Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali bodo odprte tekstilne trgovine, ki niso v nakupovalnih centrih

ali bodo odprte tekstilne trgovine, ki niso v nakupovalnih centrih

ja to je od jutri dalje, do zdaj je vse normalno laufalo, a je bilo težko kupit par gat in majice, ali kaj vam že manjka??
Jaz sem to “nekako” predvidevala, kupila za večjega otroka novo zimsko obutev, nekaj trenirk, 2 bundi. ena za smučanje, druga malo tanjša itd..
Mlajši ima itak od večjega vedno nekaj na zalogi.
Sama ne potrebujem nič novega, prav tako ne partner.
[/quote]

toliko sredstev,da lahko vse vnaprej kupujejo, morajo narediti plan po mesecih, da gre vse skozi. Dajte malo mozga vklopit ljudje sploh v teh današnjih časih, ljudje nimajo denarja na pretek


seveda
nujno takoj zdaj, ker zadnjega pol leta nisi imela časa po trgovinah brskat
če pa ne bi bilo zaprtja, pa bi komot počakalo dva meseca….

da o tem, da ima vsak maaaalo večji špar ali mercator ali tuš, vsak hofer, vsak lidl, na razpolago vse, od spodnjih gat do skibuckov dalje, raje sploh ne govorim….

in to v najnižjem cenovnem rangu, ne neki fensi šmensi

kak fakin izgovor boste zdaj našle za jamrat?
da ste sposobne samo do prvega kika prit, ne pa do katerekoli ostale trgovine???

Mi gremo kar lepo v Trst v šoping, bomo pa Italijanom dajali naš denar.

Jaz pa nimam zimske garderobe, plašča/bunde nobene, ker sem se zelo zredila in mi ni nič prav od prej.
Imaš tudi ponekod plačila po povzetju, samo je drago. Pa plačaš poštnino, če kaj ni v redu spet nazaj. Se mi ne da ukvarjati s to zajeban.cijo in pošiljanjem, na koncu pa nič , ali ne paše model, kroj, številka.
[/quote]

Temu se reče izgovori in provociranje zaradi vladnih ukrepov. Kdo je rabil je kupil, bo preko spleta kupil zdaj ali počakal da se zadeve ponovno odprejo.

Vse se da, če se hoče. A zdaj bi pa zaradi tega ker cunje rabite radi virus sirili. Ukrepi so zato, ker sami niste disciplinirani in šetate okoli kot da je novo leto.
Dejansko vam je treba use zapret, da date malo miru in virusu malo maneverskega prostora da se umiri.

toliko sredstev,da lahko vse vnaprej kupujejo, morajo narediti plan po mesecih, da gre vse skozi. Dajte malo mozga vklopit ljudje sploh v teh današnjih časih, ljudje nimajo denarja na pretek
[/quote]

Če pa rabiš plan mesecih, potem pa res ne moreš čakati, da vse naenkrat nakupiš. Kupiš takrat, ko je tega po trgovinah polno za primeren denar. Ena zgoraj lepo piše od Lidla, Hoferja, Spara, povsod imajo tega trenutno na kile.

Ja v Lidlu je res huda ponudba oblačil. Enkrat na mesec kakšne jopice ali trenirke, ki niso bog ve kaj. Hlače brezvezne. Čudne številke. Nisem izbirčna, kupujem poceni robo, ampak v Lidlu pa res nikoli nič pametnega za odrasle. Eno jopico sem nekoč kupila, po parih pranjih je bila za v kanto. Tudi 14 evrov preveč zanjo, ker je bila le parkrat za obleči.

New Report

Close