Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali gre lahko pes s tabo v taksiju?

Ali gre lahko pes s tabo v taksiju?

V sredo grem k veterinarju. Ker pa nimam prevoza, nameravam iti s taksijem. Na avtobus s psom ne smem. Kako pa je s taksiji? Ali lahko psa vzamem s sabo?

V nekaterih taksijih lahko, ampak se moraš prej dogovoriti. Najbolje, da prej pokličeš in vprašaš. Včasih je za doplačat, včasih pa niti to ne.

Saj če greš ti k veterinarju ne rabiš cucka zraven vodit, ne? Al te mora pes peljat k veterinarju?

Cuckoljubci se ljudem dejansko gravžate, to več ni za nikamor.

nova
Uredništvo priporoča

Ja, za Metro vem da lahko. Kot je že predhodnica povedala, pa moraš ob klicu povedat, da imaš psa.
Mogoče zato, da te ne pride iskat kakšen alergik na pasjo dlako))

Copy paste iz lpp stani

Prevoz psov in drugih živali
Prevoz psov (razen službenih, psov vodičev in psov pomočnikov) je v mestnem prometu dovoljen izven prometnih konic in pod pogojem, da je pes čist, zdrav, na vrvici, ima nagobčnik ter ima dokazilo o cepljenju proti steklini. Prometne konice med delavnikom trajajo od 6.30 do 9.30 zjutraj in od 13.00 do 17.00 ure popoldne. Psom vodičev ter psom pomočnikov pri prevozu v mestnem prometu ni potrebno imeti nagobčnika v skladu z ZZZiv-UPB2 13. člen.

Nam se pa gravžate taki, kot si ti!

Kje pa imamo v SLO metro?

Pokliči želeno taksi službo in vprašaj. Povej, kako velik je pes in ali bo v boksu ali ne ipd. in se dogovori. Pa malo prej, ne zadnjih 5 minut. Doplačala nisem še nikoli.

Ce bi. Bil taxi moj te ne vzamem notri kot stranko. Psom tece slina , smrdijo , puscajo dlako. Fuj. Seveda pasjeljubci tega ne veste.

Če bi ti poznal kakšnega taksista, bi ga lahko povprašal, kaj vse pustijo za sabo človeški potniki.

Kje pa imamo v SLO metro?
[/quote]

Ehhh, moja napaka. Metro je največje taxi društvo v Lj. Pa seveda je avtorica lahko iz katerega koli mesta.

Ehhh, moja napaka. Metro je največje taxi društvo v Lj. Pa seveda je avtorica lahko iz katerega koli mesta.
[/quote]

Pišem o tem kar poznam;-)

Moj sorodnik je taksist. Psi niso niti najmanj problematični.
Ko boš klicala taksi, moraš vseeno obvezno povedat, da potuješ s psom.

Sosed, ki je taksist vedno vzame pse tudi v taksi. Samo raje res prej pokliči, vprašaj.

Mama ti smrdi pa cela tvoja familija da ti je jasno gnoj

Stenica nabijem te na kurac tebe pa vse tvoje a ti je jasno gnoj pofukan umazan

 

 

Ej, želim da bi te prej prebrala, stenica ogabna!!!!!!!!!

 

A v petih minutah do vet.klinike bo pes pustil u taksiju dlako al kako?????

Marš, govedar zahojeni!!!!!!!! Vtakni si svoj taksi tja, k najbolj smrdi!!!!

New Report

Close