Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ali ga ptič namaka v Klakočarjevo?

Ali ga ptič namaka v Klakočarjevo?

Ja ljudje danes so poročeni in otroci, jutri se ločijo in z novim/novo kot da ni bilo nič.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena304, 15.05.2022 ob 21:18

Res zanimivo, kako dolgočasna in patetična življenja imate desničarji, da se morate vtikovati v zasebna življenja tujcev. Od nezakonskih otrok, gejev, nosečih žensk, katerim skušajo prepovedati splav, do sosedovih tamladih, pri katerih nezaslišano ponoči ostane parkiran avto, čeprav niso poročeni. Prav za kozlat ste. Raje, kot da se obremenjujete z drugimi, začnite živeti svoje življenje.

za Ena 304

Mas kratek spomin? A niso ta levi gvorili in po forumu pisali o dusevni zaostalosti sina njegovega predhodnika? Kako dolgocasna in pateticna zivljenja so imeli sele oni. Aja, to se je smelo, ker je bil otrok od JJ. Njega se lahko napada z vsemi topovi, ta levi so pa nedotakljivi. Malo vec objektivnosti, prosim. Pa nisem Jansist, ampak se mi res gnusite, ko vidite ta desne, sebe pa ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Hehe, 15.05.2022 ob 21:41

V bistvu na takih funkcijah kot sta tadva, bi se moralo javni vedeti kaj se dogaja, ker predsednik dz in primer ne bi smela biti intima, to ni zdrav odnos in ni dobro za državo.

In on je napovedal boj nepotizmu? ccccccccccccccccccccccccc…

Odgovor na objavo uporabnika
eni in drugi, 16.05.2022 ob 02:01

za Ena 304

Mas kratek spomin? A niso ta levi gvorili in po forumu pisali o dusevni zaostalosti sina njegovega predhodnika? Kako dolgocasna in pateticna zivljenja so imeli sele oni. Aja, to se je smelo, ker je bil otrok od JJ. Njega se lahko napada z vsemi topovi, ta levi so pa nedotakljivi. Malo vec objektivnosti, prosim. Pa nisem Jansist, ampak se mi res gnusite, ko vidite ta desne, sebe pa ne.

Se čist strinjam. Saj tisto kar jih moti pri JJ in desnih je v bistvo ogledalo njih samih. Pa to, da jim Golob laže in zavaja že ves čas jih tudi ne moti.

 

Odgovor na objavo uporabnika
vidi se, 15.05.2022 ob 20:06

a7e8287dbb5b0ef3424c

Se vidi tu, ko mu je rekla “Hvala ti, mucek”.

 

Ni čudno, da se oba ločujeta.

S stališča delitve oblasti je ta povezava  nesprejemljiva, predsednik vlade in parlamenta ne smeta biti par, je neustavno !

Odgovor na objavo uporabnika
jasno in glasno, 16.05.2022 ob 06:12

S stališča delitve oblasti je ta povezava  nesprejemljiva, predsednik vlade in parlamenta ne smeta biti par, je neustavno !

točno tako, gre za navzkrižje interesov, če sta zakonodajna in izvršilna veja oblasti tako prepleteni.

Drugače mi pa dol maha s kom kdo spi, ampak v takem primeru to ne bi smela biti dva, ki sta si tudi zasebno blizu.

Žal se njun status tiče tudi nas. Če sta v zvezi, potem ona ne more biti na takšni funkciji.       In ko ju pogledaš, je velika verjetnost, da sta .

Tole pa ne bo dobro, če je res.

Odgovor na objavo uporabnika
lastovka826, 16.05.2022 ob 07:10

Tole pa ne bo dobro, če je res.

NA njenem je ogromno neiskrenosti in oportunizma. To ne bo dobro ne za nas in ne za Baba je tipicen egoist. Visno iz aviona in polna spletk.

Tako obnašanje (objemanje)  ne sodi v dvorano. Kje je diskretnost? Kje je samo nadzor?  Kje je profesionalnost?

 

 

Opravljanje je nihov domet:). Taki so.

 

Odgovor na objavo uporabnika
opravljanje, 16.05.2022 ob 07:59

 

 

Opravljanje je nihov domet:). Taki so.

 

 

 

Ta desni še kar ne nehajo?? ) . Tukaj so kiksnili, a saj ni bilo prvič (kiksnili so še pri kaki bolj važni stvari).

 

Pod novo Golobovo vlado bodo dobro živeli samo nevladniki in podobni koritarji prisesani na državni proračun. Gospodarstvo, nepremičnine in pošteno produktivno delo, kmetijstvo… bo visoko obdavčeno, da bodo preko davkov lahko dobro živeli samo lenuhi, ki denar črpajo iz proračuna.

Te volitve so zmagali lenuhi. Rezultat volitev je pokazal koliko lenuhov mora Slovensko gospodarstvo futrat.

Odgovor na objavo uporabnika
Berem Dobro obraze, 16.05.2022 ob 07:21

NA njenem je ogromno neiskrenosti in oportunizma. To ne bo dobro ne za nas in ne za Baba je tipicen egoist. Visno iz aviona in polna spletk.

 

Meni tudi ne deluje iskreno ta ženska. Ves čas me že nekaj moti, a ne vem, kaj.

 

Janševci ste tako predvidljivi…. Dajmo še malo o Janševih žganjih. Se precej bere o tem, kako je žgal določene novinarke. Pa ne ene, bilo jih je kar precej.  Jaz sicer mislim, da nas to drugih ne bi smelo zanimati, ampak ker janševce tako zanima zasebno življenje vseh, s katerimi se ne strinjajo in najdejo umazanije v njihovih življenjih tudi, če jih v resnici ni, pa dajmo še malo o Janši in njegovih žganjih novinark in drugih mičnih gospodičen in gospa v njegovi bližini. Kaj te ženske vidijo oziroma so videle na njem, sicer ne vem, ker je to po mojem mnenju eden najgrših moških na slovenskih tleh. O Janši govorim seveda.

Odgovor na objavo uporabnika
Antivodebka, 16.05.2022 ob 08:27

Janševci ste tako predvidljivi…. Dajmo še malo o Janševih žganjih. Se precej bere o tem, kako je žgal določene novinarke. Pa ne ene, bilo jih je kar precej.  Jaz sicer mislim, da nas to drugih ne bi smelo zanimati, ampak ker janševce tako zanima zasebno življenje vseh, s katerimi se ne strinjajo in najdejo umazanije v njihovih življenjih tudi, če jih v resnici ni, pa dajmo še malo o Janši in njegovih žganjih novinark in drugih mičnih gospodičen in gospa v njegovi bližini. Kaj te ženske vidijo oziroma so videle na njem, sicer ne vem, ker je to po mojem mnenju eden najgrših moških na slovenskih tleh. O Janši govorim seveda.

Kaj konkretno ima janša s tem, da se je golob še pred začetkom pošteno usral v svojo skledo?

Nobena skrivnost ni več, kaj se dogaja med njima, niti ne skrivata več in ne rabiš biti janševc, da ti kapne, da to ni dobro za nas, za njiju me boli urac.

Očitno bo treba počakati na ustvno obtožbo, če ali ko se izkaže da sta par in/ali bo golob postal premje, ča bo je to direktno navskrižje interesov.

Odgovor na objavo uporabnika
meni tudi, 16.05.2022 ob 08:21

 

Meni tudi ne deluje iskreno ta ženska. Ves čas me že nekaj moti, a ne vem, kaj.

 

Lepa ženska.

Kot celotna pojava, na njej najbolj izstopajo usta. Najbolj izstopajo. Skoz jo gledam v usta. Ne vem zakaj? Koliko pa je velika?

Dokler se bo Golob muckal in spoštljivo ravnal z ženskami, je vse ok. A seks je po desni definiciji nekaj grdega??

Bivši PV je imel drugo prakso: svoje ljubice je premlatil tako, da so jih morali pokrpat na urgenci. A to je pa ok?

A je gospa Klakočar novinarka? Nisem vedela.

Odgovor na objavo uporabnika
kokice, 16.05.2022 ob 08:33

Očitno bo treba počakati na ustvno obtožbo, če ali ko se izkaže da sta par in/ali bo golob postal premje, ča bo je to direktno navskrižje interesov.

Navskrižje … Ha ha ha!

Odgovor na objavo uporabnika
portfolij, 16.05.2022 ob 08:32

Kaj konkretno ima janša s tem, da se je golob še pred začetkom pošteno usral v svojo skledo?

Nobena skrivnost ni več, kaj se dogaja med njima, niti ne skrivata več in ne rabiš biti janševc, da ti kapne, da to ni dobro za nas, za njiju me boli urac.

Če nimaš nič z Janševimi sralci, potem se vzdrži komentarjev na moj post. Hvala.

 

Odgovor na objavo uporabnika
primerjava, 16.05.2022 ob 08:36

Dokler se bo Golob muckal in spoštljivo ravnal z ženskami, je vse ok. A seks je po desni definiciji nekaj grdega??

Bivši PV je imel drugo prakso: svoje ljubice je premlatil tako, da so jih morali pokrpat na urgenci. A to je pa ok?

 

 

A res? Jj je mlatil ljubice??

 

Odgovor na objavo uporabnika
ah jaaa, 16.05.2022 ob 08:45

 

 

A res? Jj je mlatil ljubice??

 

 

 

Kateri PV?

 

Pa lahko uzakonimo dvo-partnerstvo. Za Janšo to ne bo dovolj, ker on jih je žgal na veliko in veliko več kot dve, ampak za Goloba pa bo. Če je seveda res, kar pravijo janševci.

Meni sta tudi dva moška všeč, pa se ne morem odločiti med njima. Z novim zakonom o dvopartnerstvu bi bil moj problem rešen. :-))

New Report

Close