Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ALI JE ŽENSKO SRCE DRUGAČNO….

ALI JE ŽENSKO SRCE DRUGAČNO….

Dragi prijatelji,
ko sem tole jutro malo surfala po netu, sem našla tole sporočilo in zdelo si me je dokaj umestno, da vam ga posredujem, draga dekleta in žene, dragi fantje in možje:

Pišemo ženskam, da bi ohranile svoje srce zdravo vse življenje

Ponavadi pravimo, da ženska podpira tri vogale v hiši, resnici na ljubo, mnogokrat tudi štiri. življenje ženske se močno razlikuje od življenja moškega. Ženska imavse polno skrbi, tako rekoč od jutra do večera. Ženska skrbi za družino, skrbi za prehrano, skrbi za čisto in pospravljeno stanovanje, teka od pralnega stroja dolikalnika, za nameček pa seje dobro voljo in ljubezen v družini. Poleg vsega naštetega se zjutraj v naglici uredi in odhiti v službo, se utrujena vrne domov in prične z vsemi zgoraj naštetimi dolžnostmi.
Ni torej čudno, da je njeno telo marsikdaj izčrpano in dovzetno za razne bolezni, med katerimi so na prvem mestu bolezni srca in ožilja. Primeri teh bolezni so pri ženskah ponavadi hujši in nevarnejši in kar je še posebej pomembno, pri ženskah ponavadi ni opozorilnih znakov. Naš namen je opozoriti čim večje število žensk na kaj morajo posebej paziti, da do the bolezni ne bi prišlo. Upamo, da bo ta knjižica marsikateri dobro napotilo.

Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije
Vlado Žlajpah, direktor

“S SRCEM IN RAZUMOM!”

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Juj se podpišem pod tole ja…..
In dodam,ne samo bolezni… to so bolj kot stresi,preobremenitve, preutrujenosti,ki se kažejo na razljične načine..men je tole našteto hujše,kot pa tisto nadalje,ko padeš zarad ega vsega v bolezen..Ko si enkrat bolan,potem ze dol klecneš..Ko pa je čas..bemti pa ne ukreneš nič….
jep jest mislim,da so nas hotli oz.nas še hočejo skomercializirati do konca bemti ja v stroje..Madona..žensk več ne bo…bodo samo še stroji..kam pa bomo me šle? AAAA? v drugi svet,v drugo dimenzijo mogoče…ker definitivno tega pritiska ne bomo zdrzale..
Pa pustmo tiste lisičke,ki se znajo cenit,ki znajo zašpilat,da jim moški stojijo zraven..A le teh je mali odstotek a bemti me jezijo te babnce..jep!!
Pa jim nisem fauš..le sama sebe tolčem po glavi..Ahh zahajam s poti..sory.mal me nese,ko kej takega preberem..heheh
Letim jest se oblečt in v službo!! Ćaući….:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

*****!!!:))))))))))))))))))))))) Tko zej sem si dala duška..heheheheh sory vsem!! letim,drvim…..:))))))****pa zraven lupčke delim….pa-pa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pisalo je tisto..moški organ..pa se je v zvezdice spremenil…heheheheheh čeprav sem sočno zaklela..aham!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

… potem pa svizec zavije čokolado…

Nak, svižčevka jo zavije in skače po hrbtu krave in pravi:
O, tudi jaz bi rada bila krava !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:))))))))) ah

hehe..

ja no…. se sprašujem, le zakaj pa mate potem dedce… če lahko vse… same pa vse same morate pa to.. 😉

zajček, pa Mariči… cmoka!!!! 😉

Dedci so nujno zlo, zato ……….
in ker ……… pridejo …….ko so najmanj
potrebi, se zaradi njih, bogme če to ni res,
zaradi in samo zaradi njih…… naredi ZGAGA!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

a misliš tiste doma hehe..
ma to se jest tud sprašujem:)))))))))))))))))))))))))
ku pa par ..par je še drgač:)))))))))))
haha…ojoj

ja na vem kere :))))

jest to na splošno ne.. o tvojem al pa Maričinem al pa tko :)))

.. bejž…. a res?

Pazi se Jani, pazi se, sunce ti presvitlo, bemu
vraga! Te bom tam v Kitajskem zidu gor na
tisto okroglo mizo dala, saj si jo še predstavljaš,
anede, pa roke in noge vsako posebej in …….
mučenje se pričenja ! Boš kot kitajska raca,
bemtiš!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja sej.. zato smo vam pa moški dobri.. da nas mučite hehehehehehe :))))))))

sej zajček ti bo tud tko na splošno dau eno okol kepe:))))))))))))))))))))))))

vraga… a zdej šr ti.. sam mučle bi nas, pa teple pa okol kepe pa tko…. ajej :))))))

cmoka mojmu zajčku

hehe še jaz ja :))))))
cmokiča okol noska ti dam:))

Ja, pa še nekam, a veš Jani, sam to se tuki
ne pove naglas …. smo bolj … e…. zadržane!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehehe zadržane , mene pa ma da kar povem,kam:))
ja sej ste me sami naučil kako je življenje in večno vam bom hvaležna
Tko mam vas res rada norci moji**

New Report

Close