Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali imate na sedežnih pregrinjala?

Ali imate na sedežnih pregrinjala?

Pod deko pa teleofon in dopisovanje z ljubimcem….
[/quote]

Ah ne, če telefon držim v roku potem gre mraz pod deko. 🙂 🙂

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Ah ne, če telefon držim v roku potem gre mraz pod deko. 🙂 🙂
[/quote]

Z Rokom si dopisuješ…poskakulja

Z Rokom si dopisuješ…poskakulja
[/quote]

hahaha ne vem če imam kakega Roka v imeniku, s katerim bi se mi ljubilo dopisovati zvečer. Na MONu pa ob večernih urah nisem, če misliš ROk-1.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **


No, no, koliko truda.
Samo namig: besedotvorje je neskončno živ organizem. Ali kot je nekdo rekel, jezik je neukrotljiv. Če izraz ni formalno kvalificiran v sskj, še ne pomeni, da ne obstaja.
[/quote]

v sloveščini obstaja izraz “puhel http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_testa&expression=puhel&hs=1″ in izraz “puhast http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_testa&expression=puhast&hs=1″ in puhoglavka je pač puhasta glavica:))

hahaha ne vem če imam kakega Roka v imeniku, s katerim bi se mi ljubilo dopisovati zvečer. Na MONu pa ob večernih urah nisem, če misliš ROk-1.
[/quote]

Ne, ne mislim tega poženščenega spaka. A slediš ga pa, da veš kdaj se tukaj pojavi 🙂
Zakaj se greste ženske s tako naravo poročat, res ne vem.

Ne, ne mislim tega poženščenega spaka. A slediš ga pa, da veš kdaj se tukaj pojavi 🙂
Zakaj se greste ženske s tako naravo poročat, res ne vem.
[/quote]

A nde no? Pa že toliko časa sem poročena in v vezi. In to srečni -čisto nedojemljivo.

Pa še vedno ne vem kateri Rok, če ni povezano s tem na forumu. In ne, ne sledim ga, vidim pa njegove komentarje. Pa še pametne komentarje daje.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

A nde no? Pa že toliko časa sem poročena in v vezi. In to srečni -čisto nedojemljivo.

Pa še vedno ne vem kateri Rok, če ni povezano s tem na forumu. In ne, ne sledim ga, vidim pa njegove komentarje. Pa še pametne komentarje daje.
[/quote]

jaaa, vse ste tako sreeečnooo poročene…dokler vas ne dobijo, hahaha

tudi pri nas imamo deke, tam kjer se največ valjamo. Mi ni preveč lepo, je pa praktično, ker sedežne pač ne menjam na 5 ali manj let, ampak morajo imeti kar daljšo življenjsko dobo.
Deke lepo peremo v pralnem stroju, z odstranjevanjem madežev na sedežnih pa je malo več problemov in kakor vidim drugod kar hitro ostanejo trajni madeži, če se veliko časa preživi na njih.

New Report

Close