Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Ali je tale koronavirus en velik nateg?

Ali je tale koronavirus en velik nateg?

In prav tako bomo preživeli sedaj tudi z ukrepi. Kok ste vsi panični. A jih že kje čipirajo? A se kje pobijajo med sabo za hrano? Apokalipsa že na
vidiku? Je že velik ljudi umrlo, ker so imel za 2 mesca zamaknjene nenujne preglede? Vsi samo podajate neke napovedi kaj bo in kok bo grozno. Zgodilo se ni pa še nič. Ok v maskah hodmo okol. Pa še to sam v javnih prostorih. Da bo pa zdaj več higiene pa sploh ni tok slabo.
[/quote]

Ja, je velliko ljudi je umrlo zaradi kolapsa zdravstva,med drugim tudi naš sorodnik zaradi neustreznega zdravljenja. S tožbo bomo šli do konca, imamo vse dokaze, smo že vse predali odvetniku.

to ni res, ukrepi so NEPOTREBNI, tako kot so pri gripi nepotrebni in AMEN!
Kako ne vidiš, da je vse narobe, npr. gospodarstvo crkuje, brezposelnost narašča. gostincem se je pokvarilo ogromno hrane, ki so jo imeli na zalogi in še ogromno – samo malo pomisli
[/quote]

Ne, ne vidim. Men so govoril, da se bo folk začel pobijat med sabo za hrano, da bo pol Slovencev
obubožanih, da jih bo četrtina umrla zaradi poslabšanih bolezni, ker niso zadnje 2 meseca dobili obravnave, da nas bojo čipiral. Ne, nič od tega ne vidim. Vidim pa ljudi v maskah, v barih folk spet poseda kot prej, folk se vedno hodi v trgovine, kuhinje so uvedle raznos hrane na dom, ljudje se znajdejo, ker razmišljajo. Ok par podjetij bo verjetno propadlo, ampak bodo že našli kaj drugega. Ni pa zdaj kolaps sistema. V bistvu je ta forum zgleda zbirka najbolj paničnih, ki ustvarjajo paniko samo sami med sabo. Daj prosim povej mi, kam naj grem zdaj fizično v Sloveniji pogledat, kje je ta kraj, kjer je vse narobe. Hočem videt na lastne oči. Pa ne mi predlagat kakega Kočevja, ker tam je blo tud pred korono že vse v k….

Ja, je velliko ljudi je umrlo zaradi kolapsa zdravstva,med drugim tudi naš sorodnik zaradi neustreznega zdravljenja. S tožbo bomo šli do konca, imamo vse dokaze, smo že vse predali odvetniku.
[/quote]

Žal mi je za vašega sorodnika. Samo vsako leto jih par umre zaradi napačnih diagnoz in zdravljenja. To ni ravno krivda epidemije. Še sam sem primer, ko me je javno zdravstvo napačno diagnosticiralo in me odpravilo celo z besedami, da si domišljam bolečino. Pa ni bilo korone takrat. Rešila me je pa ena zasebna zdravnica, ko je predlagala res vse možne teste in ni bilo pocen. Javmo zdravstvo te zdravi samo če padeš v nek predal. To se žal dogaja že ves čas, nima veze s korono. Tisti, ki radi operirajo s številkami, vedo povedat, da letos je celo manj smrti kot isti čas prejšnje leto.

Žal mi je za vašega sorodnika. Samo vsako leto jih par umre zaradi napačnih diagnoz in zdravljenja. To ni ravno krivda epidemije. Še sam sem primer, ko me je javno zdravstvo napačno diagnosticiralo in me odpravilo celo z besedami, da si domišljam bolečino. Pa ni bilo korone takrat. Rešila me je pa ena zasebna zdravnica, ko je predlagala res vse možne teste in ni bilo pocen. Javmo zdravstvo te zdravi samo če padeš v nek predal. To se žal dogaja že ves čas, nima veze s korono. Tisti, ki radi operirajo s številkami, vedo povedat, da letos je celo manj smrti kot isti čas prejšnje leto.
[/quote]

Oneneneme v tem primeru je bilo vse zatadi te j….korone, sorodnik bi moral biti operiran, imel je hude bolečine, pa so zavlačevali, da naj še malo počaka, da ko bo konec korone, bo operiran, ker oni morajo biti pripravljeniza morebitne ljudi, ki bodo imeli korono. In je umrl v hudih bolečinah, čebi ga operirali bi bi zdaj še živ. Ja smo jezni, tako jezni in nekdo bo ornk odgovarjal za smrt iz malomarnosti.

Oneneneme v tem primeru je bilo vse zatadi te j….korone, sorodnik bi moral biti operiran, imel je hude bolečine, pa so zavlačevali, da naj še malo počaka, da ko bo konec korone, bo operiran, ker oni morajo biti pripravljeniza morebitne ljudi, ki bodo imeli korono. In je umrl v hudih bolečinah, čebi ga operirali bi bi zdaj še živ. Ja smo jezni, tako jezni in nekdo bo ornk odgovarjal za smrt iz malomarnosti.
[/quote]
Moje sožalje. Tožite.

pa saj noben več ne verjame v to sranje. Pač, verjamemo, da virus je, ampak nič bolj nevaren za zdravo populacijo kot en prehlad oz. blažja gripa. V to, kako grozen je ta virus ne verjame niti vlada, saj se politiki ne bi tako brezskrbno sprehajali ob Kolpi pred tedni, brez zaščite in brez razdalje, če bi menili, da gre za hudo nevaren virus.

Vse je samo politika! Zdaj bodo desni ovadili Šarca, da je baje prepozno ukrepal…haha….prepozno glede na kaj? Itak da gre spet za stare igrice levi-desni, na to pač raja pada, pa da se jo spet malo zamoti. Si mislite, kakšne ovadbe bi v Sloveniji letele levo in desno, če bi si kdo drznil postopati kot Švedska ali če bi zdaj kar naenkrat odprli državo za vse, brez mask in brez vsega sranja, ki sploh ni potrebno? Uuuu, to bi padale ovadbe opustitve varnosti itd. Samo še zato imamo vso to komedijo! Ker se politika daje med seboj!

Da gre pa za grozen ubijalski virus, pa itak nihče več ne verjame.

absolutno tožite in to tokaj…10.000 zdravstevenih delavcev se je zgovarjalo, da morajo biti v pripravljenosti, zaradi korone, v vseh SLO bolnicah ni bilo več kot 100 bolnikov, cca. 20- 30 na inenzivni- V VSEH SLOVENSKIH BOLNICAH, kar pomeni 10 na eno bolnico, lepo vas prosim, vsi ostali so se praskali po riti, sramota, ljudje so pa umirali zaradi takšnih izgovorov, počakajte da korona mime, banda – drugega ne morem rečt. Vlada ni kriva, saj posluša stroko, stroka je pa nesposobna.

Kot je bilo za pricakovati. Bedaki ostajate bedaki. Za vas obstaja le ena streznitev.

Ne, ne vidim. Men so govoril, da se bo folk začel pobijat med sabo za hrano, da bo pol Slovencev
obubožanih, da jih bo četrtina umrla zaradi poslabšanih bolezni, ker niso zadnje 2 meseca dobili obravnave, da nas bojo čipiral. Ne, nič od tega ne vidim. Vidim pa ljudi v maskah, v barih folk spet poseda kot prej, folk se vedno hodi v trgovine, kuhinje so uvedle raznos hrane na dom, ljudje se znajdejo, ker razmišljajo. Ok par podjetij bo verjetno propadlo, ampak bodo že našli kaj drugega. Ni pa zdaj kolaps sistema. V bistvu je ta forum zgleda zbirka najbolj paničnih, ki ustvarjajo paniko samo sami med sabo. Daj prosim povej mi, kam naj grem zdaj fizično v Sloveniji pogledat, kje je ta kraj, kjer je vse narobe. Hočem videt na lastne oči. Pa ne mi predlagat kakega Kočevja, ker tam je blo tud pred korono že vse v k….
[/quote]

No takih napovedi nisem prebral nikjer, pa sem prebral vsega in svašta od napovedi. Vsekakor pa bodo posledice veliko hujše zaradi lockdowna, kot bi bile, če bi normalno delali naprej, z morda nekaj več zaščite med starejšimi in z opozarjanjem na boljšo higieno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No takih napovedi nisem prebral nikjer, pa sem prebral vsega in svašta od napovedi. Vsekakor pa bodo posledice veliko hujše zaradi lockdowna, kot bi bile, če bi normalno delali naprej, z morda nekaj več zaščite med starejšimi in z opozarjanjem na boljšo higieno.
[/quote]

Ti si bral, meni so pa to govorili. Je razlika. To mi je govoril folk, kleni Slovenci, prepričani kako so ukrepi brezvezni in da vodijo v apokalipticno situacijo. Predvsem to, da se bo folk klal za hrano in vdira k drugim. Tako razmišljajo eni naši s “svojo glavo”. Saj ne berejo vsi interneta, nimajo casa za te neumnosti. Eni delajo ves čas, tudi v teh izrednih razmerah.

Trenutno se zdravstvo ukvarja s tem ali bodo dobili 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dodatek na COVID ali ne.


Podpis pod tole. Se popolnoma strinjam. Ko enkrat nekdo ustvari takšno paniko in se uvedejo predimenzionirani ukrepi, ga ni junaka, ki bi imel dovolj jajc prvi reči bobu bob in priznati, da v bistvu pa ni tako hudo, kot so mislili. Nihče si ne upa povedati, da je cesar gol, kljub vse več znanstvenim dokazom, da je temu tako. Poleg tega je bilo zaradi prekomernih ukrepov povzročene preveč škode (tako gospodarske kot negospodarske), da bi pa zdaj nekdo prišel in rekel, da je bil lažni alarm, da so se zmotili…

Joj no kakšne špekulacije so spet to. Tud za gripo umirajo starejši obnemogli in ostali s pridruženimi boleznimi. Statistiko lahko vsak po svoje uporablja in prireja.
[/quote]

Za gripo ne umirajo samo stari in obnemogli. Gripa je smrtnonevarna tudi za dojenčke in nosečnice. Lani je za gripo v slo umrl sicer zdrav 40 letnik, pred leti pa tudi moja 45 letna znanka. Brez pridruženih bolezni. Gripa je bolj nevarna, kot korona za splošno populacijo, korona pa je nevarnejša za starejše od 85 let s pridruženimi boleznimi.


Podpis pod tole. Se popolnoma strinjam. Ko enkrat nekdo ustvari takšno paniko in se uvedejo predimenzionirani ukrepi, ga ni junaka, ki bi imel dovolj jajc prvi reči bobu bob in priznati, da v bistvu pa ni tako hudo, kot so mislili. Nihče si ne upa povedati, da je cesar gol, kljub vse več znanstvenim dokazom, da je temu tako. Poleg tega je bilo zaradi prekomernih ukrepov povzročene preveč škode (tako gospodarske kot negospodarske), da bi pa zdaj nekdo prišel in rekel, da je bil lažni alarm, da so se zmotili…
[/quote]
Kako si nihče ne upa tega povedati?
Ogromno ljudi je to že povedalo in pokazalo.

Za gripo ne umirajo samo stari in obnemogli. Gripa je smrtnonevarna tudi za dojenčke in nosečnice. Lani je za gripo v slo umrl sicer zdrav 40 letnik, pred leti pa tudi moja 45 letna znanka. Brez pridruženih bolezni. Gripa je bolj nevarna, kot korona za splošno populacijo, korona pa je nevarnejša za starejše od 85 let s pridruženimi boleznimi.
[/quote]

respiratorni virusi so prisotni pri človeku vsako leto približno v enakem vzorcu, to leto je še najmanj tega…nateg je v bistvu bolezen, ki so ji dali ime COVID19 in nateg so testerji, ki ne kažejo resnice, testerji niso primerni za testiranje in sploh nimajo uporabnega dovoljenja, vse kar se počne, se počne na podlagi testerjev, ki so velika LAŽ!!!


Kako si nihče ne upa tega povedati?
Ogromno ljudi je to že povedalo in pokazalo.
[/quote]

Mišljeni so bili voditelji, odlocevalci, tisti, ki so sprejemali ukrepe…

Za gripo ne umirajo samo stari in obnemogli. Gripa je smrtnonevarna tudi za dojenčke in nosečnice. Lani je za gripo v slo umrl sicer zdrav 40 letnik, pred leti pa tudi moja 45 letna znanka. Brez pridruženih bolezni. Gripa je bolj nevarna, kot korona za splošno populacijo, korona pa je nevarnejša za starejše od 85 let s pridruženimi boleznimi.
[/quote]

Čist vseeno kaj si misliš ti ali jaz. Kle se dajemo z enimi kavč znanstveniki, ki zanikajo obstoj virusov in terorizirajo forum s svojo ideologijo. A si predstavljas, da fases v paketu gripo in covid in mas smolo in umres. In ti bojo rekl, da nisi umrl ne od enega ne od drugega ampak zaradi pridružene bolezni, recimo astme. Zarad vsega se ti razvije virusna pljucnica, povzročitelj pa ta dva virusa ali eden. In bodo trdil da je ta in ta umrl zaradi pridruzene bolezni (astme) za pljučnico s covidom in z gripo. S tem da teh dveh bolezni sploh me priznavajo, ker to je itak izmišljeno.
Kot da bi trdil da kisik ne obstaja. Telo samo proizvaja kisik v pljucih ob stiku pljučnih mesickov z zrakom. Saj na nek nacin se slisi prav, samo po njihovi logiki kisika ni. Ne obstaja. Je izraz za nekaj, kar telo naredi samo, ne dobis od zunaj. Isto oni trdijo za viruse.

Mišljeni so bili voditelji, odlocevalci, tisti, ki so sprejemali ukrepe…
[/quote]
Tisti pa seveda ne bodo pljuvali v lastno skledo.

Čist vseeno kaj si misliš ti ali jaz. Kle se dajemo z enimi kavč znanstveniki, ki zanikajo obstoj virusov in terorizirajo forum s svojo ideologijo. A si predstavljas, da fases v paketu gripo in covid in mas smolo in umres. In ti bojo rekl, da nisi umrl ne od enega ne od drugega ampak zaradi pridružene bolezni, recimo astme. Zarad vsega se ti razvije virusna pljucnica, povzročitelj pa ta dva virusa ali eden. In bodo trdil da je ta in ta umrl zaradi pridruzene bolezni (astme) za pljučnico s covidom in z gripo. S tem da teh dveh bolezni sploh me priznavajo, ker to je itak izmišljeno.
Kot da bi trdil da kisik ne obstaja. Telo samo proizvaja kisik v pljucih ob stiku pljučnih mesickov z zrakom. Saj na nek nacin se slisi prav, samo po njihovi logiki kisika ni. Ne obstaja. Je izraz za nekaj, kar telo naredi samo, ne dobis od zunaj. Isto oni trdijo za viruse.
[/quote]
Potem pa razloži kdo naredi virus, če ne živo bitje samo ?
Kar v zraku nastanejo ?
Iz česa ?
Padejo iz oblakov ?


Potem pa razloži kdo naredi virus, če ne živo bitje samo ?
Kar v zraku nastanejo ?
Iz česa ?
Padejo iz oblakov ?
[/quote]

Ja, ni problema. Takoj ko mi razložiš kako je nastal kisik. Kako je sploh clovek nastal? Kako je sploh nastalo življenje? Kako da sploh živimo? Kako je Zemlja nastala? Saj veš, da vse to so teorije, ane?
Teorije o nastanku virusov lahlo poiščeš na netu. Ne bom ti jih jaz, ker loči te le en klik.
Kar so dokazali je samo to, da je virus patogen in napada določene celice v telesu in lahko ga opazuješ pod mikroskopom. Prav, pa naj ga po tvoje proizvede telo nekega zivega bitja. Vseeno so to patogene stvari in povzročajo bolezni. Tudu po tej teoriji, če tvoje telo proizvede virus in mi ga zakašljaš v obraz, je zame to nevarno.
Po tej teoriji je virus nastal v telesu netopirja, pojedel ga je clovek in ga prenašal naprej.
To o razpokani sluznici ob suhem zraku je pa totalna bedarija. Razen ce imaš suh zrak tud v želodcu, riti, črevesju in drugid kjer so sluznice. Potem si pa že tako ali tako posebnež.
Kako človeško telo proizvede virus hiva, da pozdravi sluznico, ni še nobel razložil, niti ošpic in noric. Tko da…

Čist vseeno kaj si misliš ti ali jaz. Kle se dajemo z enimi kavč znanstveniki, ki zanikajo obstoj virusov in terorizirajo forum s svojo ideologijo. A si predstavljas, da fases v paketu gripo in covid in mas smolo in umres. In ti bojo rekl, da nisi umrl ne od enega ne od drugega ampak zaradi pridružene bolezni, recimo astme. Zarad vsega se ti razvije virusna pljucnica, povzročitelj pa ta dva virusa ali eden. In bodo trdil da je ta in ta umrl zaradi pridruzene bolezni (astme) za pljučnico s covidom in z gripo. S tem da teh dveh bolezni sploh me priznavajo, ker to je itak izmišljeno.
Kot da bi trdil da kisik ne obstaja. Telo samo proizvaja kisik v pljucih ob stiku pljučnih mesickov z zrakom. Saj na nek nacin se slisi prav, samo po njihovi logiki kisika ni. Ne obstaja. Je izraz za nekaj, kar telo naredi samo, ne dobis od zunaj. Isto oni trdijo za viruse.
[/quote]
ja in zakaj misliš, da moramo tebi verejet, a mogoče zato, ker vsakega, ki malo podvomi v ta nateg farmacije, zbrcaš in pod 10. različnimi imeni napišeš svoja skrpucala????

Ja, ni problema. Takoj ko mi razložiš kako je nastal kisik. Kako je sploh clovek nastal? Kako je sploh nastalo življenje? Kako da sploh živimo? Kako je Zemlja nastala? Saj veš, da vse to so teorije, ane?
Teorije o nastanku virusov lahlo poiščeš na netu. Ne bom ti jih jaz, ker loči te le en klik.
Kar so dokazali je samo to, da je virus patogen in napada določene celice v telesu in lahko ga opazuješ pod mikroskopom. Prav, pa naj ga po tvoje proizvede telo nekega zivega bitja. Vseeno so to patogene stvari in povzročajo bolezni. Tudu po tej teoriji, če tvoje telo proizvede virus in mi ga zakašljaš v obraz, je zame to nevarno.
Po tej teoriji je virus nastal v telesu netopirja, pojedel ga je clovek in ga prenašal naprej.
To o razpokani sluznici ob suhem zraku je pa totalna bedarija. Razen ce imaš suh zrak tud v želodcu, riti, črevesju in drugid kjer so sluznice. Potem si pa že tako ali tako posebnež.
Kako človeško telo proizvede virus hiva, da pozdravi sluznico, ni še nobel razložil, niti ošpic in noric. Tko da…
[/quote]
ja in kar piše na inernetu, je vse res, sploh wikipedija, kjer kar mrgoli farmacevtskih lobistov kot si ti in popravljate in prirejate podatke. respiratorni virusi nastanejo v človeškem telesu, to je jasno. Teh virusov se ne nalezeš od nekoga drugega. Aja, tvoja teorija je, da ima nek kitajc sposobnost da se v njegovem telesu razvije virus, ki potem vse ljudi okoli njega okuži, matr si ti brihtn, lahko bi šel na ministrstvo za zdravje v službo, samo še tebe rabijo.

V jesenski karanteni bomo pa stali na eni nogi in žvižgali himno in to brez odmora. Do novega leta. Naslednje tri mesece pa bomo lahko cel dan samo v postelji in nikjer drugje. Boste že videli! Imajo svetovni vladajoči umi še dosti idej, naši pa še boljše.

Virus seveda je, kot jih je še na tisoče drugih v našem okolju. Je pa jasno vsakemu z možgani, da ni nič posebnega. Če bi bil res tako nalezljiv in smrtonosen, bi bilo že pol sveta fuč, pa vsi Slovenci. Ampak vloga tega “virusa” je pač popolnoma čisto nekaj drugega, kar je večini že jasno, ovcam pa še ne. Glede na to, da itak ne moremo nič narediti, je tako vseeno. Prej ko se prilagodimo novi dobi, bolje bo. Jih pa ogromno ne bo preživelo, pa ne zato, ker bi jih pokončal virus, ampak posredno zaradi tega kar se bo dogajalo. Lepo se vsedite in glejte, drugega ne morete.

ZAČELO SE JE- RESNICA PRIHAJA-zdaj gremo na lov za mafijo ki je vse skupaj organizirala, vključno z WHO, FARMACIJO itd..
https://www.youtube.com/watch?v=AKCV54BlaCo&feature=youtu.be

New Report

Close