Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je Slovenija med najrevnejšimi državami v Evropi?

Ali je Slovenija med najrevnejšimi državami v Evropi?

Pozabil si napisati, da je v Sloveniji 700 morišč v njih pa pomorjenih krepko preko 100.000 ljudi. In tako morjenje, ne da bi bil kdorkoli obsojen, se nam pri razvoju (propadanju) države krepko pozna! Pobiti so bili izključno zaradi golega sovraštva. Zaradi državljanske vojne. Komunizem je kultura smrti. Ker pa tega nočeš priznati, relativiziraš in zmanjšuješ krivdo domačih ljudi s tujimi primeri. In celo s primeri daleč nazaj v zgodovino, ko je bila miselnost ljudi povsem drugačna. To so bili povsem drugi in drugačni časi. Ubožec!

Krajši citat iz nekega daljšega posta forumaša na nekem forumu:
“Pa ti res misliš, da temeljita denacifikacija in totalen družbeni kolaps, soočenje z resnico ena na ena v Nemčiji nima nobene zveze z njeno kasnejšo uspešnostjo?!”
[/quote]
Večina tistih morišč je rezultat belogardistične, domobranske in okupacijske sle po pobijanju partizanov in civilistov.

Ti voliš naslednike MORILCEV!!!
Moja roka ni niti enkrat obkrožila teh naslednikov MORILCEV.
Če bi se zavedali, kako hudo so nas ti MORILCI obremenili in se zavedali kako nam bodo še naprej pustošili državo, ne bi ti nikoli vprašal, koga si volil.
[/quote]
Taki, kot si ti, ste prvi morilci, ko dobite priložnost. Pa posiljevalci in roparji tudi.


Večina tistih morišč je rezultat belogardistične, domobranske in okupacijske sle po pobijanju partizanov in civilistov.
[/quote]
Pravljice pa znaš pisat. Poiskusi, morda pa iz tebe še kaj bo. Recimo, dober in kvaliteten pravljičar.

Pozabil si napisati, da je v Sloveniji 700 morišč v njih pa pomorjenih krepko preko 100.000 ljudi. In tako morjenje, ne da bi bil kdorkoli obsojen, se nam pri razvoju (propadanju) države krepko pozna! Pobiti so bili izključno zaradi golega sovraštva. Zaradi državljanske vojne. Komunizem je kultura smrti. Ker pa tega nočeš priznati, relativiziraš in zmanjšuješ krivdo domačih ljudi s tujimi primeri. In celo s primeri daleč nazaj v zgodovino, ko je bila miselnost ljudi povsem drugačna. To so bili povsem drugi in drugačni časi. Ubožec!

Krajši citat iz nekega daljšega posta forumaša na nekem forumu:
“Pa ti res misliš, da temeljita denacifikacija in totalen družbeni kolaps, soočenje z resnico ena na ena v Nemčiji nima nobene zveze z njeno kasnejšo uspešnostjo?!”
[/quote]
Zato smo tam kjer smo pretiravanje belčkov je že kar legendarno, 700 morišč in preko 100 000 pobitih še malo pa bomo na milijonu, psssst samo za tebe, komunizem je že 30 let mrtev agonija smrti se je začela pa pred skoraj 40 leti, od konca vojne je pa že 73 let, predvidevam, da v nobenem od teh obdobij nisi bil niti rojen morda v 80tih še smrkavec, kot kaže so bili tastari pr tabelih in z lažmi opravičevali zakaj so paktiral s fašisti.


Berem, poslušam in opažam sledeče. Stalno to obrambno pohlevno opravičevanje, da Janeza Janše pa nekdo ne bi ali ni volil. Vsak lahko voli kateregakoli kandidata in mu tudi ni potrebno javno obelodanjati koga je volil. Seveda razumem to obrambno držo, zato ljudje, tudi tisti, ki Janeza Janšo dejansko so volili, tega niso niti želeli niti hoteli niti upali povedati, saj bi bili označeni in okarakterizirani z vsemi možnimi negativnimi oznakami in predznaki v zvezi z njihovim duševnim zdravjem, umskimi in miselnimi nezmogljivostmi ter psihosocialnimi pomanjklivostmi kot tudi nemogočimi osebnostnimi karakteristikami in nesprejemljivimi karakternimi in značajsko lastnostnimi značilnostmi.


Pravljice pa znaš pisat. Poiskusi, morda pa iz tebe še kaj bo. Recimo, dober in kvaliteten pravljičar.
[/quote]
“Prisegam pri vsemogočnem Bogu, da bom zvest, hraber in svojim nadrejenim pokoren, da bom v skupnem boju z nemško oboroženo silo, stoječo pod poveljstvom vodje Velike Nemčije, SS četami in policijo, proti banditom in proti komunizmu, kakor tudi njegovim zaveznikom, svoje dolžnosti vestno izpolnjeval za svojo slovensko domovino kot del svobodne Evrope. Za ta boj sem pripravljen žrtvovati tudi svoje življenje. Tako mi Bog pomagaj!”

ps
svobodna evropa se je borila proti fašizmu in ne z njim, ampak itak so to pravljice kajneda


Katere politične opcije pa ti voliš? Na to vprašanje od takih pametnjakovičev ponavadi ne dobiš odgovora. Ali pa celo rečete “Ne hodim na volitve”.
[/quote]

Nobene!

Pa še vprašanje za tebe: Kako to, da gre Avstrijcem vedno bolje, ne glede na to, koga volijo? Sedaj imajo precej desno vlado, so pa desetletja imeli bolj sredinske…

Povprečje plač nekje 1700 evrov neto, brezposleni baje dobijo 980 evrov, hrana približno enako draga, dražji je le odvoz smeti in registracija avtomobila, ter ura obrtnika (70-120 evrov).

Samo en odgovor je: avstrijski politiki bistveno manj kradejo…
Državo vodijo tako, da so (skoraj) vsi državljani zadovoljni…

Tam recimo “Zemljarič” NI možen…

+

Temu se reče razpad vrednot. Nekdo je pred leti na nekem forumu napisal, da mu je vseeno, če janković ukrade 10 milijonov, važno je, da je nekaj storil za mesto.
Človek ne more in ne sme krasti, da nekaj naredi za skupno dobro. Vrednote so nedotakljive in se njihovo kršenje mora sankcionirati. Ker pa se razpadanje vrednot dopusti, je končna posledica, da državo prevzamejo najhujši kriminalci (globoka ali paradržava) , kar pomeni, da je država vse revnejša in ljudje sčasoma na robu preživetja.
Za kriminalce jankovićevega kova bi morali vsi v luft in vsi protestirati, dokler take tipe ne pobere hudič. Ker pa tega nočete, državo jemlje hudič (namesto da bi kriminalce)!!!
[/quote]
+

Pozabil si napisati, da je v Sloveniji 700 morišč v njih pa pomorjenih krepko preko 100.000 ljudi. In tako morjenje, ne da bi bil kdorkoli obsojen, se nam pri razvoju (propadanju) države krepko pozna! Pobiti so bili izključno zaradi golega sovraštva. Zaradi državljanske vojne. Komunizem je kultura smrti. Ker pa tega nočeš priznati, relativiziraš in zmanjšuješ krivdo domačih ljudi s tujimi primeri. In celo s primeri daleč nazaj v zgodovino, ko je bila miselnost ljudi povsem drugačna. To so bili povsem drugi in drugačni časi. Ubožec!

Krajši citat iz nekega daljšega posta forumaša na nekem forumu:
“Pa ti res misliš, da temeljita denacifikacija in totalen družbeni kolaps, soočenje z resnico ena na ena v Nemčiji nima nobene zveze z njeno kasnejšo uspešnostjo?!”
[/quote]

+

Nobene!

Pa še vprašanje za tebe: Kako to, da gre Avstrijcem vedno bolje, ne glede na to, koga volijo? Sedaj imajo precej desno vlado, so pa desetletja imeli bolj sredinske…

Povprečje plač nekje 1700 evrov neto, brezposleni baje dobijo 980 evrov, hrana približno enako draga, dražji je le odvoz smeti in registracija avtomobila, ter ura obrtnika (70-120 evrov).

Samo en odgovor je: avstrijski politiki bistveno manj kradejo…
Državo vodijo tako, da so (skoraj) vsi državljani zadovoljni…

Tam recimo “Zemljarič” NI možen…
[/quote]

+


Zato smo tam kjer smo pretiravanje belčkov je že kar legendarno, 700 morišč in preko 100 000 pobitih še malo pa bomo na milijonu, psssst samo za tebe, komunizem je že 30 let mrtev agonija smrti se je začela pa pred skoraj 40 leti, od konca vojne je pa že 73 let, predvidevam, da v nobenem od teh obdobij nisi bil niti rojen morda v 80tih še smrkavec, kot kaže so bili tastari pr tabelih in z lažmi opravičevali zakaj so paktiral s fašisti.
[/quote]
Uradno zgodovinopisje piše o 150.000 pobitih NA TLEH SLOVENIJE. Ocene nekaterih so do 200.000. Slovencev naj bi bilo blizu 20.000, ostali so pripadniki vseh jugoslovanskih narodov pa tudi Nemci. Torej nisem pretiraval, ker tega ne počnem.
Je pa vse to dostopno in če rad pišeš, moraš tudi rad brati. Jaz ne pišem na pamet, tako kot ti, ampak sem vse preštudiral, ne samo prebral. Ta znana dejstva iz zgodovine bi morala biti vsakemu jasna, ne pa da ponavljate pravljice – zlagane pravljice – o takoimenovani “NOB”, ki je SPLOH NI BILO!!!!
Že več kot 50 let ugotavljam, da so levičarji eni najbolj zaostalih ljudi. Pa tudi najbolj leni so, saj se niti potruditi ne znajo, da bi dvomili. Dvom pa je gonilo napredka. Tako si zaostal tip, da niti podvomiš ne o komunističnem zgodovinopisju. Ne vem, mene bi bilo sram pisati tisto, kar naj bi me naučili komunisti. Ti pa vneto ponavljaš propagando, ker si tako zaostal, da niti ne veš, da je to propaganda. Zato, ker premalo poznaš komunizem in komuniste. Niti slutiš ne, kako se smesiš. Ti pa vneto, kot papagaj.
Nekoč je Spomenka Hribar rekla, da zakaj antikomunizem, saj komunizma ni več. Vneto se tudi govori o nacizmu . baba neumna, nacizma tudi ni več, pa tudi komunizma ne, so pa ostale KOMUNISTIČNE METODE: v sodstvu, v marsikaterem ministrstvu, posebno v tistem za delo.
Ti papagajček, mene ne boš ućil, ker si mlečnozob. Jaz sem pa star in sem marsikaj doživel. Zato vem, da ni hujše zaostalosti, kot je levičarstvo. To tezo ti sam s svojim pisanjem dokazuješ. Ljudem hočeš dokazati, da si nenormalen. Zato uživaj v nenormalnosti in druge pusti pri miru.
Zbogom!

Nobene!

Pa še vprašanje za tebe: Kako to, da gre Avstrijcem vedno bolje, ne glede na to, koga volijo? Sedaj imajo precej desno vlado, so pa desetletja imeli bolj sredinske…

Povprečje plač nekje 1700 evrov neto, brezposleni baje dobijo 980 evrov, hrana približno enako draga, dražji je le odvoz smeti in registracija avtomobila, ter ura obrtnika (70-120 evrov).

Samo en odgovor je: avstrijski politiki bistveno manj kradejo…
Državo vodijo tako, da so (skoraj) vsi državljani zadovoljni…

Tam recimo “Zemljarič” NI možen…
[/quote]
Zakaj pa pod vladavino Janše plače niso skočile na 1700 evrov? Takrat je bila povprečna plača 700, minimalec pa 425. Pa tako so se hvalili z gospodarsko rastjo. Torej je bila plača mizerna, ker so tudi esdeesovci kradli kot srake?


Uradno zgodovinopisje piše o 150.000 pobitih NA TLEH SLOVENIJE. Ocene nekaterih so do 200.000. Slovencev naj bi bilo blizu 20.000, ostali so pripadniki vseh jugoslovanskih narodov pa tudi Nemci. Torej nisem pretiraval, ker tega ne počnem.
Je pa vse to dostopno in če rad pišeš, moraš tudi rad brati. Jaz ne pišem na pamet, tako kot ti, ampak sem vse preštudiral, ne samo prebral. Ta znana dejstva iz zgodovine bi morala biti vsakemu jasna, ne pa da ponavljate pravljice – zlagane pravljice – o takoimenovani “NOB”, ki je SPLOH NI BILO!!!!
Že več kot 50 let ugotavljam, da so levičarji eni najbolj zaostalih ljudi. Pa tudi najbolj leni so, saj se niti potruditi ne znajo, da bi dvomili. Dvom pa je gonilo napredka. Tako si zaostal tip, da niti podvomiš ne o komunističnem zgodovinopisju. Ne vem, mene bi bilo sram pisati tisto, kar naj bi me naučili komunisti. Ti pa vneto ponavljaš propagando, ker si tako zaostal, da niti ne veš, da je to propaganda. Zato, ker premalo poznaš komunizem in komuniste. Niti slutiš ne, kako se smesiš. Ti pa vneto, kot papagaj.
Nekoč je Spomenka Hribar rekla, da zakaj antikomunizem, saj komunizma ni več. Vneto se tudi govori o nacizmu . baba neumna, nacizma tudi ni več, pa tudi komunizma ne, so pa ostale KOMUNISTIČNE METODE: v sodstvu, v marsikaterem ministrstvu, posebno v tistem za delo.
Ti papagajček, mene ne boš ućil, ker si mlečnozob. Jaz sem pa star in sem marsikaj doživel. Zato vem, da ni hujše zaostalosti, kot je levičarstvo. To tezo ti sam s svojim pisanjem dokazuješ. Ljudem hočeš dokazati, da si nenormalen. Zato uživaj v nenormalnosti in druge pusti pri miru.
Zbogom!
[/quote]
+

Slovenija ima toliko denarja, da mi ga kriminalisti pod krinko nastavljajp po tleh.

v slovenistanu vlada korupcija

sicer pa je revnih vse več, bogatunskih pesjanov pa je le nekaj in obvladujejo ves kapital, ve se kdo so ( se ve kdo je nor na keš, kdo je šef vseh bank), od nekdaj so bili osovraženi kjerkoli so bili.

Slovenija je najbolj bogata drzava na Balkanu.

Balkan je eno navadno propadlo, nerazvito področje. Nikoli ne bi živela na propadlem Balkanu kjer je stoletja dolga otomanizacija žal pustila sledi…..

Država ki bi rada na vso silo furala zahodnoevropski sistem, plače pa najraje ponujala bližje nivoju ene balkanske mezde bo vedno bolj revna kot bogata. No razen če nisi pri koritu, potem ti jurček ali dva ne ujideta.

Enako delovno mesto je v Italiji plačano za polovico več kot pri nas, v Franciji pa dvakrat več kot pri nas itd. Imamo nižje plače za premerljiva delovna mesta. Cene so pa veliko bolj primerljive kot plače. Slovenci živimo iz rok v usta in praktično vse, kar zaslužimo tudi zapravimo, drugje več zaslužijo in kupujejo bolj kvalitetne dražje, izdelke ali pa več privarčujejo.

Enako delovno mesto je v Italiji plačano za polovico več kot pri nas, v Franciji pa dvakrat več kot pri nas itd. Imamo nižje plače za premerljiva delovna mesta. Cene so pa veliko bolj primerljive kot plače. Slovenci živimo iz rok v usta in praktično vse, kar zaslužimo tudi zapravimo, drugje več zaslužijo in kupujejo bolj kvalitetne dražje, izdelke ali pa več privarčujejo.
[/quote]

da imamo čim višji BDP


[/quote]

Koruptivni smo tako kot ostala EU ( davčne oaze in te zadeve so velik problem tudi EU) poslušajte malo evropski parlament o čem je debata. EU se srečuje s podobnimi problemi kot mi korupcija, onesnaževanje, delovna mesta za mlade, stanovanjska politika za mlade, nizke plače (čeprav imajo višje plače kot v Sloveniji), celo Lidl ima določene enake izdelke cenejše v Avstriji kot pri nas, čeprav imajo Avstrjici višje plače,…

Enako delovno mesto je v Italiji plačano za polovico več kot pri nas, v Franciji pa dvakrat več kot pri nas itd. Imamo nižje plače za premerljiva delovna mesta. Cene so pa veliko bolj primerljive kot plače. Slovenci živimo iz rok v usta in praktično vse, kar zaslužimo tudi zapravimo, drugje več zaslužijo in kupujejo bolj kvalitetne dražje, izdelke ali pa več privarčujejo.
[/quote]

hmmm, to pa res ni pravično, ker so tud te dve države na novo ustanovljene leta 1991 do takrat smo imeli isti keš na lagerju, pol smo pa mi naglo dol padli, hehe, res se nam godi krivica, kljub temu da smo preko 30 miljard evričev v kreditih….

New Report

Close