Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je kateri že uspelo ljubimca spreobrnit v partnerja?

Ali je kateri že uspelo ljubimca spreobrnit v partnerja?

Čist tko iskreno, če bi se sam znajdel v takšni situaciji, ne bi nikoli mogel imeti resno zvezo z “jebačico” ki z nekom sexa le zaradi potrebe in brez čustev.
Zakaj bi imel eno bejbo ki je lahko nekomu le za ( hopa cupa ) ?
Poznam pare, ki so res na tak način pristali skupaj, ampak ljudje smo si različni

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Ne vem, kakšni so to nasveti, ki priporočajo neko pretvarjanje, da imaš drugega, laži in prevare, celo zanositev … A je težko človeku povedat po pravici to, kar si anonimno tukaj? Mogoče bi tudi on bil za to, da zveza počasi preraste še na druga področja. Sploh, če se videvata redno in pogosto in nimata sočasno še drugih ljubimcev in ljubimk.
Jaz sem tudi z mojim začela na podlagi spolne privlačnosti, počasi pa sva odnos nadgradila še na drugih področjih … skupno načrtovanje prostega časa, potem pa še skupnega življenja v celoti. Saj najbrž se tudi vidva vsaj pred in po seksu kaj pogovarjata, ali kako? Skratka, če bi ti z njim rada delila še kaj drugega, ko zgolj telo (recimo skrbi, želje, načrte, prosti čas) mu to kar odkrito povej. Če njemu ni do tega, da bi vajin odnos nadgradil, potem pač sama presodi, ali lahko take vrste razmerja furaš naprej, ali z nekom drugim začneš znova pa bolj temeljito.

Odnos, ki ga imaš je tak kot je.
Dokler tako želita oba, je v redu.
Ko hočeš kaj več, ni to samo tvoja stvar ker nima smisla nekomu vsiljevati svojih hotenj.
Torej, če bi rada partnerstvo, si boš poiskala nekoga, ki želi isto.
Sicer se sprijazni s tem, kar imaš!

Prostitutke ne “dajejo” zastonj. Če smo že pri pri tem, je potem lažje primerjsti tebe z njimi, ker očitno želiš nekaj v zameno.[/quote][/quote]

Težave imaš ti z dojemanjem. Zastonj prostituiranje ne obstaja. Drugače bi obstajala tudi obstaja tudi zastonj prodaja.

Prostitutke so ženske, ki v zameno za seks nekaj pričakujejo. Tiste, ki ničesar ne pričakujejo, niso prostitutke.

Tole je definitivno najboljši recept za katastrofo…… packe pokvarjene, ne morem drugega izraza uporabiti (pa sem ženska).[/quote]

če tebi ni ratalo, ne pomeni, da nobeni ženski ne rata. Če je tip sicer u redu, se bo že sprijaznil.
Če sam ne poskrbi za zaščito, si je sam kriv.[/quote]

Pomota. Hudo se motiš. Ravno tisti, ki je v redu, se nikoli ne bi sprijaznil, da bi moral celo življenje preživeti s takšno pokvarjenko.
Da si v dno duše pokvarjena, pove že tvoj stavek: “če tebi ni ratalo…” A res misliš, da so vse ženske gnoj kot si ti?

če tebi ni ratalo, ne pomeni, da nobeni ženski ne rata. Če je tip sicer u redu, se bo že sprijaznil.
Če sam ne poskrbi za zaščito, si je sam kriv.[/quote]

Pomota. Hudo se motiš. Ravno tisti, ki je v redu, se nikoli ne bi sprijaznil, da bi moral celo življenje preživeti s takšno pokvarjenko.
Da si v dno duše pokvarjena, pove že tvoj stavek: “če tebi ni ratalo…” A res misliš, da so vse ženske gnoj kot si ti?[/quote]

Lepo prosim no, če sam ni pripravljen sprejeti zaščite, zakaj bi bila potem ona pokvarjenka? Saj na monu vsak dan beremo o počenih kondomih in večina verjame v to realnost.

Tip, ki se z otrokom “sprijazni”, se sprijazni z minimalno zakonsko določeno preživnino in to je to. Krasen načrt, res.

Malo več jih poznam, ki čisto dobro furajo po začetnem ups, noseča sem. Ravno tako, kot veliko očetov noče skrbeti za otroke, pa taka ljubezen jih je vodila pri načrtovanju. Tako da ni kakšnega pravila.

Verjetno imaš prav. Taka taktika se čist obnese pri kakšnem tipu, ki ne ve, ali bi, ali ne bi, ko je postavljen pred dejstvo, pa se sprijazni z realnostjo.

Tole je pa zelo dobro povedano. Za uporabit. Enako bi avtorici zaljubljenaaaaaaa priporočila tudi jaz.

O shit sam res kakše ideje, če ga sama ne moreš pritegnat nase ne delaj tega z otrokom, pa kaj res mislite, da pol ste pa zmagale in nikamor ne bo odšel in bo samo vaš, butaste + hinavske. Al pa ideja vroč sex, hmmm a zdej mislite, da ima ledenega al kako, al pa dobivanje z drugimi moškimi, haha, aja kar tako to gre in pol bo od lubosumja pa kr predlagal poroko:-D, pomoje imel še za večjo packo.

Odšel bo kaj pa drugega. Misliš, da bo jokal? Uživaj dokler lahko in počakaj, da se stvari ustalijo. Ne vem zakaj ne greš s tokom naprej?

Če ti je res do njega in si zaljubljena, mu to povej iskreno. Ne igrat igric, ustvarjat ljubosumja ipd. Sej mogoče na začetku vžge, na dolgi rok pa zagotovo to ni dobro.

Če si želiš bit z nekom v zvezi in imet pristen odnos, bodi tudi ti sama pristna v prvi vrsti.

New Report

Close