Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali je mozno?

Ali je mozno?

Ti sam furi dalje i uzivej kva te boli kdo mor vedt a si srečna al nisi, to njegovo familijo al whatever bos pa tut kmal spoznala, ne rabs vrzt puske v koruzo sam nehi komplicirat pa uzivej vse bo kul vrjem✌️

Odgovor na objavo uporabnika
Hjao, 09.07.2021 ob 06:58

Prvo vprasanje. Zakaj si tu gor to pisala? Tu je 99,8% frustrirancev, ki itak vidijo v vsem samo slabo.

Iz moje izkusnje. Ja je mozno. Z mojim zdaj mozem sma bla 3 leta tak, da sma se skrivala. 2 leti in pol nisem spoznala nobenega prijatelja on pa ne moje prijateljice. 2 leti in pol sma se izkljucno dobivala al pri meni al pri njem. Kake vecerje, kaki izleti, vse skrivno. Tak da ce dobro pogledas te sploh ne skriva tak ful glede na to da se skupaj pojavlata v javnosti (vecerje, izleti). Njegovo familijo in on mojo sma spoznala po 3 ko sem bla ze noseca s prvim sinom. Tak da ja je mozno. Jaz sem tudi mislila da nikol neboma priznala da sma skupaj. Zdaj sma pa porocena 3 leta in mama 2 otroka. Tak da zenska ne izgubi upanja niso vsi taki da bi te izkoristili. Uzivaj!

no vidiš to je edina rešitev problema. Lepo na skrivaj zanosi, potem boš pa videla pri čem si.

Ni prebolel bivše in ti žal nisi prava ,ki bi dobila njeno mesto. Prej kot se sprijazniš boljše zate.

Res je ,da če ga boš izsiljevala  se bo odločil zate,a kaj ti bo takšna ljubezen. Na koncu bo še bolj bolelo.

Odgovor na objavo uporabnika
Huuudooo, 09.07.2021 ob 07:08

Če pa kaj težko prenašam, je to kmetavzarska “štajerščina” v stilu neboma, boma, jema, pijema, spima, fukama.

Nagravžno. Ampak, po drugi strani, nič čudnega. Štajerci pač.

 

Jaz pa take gravže kot si ti.

Kaj pa ti je všeč, kvakanje?

Bolnik v glavo.

Odgovor na objavo uporabnika
MIHAGAPIHA, 19.07.2021 ob 09:00

Ti si mu samo kolegica za fuk in mokre sanje ko druge boljse ni pri roke…sprijazni se…dedi mamo radi take da jih z besedami obračamo, še vedno pa se lahko pristulis k eni , pa je malo prislonis …potem pa spet zivis svoj lajf, vmes pa prislanjas se ostale…brez obvesznostio…pravzaprav si ti idelana….dajes videz njegove punce ki to nisi, pa se za spreznit se ma ki ob casu ko on hoče… ne delaj pa si utvar da bo hotel s tabo bit, kr če bi bi ćže..tako stanje je nam dedom idealno…

Govoris iz izkusenj, Mihagapiha? To pogosto pocnes?

Ne. Ni možno. Glej, praviš, da nista par. Torej ne sexata. Meni že če je dal fant lubčka, sem štela da sva par. 1 me je na hitro poljubil in že so vsi na busu vedeli, da hodiva, ker se je fant hvalim ej, pa tole je en izgovor. Ali je pač impotenten. Daj mu ultimat. Če se, do roka ne poročiva in imava otroke, grem. Ura ti tiktaka.

Ti si verjetno en prav jamski človek, ki pametuje o narečju in jih zmerja z kmetavzarji. Na bruhanje mi gredo takšni primitivci ki ne poznajo narečij po celotni Sloveniji.

Kje si pa to pobral? Trubarjeva slovenscina temelji na dolenjskem dialektu ker je sam po sebi najbolj cist torej najmanj zmalici obliko besede ceprav je mocno zaznamovan z naglasom. Ce bi bila stajerscina res tako cista bi Trubar sel delat na tem dialektu.

Res je kar pravijo za stajerce. Pretirana samozavest serijsko

Čuj, pazi kako se oglašaš..

Ja točno tko je …żenske ste tako zafustrirane kače ker skoz neki sikate! Najprej govorite kako ste srečne kako je fajn ,oh in sploh.ko pa pride do resnega nesoglasja uziroma trenutka ko vam neki več nepaše!nas pa zapustite in zavrżete kot navadno smet.in to na nas pušča močne posledice.

A vi tole resno debatirate ?

Bom povedal čisto preprosto. Pri 41letih se mi ne da vec spoznavati novih ljudi. To sem povedal tudi prijateljici oz. partnerki. Ko ima druzinska srecanja gre sama, jaz pa na svoja. Enostavno se mi ne da pogovarjati z nekimi neznanci in se ukvarjat z njimi. Tak to je.

New Report

Close