Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali en kos sadja štejete kot obrok

ali en kos sadja štejete kot obrok

Klepetulja,

Se podpišem pod tvoje. Prebavo imam redno, vsak dan ob isti uri, takoj, ko se zbudim, še pred zaužitim sadjem.
Fizično in psihično se dobro počutim, me pa res pogosto sprašujejo kaj delam, da tako dobro izgledam.
Odgovor je ; gibanje 2 ure hitre hoje na dan, 8 ur spanja dnevno, ne kadim, ne pijem alkohola, in štirje obroki dnevno na 3 do 4 ure tudi kdaj več. To je recept.

Saj pa so vitamini in vlaknine še kje drugje, kot pa v sadju. In posmehujejo se temu ženske, ki imajo eno mandarino za obrok ter stradajo. Sem mislila, da ste v dobi interneta že prerasle to fazo.[/quote]

Vsak, ki ima vsaj malo pameti v glavi, ve, da je sadje zelo zdrava prehrana in da ga je fajn dosti jesti.
In brez skrbi, ne stradamo. Z veseljem si privoščim kup sadja. Še kako tortico zraven. Tortica nima koristnih hranil, sadje ga pa ima. Če ješ veliko sadja, si lahko privoščiš tudi take grehe kot je tortica.
Ti pa kar veselo naprej brez sadja. Pa svojemu zdravniku to povej.[/quote]

Drugače ima veliko vrst zelenjeve več hranilnih vrednosti kot sadje. In tudi rožice……naprimer zelena paprika ima veliko več vitamina kot limona……..

popravek, 9 banan samo za zajtrk 🙂

že 5 let jem praktično samo sadje. V tem času se mi je koža popolnoma sčistila, imam noro veliko energije, super spim, krvna slika idealna, teža idealna, počutim se odlično, skoraj nikoli ne zbolim.

AMPAK!

Še vedno ves čas poslušam, kako je to nevarno za zdravje. Ker pač mainstream nutricionistika trobi nekaj drugega.

New Report

Close