Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali je kdo iz kakšnih term prinesel domov stenice

ali je kdo iz kakšnih term prinesel domov stenice

Letos je tega vse več, sem govorila s prodajalci v trgovini, ki tako pravijo. Zaradi dopustov se širi

Bo treba počakat še kakšen dva tri mesece, da se to “iztrebi”, pa potem koristit….

Kje pa ste nabavili ta žajbelj? Koliko ga je treba in kako se to naredi?

Se spopadate s stenicami?

Ja, prinešene domov z dopusta.

Groza, jih imate veliko? Mi smo jih tudi imeli letos. Upam, da lahko pišem v pretekliku. Sem in tja vidim še kakšno svetlo mlado. Me kar srh spreleti, ko pomislim, kaj vse smo dali skozi zaradi njih….

Vem o čem govorite. Za enkrat jih ne vidim (tok, tok po lesu). Kako pa ste postopali?

Diatomejska prst se kupi v Kaliji. Ko posipate morate imeti gor masko, ker so zelo majhni delci in ni v redu, da zaidejo v pljuča, drugače pa menda ni strupena za ljudi.

Ste se jih že (uspešno) znebili? Mi smo izvedli 3x deratizacijo, s profesionalno službo. In še s svojim sredstvi špricali, prali vse..

Tudi jaz sem aktivirala profesionalce. Zdaj jih trenutno ne opazim, vendar še nisem mirna.

Ja upajmo, da bo ok pri obema 🙂 Res so prava nočna mora.

Je bil ob istem času kot vaša družina v hotelu, čisto slučajno seveda, kakšen ženin sodelavec?

Odgovor na objavo uporabnika
sej ni čudno, 03.08.2020 ob 20:39

Sej ni čudno, če je tako, kot je bilo v kampu. Rezervirata dva, pride jih 30. Ko so klicali policijo, sej je bilo v novicah.

Sicer pa ja, pri nas imamo več ali manj samo poceni delovno silo z juga, tam imajo pa itak higieno na minimumu….

Nekaj let nazaj je bilo garje na pohodu, sedaj so očitno že stenice…. Baje se teh zlepa ne znebiš, ko se pojavijo.
[/quote]

A so to slučajno človeške bolhe? A to še obstaja? Fak, k živali…

Ja Je kak sprej za to nesnago uničit. Dobil.sem strup iz kmetijske zadruge. Na polich tega ni in ne prodajajo. Pomaga pa lil ta katerega mi je šele tretjič ko sem tja prišel dala trgovka. Medtem sem zapravil že 50 eur. Končno mi je prodajalka prinesla nekaj s posebne sobe ker stranke nimajo vsota. Pravi strup re dra okrog 40 eur vendar so stenice potekale in jih nisem imel 2 leti. Sedaj ponovi vajo.

New Report

Close