Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali je depresija res bolezen?

Ali je depresija res bolezen?

* pre$eratorskih

Depresija je eden izmed največjh biznisov sodobnega časa. Vprašajte svoje babice in dedke..koliko je bilo depresivnih, ko so bežali pred bombami in niso imeli kaj za v usta dat..

Eni imajo čas biti depresivni, drugi pa ne.

Saj tako, še zdaj živi, 80 procentov ljudi. Več ali manj so v svoji jami, gredo do morja enkrat letno, malo po shopingu in to je to. In tistih nekaj uric obdelajo. Kot jamski ljudje, malo šli ven iz jame, da so lovili, nabiralništvo in to je to. Torej popolni jamski ljudje že tisočletja.


o.0
Ja, in še sreča, da so perlice za dišeče brisače za preživetje nujen faktor in ne neka preseratorska zadeva.

Depresija je bolezen. Ki jo je potrebno najprej diagnosticirati, da o njej govorimo.

Vsaka žalost, žalovanje, stres, izgorelost in brezdušnost pa niso depresija. Bo treba malo ločiti med tem, ko reče nekdo: sem v bedu in sem depresiven, pa med tem, ko je nekdo dejansko diagnosticiran.
Tako kot vsak, ki hitro hujša, še nima raka, lahko ima trakuljo recimo …

Prosim te lepo no..nobeno pomanjkanje hormonov, samo izgovor farmacije, katerih zdravila, nekatera proti depresiji, delujejo na tak način. Rezultati so pa brezčutni zombiji, a je to cilj??
Na tem področju ni praktično nič raziskanega in jasnega.
In ne moreš tega primerjat s pomanjkanjem ščitničnega hormona, katerega vrednost se natančno in točno izmeri..
[/quote]

Kako veš, da se ga da izmeriti in kako veš, da se serotonina ne da izmeriti? Na tem področju je veliko raziskanega, tako da tvoja teorija ne drži in govoriš kar nekaj na podlagi lastnih predsodkov.

Kako veš, da se ga da izmeriti in kako veš, da se serotonina ne da izmeriti? Na tem področju je veliko raziskanega, tako da tvoja teorija ne drži in govoriš kar nekaj na podlagi lastnih predsodkov.
[/quote]

Nimam predsodkov in sem drugače kemik, tako da nekaj pojma o tem tudi imam..

Nimam predsodkov in sem drugače kemik, tako da nekaj pojma o tem tudi imam..
[/quote]

Kot kemik bi lahko vedela, da se da čisto vse, kar je v telesu prisotno, z nečim pogledat ali dokazat. In če si kemik, še ne pomeni, da imaš kaj dosti pojma o medicini. Tudi v tovarni avtomobilov in sladoleda so zaposleni kemiki, ter o medicini bolj malo vejo.

V Afriki si reveži ne morejo privoščiti depresije. Se morajo preveč ukvarjati s tem, od kod bo prišel naslednji obrok hrane!

Seveda je depresija bolezen. BOLEZEN POLNIH RITI v razvitem svetu, ne pa v revnih predelih sveta.
[/quote]

Le pazi se! Ne bodi tako ošabna in vsevedna, zelo hitro se zgodi tudi tebi in te doleti BOLEZEN POLNIH RITI, boš videla potem, kako to zgleda!
V življenju se nam zgodi marsikaj in običajno se zarečenega kruha največ poje!

New Report

Close