Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali gredo homoseksualci v nebesa?

Ali gredo homoseksualci v nebesa?

Lepo, še nekdo, ki bere GodQuestions
Božji blagoslov!

Te bomo zaprli z enim v spalnico, pa ti bomo potem povedali, da si samo domišljaš, da te ritka peče.
[/quote]

A zdaj vam ni več za pravice do ljubezni v zakonski zvezi? Zdaj vam je samo še do ritk in posilstev?

Dantejevo Božansko komedijo in dobil boš odgovor

glede na to, da se iz nebes še noben ni javil, ne gej, ne obicni kurbir, je čisto možno da ne enih ne drugih tja ne spustijo …

HOMOSEKSUALCI GREDO PO SMRTI V PREVZGOJNI ZAVOD V VICE,POTEM JIH POŠLJEJO NA ZEMLJO,DA ODSLUŽIJO POŠTENO ŽIVLJENJE NA ZEMLJI.SPOZNAŠ JIH PO ŽIGU NA DESNI PETI.VEDNO NOSIJO NOČ IN DAN NOGAVICE.

Gospod ne sodi ljudi po navadah, jedilniku, izgledu, barvi kože, višini, politični/verski pripadnosti… pomembna je samo duša. Če nisi zloben, so vrata nebes na široko odprta. Žal, je tudi veliko kristjanov zlobnih in nebes ne bodo dočakali.
Hvaljen Jezus.


HVALA TI ZA IZREČENE BESEDE,TUDI JAZ SEM ENAKEGA MNENJA.

Nebesa ne obstajajo.

Ne, tam so same mlade device, ki čakajo na heteroseksualne moške. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

pac ti si zmagal

Kakšna nebesa? Zakaj so verniki prepričani, da oni bodo šli tja? Zakaj so prepričani, da nebesa so? A ker je en RKC marketingar tako rekel? Kere naivčine.

Samo geji živijo večno, ker niso obremenjeni s predsodki, drugi, ki ustvarjate predsodke, se vsega bojite in se imate za kej, ker širite negativno energijo, katera pa definitivno ne sodi v nebesa, ampak v pekel!

New Report

Close