Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je moja hci lejzbika?

Ali je moja hci lejzbika?

imela par razmerji v preteklosti sli v propad, imela z nekim fantom na koncu kr nek izgovor kot iz dans na jutr pa cist hladno pustila… z to kolegico pa je sla na morje, velikokrat je slikana z njo in slike z njo objavlja, velik sta skupej, tudi za profilno je z njo na sliki, najbolj me je sokiralo pa to da ima njeno sliko v okvirju in na omari zraven polstle… kaj pravte?

Kaj pravimo? Da se je treba s provokacijami malo bolj potruditi.

Se bodo pa seveda našla teleta, ki ti bodo verjela…🙄🙄

Daj mi njeno tel. stevilko. Bom jaz preveril ali je lezbika.

Jaz imam najboljšo prijateljico že več kot 20 let, pravzaprav mi je kot sestra. Skupaj sva doživeli marsikaj in še danes, ko sva obe mami se družimo. Ne obsojaj kar tako čez palec, potem bi lahko rekli tudi denimo, da so moški, ki grejo z moško družbo na motorje/smučanje/jadranje geji? Po nepotrebnem se sekiraš.

ze use stima da grejo moski vn z motorji in da se ljudje druzijo, ampak ona ima njeni sliko v okvirju zravn polstle to mi je cudnu…

Pa a vam mal km corona že seka no? So pa glih taka, kot bi ona v svojem imenu pisala, jao no, s predlogi vam pa šole nič ne greho na roko pri slovenščini? Neke čudne štorije imate tastari, sam neki okrog seksa al kva je to zdej, nova fakulteta al zbor al kaj? 😳🧐🤣😅😆😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Tok stare, q še zmer firbčne, to treba utišati no🙄🥴🧐😳 🤣😅😅😆😆😆😂😂😂🤣

Mozno je vse

Odgovor na objavo uporabnika
kaj pravite?, 23.11.2021 ob 17:29

ze use stima da grejo moski vn z motorji in da se ljudje druzijo, ampak ona ima njeni sliko v okvirju zravn polstle to mi je cudnu…

Ma Kaj se čudiš. Naše mame so si pomagale, butasti sin pa pošlje kakšen nude. Vas resno  mika, da ste odf* zaradi te corone. Pa sem cepljena, pa id k* 8 ljudi kot team, jih f 5 zboli. Pa opozarjajo kot nujno, nah, važno, da se bomo jutri tlačli. Zboleli nisva edino jaz in kolegica, obe cepljeni in je na razpolago test. Predno se kdo userje.  Ker pa cepivo ni sto posto. Seveda pa fasada ni tista, ki se komodi od doma. Mogoče ona kaj privleče   Jutri pa kao pride planšarska.  Ma resno, 5 necepljenih so zbolele, f. Ena že več kot 3 tedne na bolniški. In pol to preverjanje – oprostite, če piše za stavbo, recepcija preverja celo stavbo ob vstopu. Ne da, jaz osebno in vse, kar moram, drug organ pa ladno šefa ljudi. Če se ne zbrihtajo, javim. Mal drugače kot orožni list, a en štuk nižji kot organ ladno šefa brez česarkoli. Pa tolk govora o osebnih podatkih – kaj boljšega, sej una je tm pa tm, ta je njen desc, povej vsem. In zvem, kar ne smem koze od babnc. Pa niti ene nisem no tolk.  zajebala. Da, so me, ampak time will tell. Happy as well. 🥰 Kratke je potem faj videti.  Ma da se vsem fuzla babnce. Doma. 🤣😂🤣🤣🤣porko ijo no. Descu, move to že Ne da sam težijo Še predno pride po 12 dnevih, f* zateči zjutraj, dajte ore narisati no desci, kva um jest poslušala nmavsezgodi, pa ße piz*di. Good morning to you too🙉🙊🙈😳🤣😂😂😂😂😂 Fa te vrže nekam no f ☺

Ja in ce je? A si homofibinja? Ljubezen je ljubezen.

Odgovor na objavo uporabnika
Nah ja, 23.11.2021 ob 19:02

Ma Kaj se čudiš. Naše mame so si pomagale, butasti sin pa pošlje kakšen nude. Vas resno  mika, da ste odf* zaradi te corone. Pa sem cepljena, pa id k* 8 ljudi kot team, jih f 5 zboli. Pa opozarjajo kot nujno, nah, važno, da se bomo jutri tlačli. Zboleli nisva edino jaz in kolegica, obe cepljeni in je na razpolago test. Predno se kdo userje.  Ker pa cepivo ni sto posto. Seveda pa fasada ni tista, ki se komodi od doma. Mogoče ona kaj privleče   Jutri pa kao pride planšarska.  Ma resno, 5 necepljenih so zbolele, f. Ena že več kot 3 tedne na bolniški. In pol to preverjanje – oprostite, če piše za stavbo, recepcija preverja celo stavbo ob vstopu. Ne da, jaz osebno in vse, kar moram, drug organ pa ladno šefa ljudi. Če se ne zbrihtajo, javim. Mal drugače kot orožni list, a en štuk nižji kot organ ladno šefa brez česarkoli. Pa tolk govora o osebnih podatkih – kaj boljšega, sej una je tm pa tm, ta je njen desc, povej vsem. In zvem, kar ne smem koze od babnc. Pa niti ene nisem no tolk.  zajebala. Da, so me, ampak time will tell. Happy as well. 🥰 Kratke je potem faj videti.  Ma da se vsem fuzla babnce. Doma. 🤣😂🤣🤣🤣porko ijo no. Descu, move to že Ne da sam težijo Še predno pride po 12 dnevih, f* zateči zjutraj, dajte ore narisati no desci, kva um jest poslušala nmavsezgodi, pa ße piz*di. Good morning to you too🙉🙊🙈😳🤣😂😂😂😂😂 Fa te vrže nekam no f ☺

Kot sem navedel v naslovu. Dajte se ljudje prosim malo potrudit pri pisanju. Tudi sam ne prisegam na pravilno slovnico, kar se vidi v mojem slogu. Ampak kljub temu se potrudim da je besedišče berljivo. Ko človek bere tvoj post se 10x zgubi med besedami, ko poskuša doumeti bistvo. Obup!

Če bi imela že od prej iskren in odprt odnos s hčerko, tegale vprašanja tukaj sploh ne bi bilo.

Šokantno, knede?

Ni lejzbika,pac ima najboljso prijatlco, tudi jaz sem jo imela,na odzadju za telefon,skos sva bili skupaj,prespali druga pri drugi,pa nikoli nic ni bilo. Pac se radi druzita,hvalabogi da ima osebo ki ji lahko zaupa in je polek nje lahko taka kot je.

    ja, sigurno je, pa kaj pol

definitivno je, moja sestra je mela tudi slike vsepovsod, no potem se je izkazalo…rada jo mam zelo 💕

to pa nekaj pove, da ima njo v okvirju,,, seveda pa je danes ze vse zbrklano, spol vec ne obstaja,,,

Snaho boš dobila.

mal kunilungisa nikol ne skodi 😃

Best frendica.

Odgovor na objavo uporabnika
kaj pravite?, 23.11.2021 ob 17:09

imela par razmerji v preteklosti sli v propad, imela z nekim fantom na koncu kr nek izgovor kot iz dans na jutr pa cist hladno pustila… z to kolegico pa je sla na morje, velikokrat je slikana z njo in slike z njo objavlja, velik sta skupej, tudi za profilno je z njo na sliki, najbolj me je sokiralo pa to da ima njeno sliko v okvirju in na omari zraven polstle… kaj pravte?

Ti svojo pohoto projiciraš na okolico. Normalen starš iz takih slik ne dela homoerotične spise.

Pozdravi hčerku čim prej

Šta je lijek za homoseksualizam

LEZBIJKA in ne lejzbika

Noben od nas ne ve, kateri spol tvojo hčerko spolno privlači. Ne vem, kako bi ti pomagalo mnenje nekih neznancev iz foruma.

Odgovor na objavo uporabnika
Hja, 25.11.2021 ob 23:31

mal kunilungisa nikol ne skodi 😃

KUNINGULUS je težka beseda. Upam, da ti izvedba le-tega ne predstavlja take težave kot pisanje.

Pošlji ji enega seksi žigoloja under cover. Potem pa ti bo poročal, kako je sodelovala.

Prav imaš.Ampak jaz nimam okvirjene slike z svojim motorističnim kolegom poleg postelje na nočni omarici..Če ti ni razumljivo potrebuješ pomoč..

Lejzbača, kaj si pa mislisla. Obe si jih vzajemno mencata in maneta, z analnima čepoma v anusih. Moderni fatalni kljusetini pač.

New Report

Close