Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ali me sprejmete!

Ali me sprejmete!

Med sebe seveda?
Drugače uporabljam nick sonce, ampak ker je že zaseden, imam
pač Lunco!

Vzhajam in Sonček zahaja hehe

A si ti klonka od SončK-e?

Ne nisem Klonka hehe.
Samo da ne bi imeli isti Nick sem jaz Lunca!

Lunca, dobrodošla, seveda te sprejmemo, še posebno če si kot neka moja sestrica…

Cmoka za dobrodoslico!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehe, saj sem pričakovala nekaj takega od tebe, ki si
nagajiva

Če si dovolj utrgana(tko kot mi) pa res ne bi smelo bit problema bit z nami!
Sam kakšno utrgano temo začni,pa boš vidla plaz!
Dobrodošla!Nismo taki zmaji in …samo seksamo radi(ma ne med sabo)
Lepa si
Sp

ja Lunca ves kaj zivljenje je že tako resno, vcasih preresno in tukaj si vsaj jaz, svoje proste trenutke polepšam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oprosti lunca, ves kaj nekaj mi kabelska nagaja in je signal in izgine, ne vem mogoče moj angel pravi, da imam dovolj nagajivosti za danes, ali si se tu???
Na katerem forumu pa si soncek???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Welcome in družba polna smeha in te pa te kakšne solzice…fino se bomo meli…

cmočka na lička…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Itak da te Lunca 🙂 -simpatično!!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Eto, počasi bomo kompletni….:-))
Imamo SončKa in Lunco, zdaj mi pa še samo Lili fali…..:-)

Aja, dobrodošla med nami, pa čimveč bedarij piši, mi bomo veseli, eni pa malo manj…:-)))
Cmoka na lička.

New Report

Close