Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali doma nosite kaj make-upa?

ali doma nosite kaj make-upa?

Kako to misliš 15 min? Jaz zjutraj rajši 15 min delj spim…
V službo grem nenaličena, vmes, ko se kuha kava skočim na wc in vržem na sebe maskaro in lipgloss to pa je tudi vse…

Doma se ne ličim, ne ličim se za v mesto in ne za na obiske….samo če grem zvečer “ven” ali v life…[/quote]

Odgovarjam. Sem se tudi že tako ličila, da sem rabila več časa…. a v bistvu sem ratala lenoba in malo poležim. Vstanem ob 6.25, ob 6. 45 že končam umivanje/ličenje…. Tuširam se zvečer. Ni pa pri meni takega hudega pleskanja. Pač tisto, kar lahko narediš v petnajstih minutah.

Mislim, pa kaj počneš 15 minut?
Jaz se namažem s pudrom, dam malo sence na veke in namažem trepalnice. Največ 5 minut porabim za vse skupaj, če.

Kakih 15…to je že orng malanje.

Strašno neinteligenten komentar, draga histerična ‘koze neumne’ :)))

Če si lep, si pač lep – z ali brez fasade ;) Naj dela vsak, kar mu paše, ne.

Drugače pa si te predstavljam, kako izgleda, ko ti zatisneš oči (bolje da si jih ne zatiskaš) :))) verjetno jih sploh ne razlepiš več narazen, ko si tako make-up ofensive :)))))))))[/quote]

Dobro si napisala: ČE si lep, si lep z ali brez pudra !!! Se popolnoma strinjam s tvojim ČE. Kaj pa če nisi lep ?
Nekdo ima lahko velike nepravilnosti na koži, ali žilice, ali madeže….

Pa danes puder sploh ni “fasada”. Puder je tako korektivno sredstvo, ki se mogoče sploh ne opazi kot “fasada”.

Ličim se izključno za službo, in to ne zaradi sebe, ampak ker je to del poslovnega looka.

Ob prihodu domov najprej zmečem s sebe visoke petke, nakit, uro in ličila.

Ko sem umita in v kavbojkah, sem spet (domača) jaz:-)

Strašno neinteligenten komentar, draga histerična ‘koze neumne’ :)))

Če si lep, si pač lep – z ali brez fasade ;) Naj dela vsak, kar mu paše, ne.

Drugače pa si te predstavljam, kako izgleda, ko ti zatisneš oči (bolje da si jih ne zatiskaš) :))) verjetno jih sploh ne razlepiš več narazen, ko si tako make-up ofensive :)))))))))[/quote]

Dobro si napisala: ČE si lep, si lep z ali brez pudra !!! Se popolnoma strinjam s tvojim ČE. Kaj pa če nisi lep ?
Nekdo ima lahko velike nepravilnosti na koži, ali žilice, ali madeže….

Pa danes puder sploh ni “fasada”. Puder je tako korektivno sredstvo, ki se mogoče sploh ne opazi kot “fasada”.[/quote]

Zame ni nelepih ljudi v klasičnem smislu besede (najlepši so mi srčni ljudje, naravnost grdi so mi žlehtnobe – in tukaj jim natur skladnost obraza in niti najdražja kozmetika ne pomagajo).

Ostalo je, če boš le razumela zgornjo poved, brez veze še kaj razlagat.

K jutranjemu umivanju obraza in ščetkanju zob pri meni spada še potem maskara in svinčnik za oči, ker imam zelo svetle trepalnice, vedno.

Kaj več (kake senčke na vekah) le izjemoma za kako posebno priložnost, pudra ne uporabljam. Prav tako ne šminke.

Vedno sem naličena, ker to zame spada med osnovno urejenost ženske. Tako menim, da so “nazaj k naravi” ženske zanemarjene, nedomislne, zakompleksane, dogočasne, strahopetne,enolične sive miške.

Vedno sem naličena. Kako – odvisno od priložnosti.

New Report

Close