Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Ali boste starši dovolili testiranje v šoli?

Ali boste starši dovolili testiranje v šoli?

Jaz ne bom,pa naj bo kar bo…

Seveda da bom! Testiranje je edini način, da ulovimo okužene preden je cel razred doma! Tudi vsem smrkajočim mulcem bi morali prepovedati vstop. Poleg testiranja naj merijo še temperaturo!

Če želiš otroka šolati doma, ga izpiši in izvoli na svoje!

Seveda !!!   Upam pa, da netestirane takoj posljejo domov.    Smilijo se mi ucitelji in ravnatelji, da se morajo ukvarjati z idiotskimi starsi.     Ko bo sola na daljavo, bodo spet protestirali ?

Meni je še bolje šola na daljavo….

Lp

Odgovor na objavo uporabnika
Testiranje otrok v šoli, 10.11.2021 ob 07:13

Jaz ne bom,pa naj bo kar bo…

Nimam otrok v šoli, če bi jih imela pa to seveda sploh ne bi bilo vprašanje.

Ampak me pa resno zanima, ZAKAJ ne boste “dovolili” testiranja? Kakšen je razlog za to?

Testiranje je obvezno. In tam , kjer se bodo temu upirali je brez dvoma treba poklicati policijo.   Policijo !

Odgovor na objavo uporabnika
Ytrij, 10.11.2021 ob 07:32

Testiranje je obvezno. In tam , kjer se bodo temu upirali je brez dvoma treba poklicati policijo.   Policijo !

ma kakšno policijo, otroka se pač pošlje domov. Osnovna šola je res obvezna, ampak starši morajo zagotoviti, da so otroci ustrezno opremljeni in če je potrebno testiranje, je to eden od pogojev, tako kot je, da pridejo v šolo oblečeni. Norma Korošec najbrž misli drugače.

Vceraj srednja sola ; za Bezigradom.   Ko so se testirali je bilo veliko stevilo pozitivnih !  Par razredov so takoj poslali domov …torej testiranje ni brez razloga ..

Itak, da ne. Kateri debil bo pa dovolil izživljanje nad otroci.

Uprite se fašizmu.

https://www.facebook.com/stoplaznivimmedijem/videos/468937711186704

Robi , pa ti si en navaden fasist. Bedak, ki misli, da je junak.  Testiranje mora biti !

Upiram se temu zato,ker slej ko prej bodo uvedli še obvezno cepljenje za otroke.

Ja jasno bomo dovolili. Tudi odrasli se testiramo tedensko (cepljeni). Moji otroci radi hodijo v šolo. Testiranje in maske jih ne ganejo. Samo da so s svojimi prijatelji. Zaradi takih nedoraslih budal ki jih vse moti in najedajo z tem da se njihovih ne sme testirat bodo spet ostali doma med štirimi stenami. Potem boste pa za to spet javkali. Mislim če se ne strinjate z javnim šolstvom in pogoji pač otroke šolajte od doma. Aja to pa ne. Preveč dela. Bi ugodbnosti, ne bi pa pravil. Resno na stopnji razvoja 13 letnikov.

 

Sram te bodi, tvoji starši se gotovo ne zavedajo, kaj so vzgojili

Moji otroci so se že doslej testirali in se bodo še naprej.

Moj gimnazijec je cepljen,  nima testiranja, drugače seveda bi. Sicer srednješolci mislim da ne rabijo dovoljenja staršev.  Povej mi pa en sam razlog zakaj ne, da slišim.

Odgovor na objavo uporabnika
resno me zanima, 10.11.2021 ob 07:32

Nimam otrok v šoli, če bi jih imela pa to seveda sploh ne bi bilo vprašanje.

Ampak me pa resno zanima, ZAKAJ ne boste “dovolili” testiranja? Kakšen je razlog za to?

nimam otrok v soli pa tega niti pod raznooooo ne bi dovolila…

razlogi otrok ne bo testiral clovek, ki nima teh znanj in sploh ni pooblascen zato, nadalje šola nima niti najmanjse nobene pravice zbirati in. oditi evidenc o zdr. stanju kateregakoli otroka, tretje okuzene otroke bodo osamili, stigmatizirali in jih vse natlacili v en prostor, kjer bodo torej izpostavljeni vsi druzno veliki koncentraciji uzpostavljenosti virusu kar vpliva na potek bolezni in pomembno zvisuje tveganje za hud potek.

toreeeej ne, ne in ne… ni dovolj nejev…

tebe pa vprasam bi dovolila da ti avtomehanik testira otroka alo da mu idvzame kri, preglrda grlo za angino itd… kam smo padli res…  no go… to se ne dela nikomur,, se naaaajmanj pa posebej ne ranljivim kot so otroci…

mojemu otroku ne bi nihce nepooblaščeni izvajal medicinskega posega. Pika, stop!

Preobremenjeno zdravstvo, ki poka po šivih….

Kako dolgo boste še verjeli debilom in lažnivim medijem, ki vas hočejo le prisiliti v strupene zvarke, ob tem pa vam odrekajo zdravstveno oskrbo, ker želijo, da vas čimveč umre ?

https://www.facebook.com/jolly.radolic/videos/258715472949189

O madona! Kako lahko nekatwri enačite vrtanje po nosu z odvzemanjem krvi?

Zelo prav se mi zdi, da se to dela od kontrolo v šoli. Ker tisti, ki ne bodo dovolilk, verjetno tudi doma ne izvajajo samotestiranja. Ko enkrat zbolis veš, da niso to samo teorije zarote.

Odgovor na objavo uporabnika
ajajaj, 10.11.2021 ob 08:25

Moj gimnazijec je cepljen,  nima testiranja, drugače seveda bi. Sicer srednješolci mislim da ne rabijo dovoljenja staršev.  Povej mi pa en sam razlog zakaj ne, da slišim.

In zakaj se tvoj gimnazijec ne bi testiral? Ker je cepljen si rekla? IN? Saj so povedali da je vseeno lahko pozitiven? Če si tako solidarna do družbe se naj pa še tvoj testira iz solidarnosti. čeprav je cepljen a ne? Zakaj pa ne? Saj podrajsanje po  nosu pa ja ni tak bau bau… Vsi ali nobeden.

 

Odgovor na objavo uporabnika
mnogo, 10.11.2021 ob 08:35

nimam otrok v soli pa tega niti pod raznooooo ne bi dovolila…

razlogi otrok ne bo testiral clovek, ki nima teh znanj in sploh ni pooblascen zato, nadalje šola nima niti najmanjse nobene pravice zbirati in. oditi evidenc o zdr. stanju kateregakoli otroka, tretje okuzene otroke bodo osamili, stigmatizirali in jih vse natlacili v en prostor, kjer bodo torej izpostavljeni vsi druzno veliki koncentraciji uzpostavljenosti virusu kar vpliva na potek bolezni in pomembno zvisuje tveganje za hud potek.

toreeeej ne, ne in ne… ni dovolj nejev…

tebe pa vprasam bi dovolila da ti avtomehanik testira otroka alo da mu idvzame kri, preglrda grlo za angino itd… kam smo padli res…  no go… to se ne dela nikomur,, se naaaajmanj pa posebej ne ranljivim kot so otroci…

mojemu otroku ne bi nihce nepooblaščeni izvajal medicinskega posega. Pika, stop!

O bog! Hvala bogu da neumnost ne boli, kajne?

Odgovor na objavo uporabnika
Breda iz Ljubljane, 10.11.2021 ob 08:44

In zakaj se tvoj gimnazijec ne bi testiral? Ker je cepljen si rekla? IN? Saj so povedali da je vseeno lahko pozitiven? Če si tako solidarna do družbe se naj pa še tvoj testira iz solidarnosti. čeprav je cepljen a ne? Zakaj pa ne? Saj podrajsanje po  nosu pa ja ni tak bau bau… Vsi ali nobeden.

 

Ugrizni se nekam, ker ti in tvoj sonček nista cepljena. Torej se testirajta. Moj je cepljen in se v šoli (tako kot tudi prebolevniki) ne bo testiral, se bo pa doma še naprej tako kot dosedaj. Ti in tvoje sonce pa ostajta doma!

 

Še to zakaj se v šoli ne bo testiral – zato, da se taki kot ti lahko požrete od zavisti. Samo zato!

Doma se je vedno in se tudi bo še naprej!

Pa kaj te briga drug otrok ?

Prekleti psihopati se testirajte desetkrat na dan. Ne bomo pa dovolili, da boste debili psihopatski izvajali svoje nacistične metode na drugih ljudeh.

 

Zakaj pa ne bi dovolila? Edini razlog proti bi bili neki principi, sicer realnega razloga ne vidim. Bolj dvomim v sposobnost varnega in verodostojnega samotestiranja čisto tamalih.

Raje bi to počela doma kot smo do zdaj. Kako bo to zgledalo v prvem razredu si ne predstavljam in pomoje bo precej testov neuporabnih. Veliko se govori o starših, ki teste preprodajajo, ki ne testirajo, pa so sploh naredili kakšno anketo, analizo, če je teh res tako veliko? Kaj če teste prodajajo tisti, ki so C ali P in jih ne rabijo? Kaj če so nasprotniki samo zelo glasni, a jih je v resnici zelo malo? Je res vredno tako zakomplicirati zaradi 1-2 na razred?

New Report

Close