Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ali je že čas?

Ali je že čas?

ne klič hudiča…

maš dolgega? v širino tud? vzdržljivega? dobro prenaša pozibavanja, nihanja?…
avto mislim, da ne bo pomote…

lp

ja, pa vsake toliko časa belo olje spusti, hahaha. Sam ni treba neč nalivat, se kar sam tanka!

Zakaj pa te zanimata dolžina IN širina?
Saj boš ležala samo v eno smer!
Preveč vrtenja ne priporočam, se lahko pošteno v kak hebl pokneš! Pol te pa mine, da bi nadaljevala!

jajajaja… ampak takih, ki so dvakrat namotane okrog pasa, pa kot kravata oko0l vrata, pa še do kolen…?

Ma ja, verjetno maš prav, … nimam šans ;-)))))

bom kar sedela…

Se pa lahko v strop pokneš, če boš sedela NA njem.
Najboljš bo, če ma tip avtobus!!!!

v bistvu mene pri makini niti ne zanima tolk njena dolžina kot njeni pospeški…ker, podmazat jo že znam dobr, bolj me skrbi, da ne omaga tam nekje v drugi prestavi…

Saj znese približno isto. Ampak KIR ga ma v garaži!!!!!

hahaha…računam na to, da tud on ni med največjimi…v vseh pomenih besede…hihi…

Ja, pospeški…. to pa je važno. Pa vzdržljivost. Pa lastnik mene tudi zanima… če ga zna dobro vozit! Ker jaz ZNAM bit dober kopilot!!!!!

Najraje bi ga imel v tvoji, garažici da ne bo pomote!

Joj, tam je že ena makina not. Ma tudi čez 4 metre. Pa ena še pred garažo stoji!!!!
Pa obe sta lepo spolirano srebrni….. z alufelnami…. nizkoprofilnimi gumami…. njami, obe makinci lepo izgledata!

Še dobro, da govorimo o makinah…sem se že ustrašla , da o avtomobilih..haha;))

Kaj če bi ti bla všeč še moja makinca? Pa ni srebrna, samo kožne barve in ravnopravšnja za v tvojo, tam med nogicama..

se strinjam…rada pa tud sama vzamem volan v roke in sama določam hitrost in pospeške…moški VČASIH enostavno vozijo preveč divje, prehitro, v ovinkih se komaj odbržim…mislim, da v mislih mal fantazirajo – o formuli, seveda…

vse smo že sprobali ;-)))

pa nis ti hudič… ti si ljubic@ ;-))))

looool

Ja plemeniti ce ti je do tega nm kr powej, ceprov to zame niti ni tok bistvena informacija..tko da, tud ce ne 😉

www.studentarija.net

hej, zdaj si pa zaslužiš enga mehkega, nežnega ampak še vedno vročega in sladkega cmoka…3x…mmmmmmm…..mmmmmmmm….mmmmmmm…

no, zdaj si pa ves moker – pa ne sam od dežja…

uf.. od dežja sploh ne… vsaj zunaj ne rabim hodit…

New Report

Close