebe zelo razburljive, sploh na začetku. Potem je pa živi pekel z njimi.

 

Kaj ti svetujem, glede na to da imam izkušnje z narcisom? Beži, kolikor te noge nesejo in to še to minuto. Če hočeš masaker, pa bodi z njim. Sama se odločaš.

Odgovor na objavo uporabnika
Buio, 12.07.2021 ob 13:51

A ti ves, da

Ker si noro zaljubljena in se cez vso to hormonsko minestro zaznavas , da je nevarno bit z njim.

Potem je nevarno.

In ti zaljubljena zaznas, si predstavljas kako bi ga jz vidla k nisem vanga.

Pa recva da je tud on vate.

Pa ko se on odljub pa vse zavore popustijo in ko te nekega jutra pogleda brez roznatih ocal . In mu ne bos vec tok vsec. Kaj mislis kaksen bo ratal. Tak kot je do ljudi ki mu grejo na zivce. Ker tud ti mu bos sla, ker ne bos se obnasala kot bi on zelel.

Takle nared.

Par testov si zmisli, da vidis kako bo reagiral.

Npr. Zboli. Da vidis ce mu je mar.

Bod nerodna pa razbij kozarec. Da vidis, ce znori.

Zgubi 100e da vidis kolk te bo zmerjal iz smotano babo.

In se. Med voznjo ga mal popravljaj ko vozi oz naj gre bolj pocas . A bo ponoru pa zacel da gres lahk pes. Al pa ti umirjeno povedal. Da ne skrbi in celo stopil z gasa.

 

Zelo dober komentar. Avtorica teme, trikrat si ga preberi!

Zadnja točka je sicer malo delikatna, ker mu moraš povedati na lep način. Nihče namreč nima rad, da nekdo nad njim izvaja mikro-menedžment. Predvsem pa v primeru, da ne počne nič narobe in vozi skladno s prometnimi pravili, lahko pričakuješ, da tvoje želje ne bo upošteval in je to tudi čisto OK in utemeljeno. Ampak je pa ključno, na kakšen način se odzove. Ali ti mirno pove, da vozi po omejitvah in v skladu s prometnimi predpisi, ali pa se mu odpelje, je agresiven, se na splošno grdo odzove. To drugo je v vsakem primeru znak za alarm!

 

 

 

 

Ali bo nasilen ali ne, nima veze, ker te tako ali tako že nekaj moti na njem. Poslušaj šesti čut.

 

Kar si zdaj napisala kaksen je. Ce bosta v vezi pomnozi najmanj krat 70x. Stran od njega. Cimprej. Zna biti, da bos imela probleme, ko bos sla, ce bos sla stran.

New Report

Close