Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali bom med hujšanjem shujšala tudi v joške?

Ali bom med hujšanjem shujšala tudi v joške?

Stara sem 44 let in nikoli nisem imela otroka, posledično tudi dojila nisem in zato moji joški niso povešeni. Vedno tudi nosim nederček, da bi jih obdržala v pravi obliki. Sem tudi predebela in moji joški vseeno niso veliki tako kot jih imajo druge debeluške. Čeprav Mehmet mi je rekel, da so lepi in čvrsti. Zdaj pa hujšam in vem, da ob hujšanju ženske shujšajo tudi v joške. Ali lahko kaj naredim, da hujšam drugje v telo in manj v joške? Ali obstaja kakšen trik? Obenem pa se bojim tudi, da bo na njih delovala tudi starostna gravitacija in se bojo povesile.

najprej…

Po hujšanju boš spred ploh, zad pa dila…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2310, 05.12.2022 ob 06:05

najprej…

Po hujšanju boš spred ploh, zad pa dila…

Ampak jaz tega nočem. Ker priznaj, da je vam devedesetim procentom moškim všeč, če ima ženska joške. Je to res ali ni? Lahko bi si kupila body wonders umetne joške, samo v čem je smisel, če tipa dobim potem pa vidi, da imam umetne joške? Lahko ugasnim luč samo on bo to utipal. Ali nimajo dohtorji nobenih inekcij, ki bi mi jih vbrizgali v joške in bi preprečevala razgradno maščobe medtem, ko bi jaz hujšala?

Ali hujšaš zase ali za Mehmeta?

Odgovor na objavo uporabnika
Zelena Radić, 05.12.2022 ob 06:17

Ali hujšaš zase ali za Mehmeta?

Mehmeta že davno ni več v mojem življenju. Nisem jaz za te bosanske fore. Ko je med seksom navil tisto bosansko cigu migu muzko me je vse minilo.

Vprašaj osebno zdravnico.

Odgovor na objavo uporabnika
nevem863, 05.12.2022 ob 06:49

Vprašaj osebno zdravnico.

Sprašujem vas. Sicer zdaj pozumi bom smučala in to celo telo miga. Samo joški pa pri nobeni vadbi ne migajo. Zakaj potem joški ne ostanejo takšni kot so? Zakaj ženske hujšamo v joške?

Odgovor na objavo uporabnika
kaj pa to, 05.12.2022 ob 05:58

Stara sem 44 let in nikoli nisem imela otroka, posledično tudi dojila nisem in zato moji joški niso povešeni. Vedno tudi nosim nederček, da bi jih obdržala v pravi obliki. Sem tudi predebela in moji joški vseeno niso veliki tako kot jih imajo druge debeluške. Čeprav Mehmet mi je rekel, da so lepi in čvrsti. Zdaj pa hujšam in vem, da ob hujšanju ženske shujšajo tudi v joške. Ali lahko kaj naredim, da hujšam drugje v telo in manj v joške? Ali obstaja kakšen trik? Obenem pa se bojim tudi, da bo na njih delovala tudi starostna gravitacija in se bojo povesile.

Kolk imaš košarico in obseg

Hehe.., dober nekdo trola teme dva dni.. Mehmet, hehe..

Zdaj sem se izuril po Kokošini in Zartroseni akciji, da opozorita nanjo, da jo tudi sam prepoznam.

škartoroba se trudi kaj jebačkega napisat, ker sem ji zadnjič svetovala, da naj za spremembo kaj takega napiše.. ampak očitno ne razume kaj pomeni jebačko

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 05.12.2022 ob 08:50

škartoroba se trudi kaj jebačkega napisat, ker sem ji zadnjič svetovala, da naj za spremembo kaj takega napiše.. ampak očitno ne razume kaj pomeni jebačko

Saj berem in se režim. Kok je butasta.

A v temi “A ste opazili, da Viharni jezdec piše kot ženska sem ti odgovoril”.

Na ti bom dvignil.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši👹👹👹👹👹👹👹, 05.12.2022 ob 08:55

Saj berem in se režim. Kok je butasta.

A v temi “A ste opazili, da Viharni jezdec piše kot ženska sem ti odgovoril”.

Na ti bom dvignil.

nisem, ker včeraj sem bila bolj mimobežna

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 05.12.2022 ob 08:57

nisem, ker včeraj sem bila bolj mimobežna

Sem ti dvignil. Da ne bo tema zamrla. Na predzadnji strani je moj odgovor tebi. Pa še zabavno je koliko se ji je odpulilo.

Pa baba ti si nora.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši👹👹👹👹👹👹👹, 05.12.2022 ob 08:59

Sem ti dvignil. Da ne bo tema zamrla. Na predzadnji strani je moj odgovor tebi. Pa še zabavno je koliko se ji je odpulilo.

Ti peder šiptarski a še nisi zmrznil v svoji vlažni plesnivi luknji?

Jaz sem v 8 mesecih shujšala 9 kilogramov, izgubila 8% telesnem maščobe in nič shujšala v prsa. NIČ. Hujšam s telovadbo, treningi 3 krat tedensko. Sem pa tvojih let. Če boš hujšala s hrano, se bo zgodilo točno to – če se boš omejevala s hiranjem. Če boš pravilno jedla in trenirala pod nadzorom – kar pomeni skupinska vadba ali individualna vadba, pa v prsa ne boš hujšala.

Buhvar hujšat,to je bogokletno

Zatrose, si prebrala v temi, ki sem jo dvignil zate? Daj preberi, kaj je Škartroba pisala.

 

Drži se stran od muslimanov pa bo tvoje življenje ok. Katera normalna ženska se sploh spentlja s kakim musličem? Saj ste pa ja usekane, da se ukvarjate z raznimi Šipterji, Turki in kaj vem s kom še vse.

O kurji drek še ni zmrznil. Spet odpira nove teme. Pa ne se sekirat, kurji drek, nisi edini možakar, ki je tako debel, da ima tako velike joške, da mora modrc nositi. Shujšaj pa boš lahko brez modra okrog skakal. Smučanje pa ni zate, je drag šport. Prvo si tisto plesen spucaj pa kurjavo nabavi, da ne bo crknil pozimi.

Zartrose, veš, da je Škartrobin sin peder? Ona ga je uničila. Navadna debela gnila prasica je.

Če od tebe lahko vzamem le joške bom hujšal namesto tebe 🥰

Odgovor na objavo uporabnika
kaj pa to, 05.12.2022 ob 18:02

Zatrose, si prebrala v temi, ki sem jo dvignil zate? Daj preberi, kaj je Škartroba pisala.

 

Tole nisem jaz napisal.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👹👹👹👹👹👹👹, 05.12.2022 ob 18:26

Tole nisem jaz napisal.

Jaz prav tako ne

 

New Report

Close