Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ali ima moj fant premajhen penis?

Ali ima moj fant premajhen penis?

Kjerkoli na netu… +-2cm 🙂

Se pa tut jest čudim, glede na to, da so vsi krepko nad 18…. BAJE 🙂

Ojla,
Ja ženska,važna je tehnika ne pa dolžina in širina!!!Reči mu, naj se mal bolj potrudi..ne vem,daljša predigra…pa kaj novega!!
Res pa,da če je prekratek tudi ni nič…..

***halooo, ne morš se poročit s taprvim tipom, k ga srečaš, no!!***

Ja to pa imaš prav. Najboljše, da Josy ne glede na to, kako fajn se imata s fantom, reče svojemu, da ne more živet z njim, ker je pač prvi-revež. Ni imel sreče.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

dej no….
kako naj človek sploh ve ali se ma dobro z nekom ali ne, če je to edini človek s katerim je bil v intimnem razmerju? ok, priznam da je to delikatna tema, samo po svojih izkušnjah in izkušnjah ljudi ki jih poznam, se veze ‘s prvim, prvo’ obnesejo v kakšnih dveh procentih..

očitno ji nekaj ne štima, da se sprašuje ali je njeno seksualno življenje ok ali ne… lahko je pa ful noro, pa se tud tega ne bo nikol zavedala. skratka, moja teza je, če nimaš svojega razmerja z ničemer za primerjat, potem ne boš nikoli vedel, ali obstaja še kdo bolj primeren zate in tudi tega ne, da je pa to lahko res ‘the one’. življenje je samo eno, okoli nas se suče tisoče ljudi in priložnosti… prej ali slej se bo nekdo, ki je ‘s taprvim’ vprašal, le kaj bi lahko še doživel (poleg tega da vidi bratov nabrekli penis jaojao 🙂 ?

NE, ne. To kar ti praviš, je to, da moraš nujno imet vsaj eno zanič zvezo, da naslednjič lažje ugotoviš kako fajn se imaš pa zdaj. Če uživaš v trenutku, zakaj bi se ubadal z vprašanji ali lahko še bolj uživam in s tem riskiral da izgubiš najboljše. V tem primeru je celo tako, da bi morala ona samo iz tega razloga (ker pač še ni) probati še ostale, čeprav ji nič ne manjka.

***prej ali slej se bo nekdo, ki je ‘s taprvim’ vprašal, le kaj bi lahko še doživel***

To se sprašujejo ljudje, ki tudi sicer v življenju preveč komplicirajo, tudi na drugih področjih. Kar naj se.

***če nimaš svojega razmerja z ničemer za primerjat, potem ne boš nikoli vedel, ali obstaja še kdo bolj primeren zate in tudi tega ne***

Ej, ti imaš lahko 30 razmerij pa še vedno ne boš vedela, če obstaja še kdo bolj primeren. Zato, ne komplicirat, kjer ni potrebno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ja neki ji očitno manjka, če se ubada s temu vprašanji….

PS: a si ti še vedno s prvo ljubeznijo? oz. si ti njen prvi?

Ne, nisem njen prvi in tudi ona ni moja prva. Ampak, vseeno pravim, da je to nepomembno. Ni nujno, da ji kaj manjka. Lahko, da je pač samo ena tistih oseb, ki se sprašujejo nepotrebne stvari.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mene boli nad trinajst. Mi je pa fajn, če ma velik želod. Fi je bolj fajn, da je velik, kot pa D.

Ste se kar razpisali. Jaz seveda prebiram vase poste, vcasih tudi hocem kaj komentirati, vendar raje ne, ker verjetno ne bi bila pravilno razumljena.
Bi pa sedaj rada napisala nekaj, kot povzetek vsega skupaj. V tem casu sem seveda precej razmišljala. Marsikateri post mi je dal za razmišljati. Vidim pa, da me je v resnici dejansko zanimalo samo, ali ima moj fant premajhen penis. Odgovor sem dobila, da ima čisto primernega. To je tudi vse, kar sem hotela vedeti.
Da bi sedaj koga poskušala prepričevati, da se resnično ljubiva in da hočeva živeti skupaj, se mi ne zdi smiselno. To veva midva in to je dovolj.
Za odgovore se vam vsem res zahvaljujem. Vsak je pač odgovoril na podlagi svojih izkušenj. Kot sem že enkrat napisala, ne mislim poskusiti drugih samo zato, da bom imela kaj za primerjati.

Lp, Josy

Josy, sem pa radoveden kaj bi se zgodilo oz. kaj bi naredila, če bi pa “zvedela”, da ima tvoj premajhnega?
Sicer se mi zdi neumno, da iz nekih razgovorov izveš, da ti nekaj manjka, ne pa iz prakse, ampak pustimo to bo strani.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close