Najdi forum

Splash Forum Koronavirus ALI MORATE ZARADI TEDENSKEGA TESTIRANJA PRI DELODAJALCU PREJ NA DELO?

ALI MORATE ZARADI TEDENSKEGA TESTIRANJA PRI DELODAJALCU PREJ NA DELO?

Kaj zahteva vaš delodajalec, da morate priti na delo 20- 30 minut prej, da vas testirajo (oz. to naredite sami vpričo odgovorne osebe)?

Ali vas testirajo med delovnim časom?

Prej priti…nimam jajc se upreti, saj imam pogodbo podaljšano na 2 meseca.

S tem se ne strinjam in v mojem podjetju to seveda ne obstaja

TEstiramo se sami doma. V podjetju samo pildek podpišemo pri vratarju.

Mi si moramo tiščati strupeno palčko v nos pred gestapom:(

Testiramo se v podjetju in nam pripada 20 min za to, plačano seveda.

Tudi mi se sami testiramo pred “odgovorno osebo” ampak moramo priti vsako sredo 30 min PREJ NA DELO, seveda pa te pol ure NI PLAČANE. Se pravi 4 ure gratis na mesec.

    Aja, pa če se slučajno štepljamo minuto kasneje, kot so določili (ja, na delovnem mestu začnem delati ob 06.00, se pravi da sploh nisem zamudil), mi TRGAJO CELO URO. Pa sploh ne veš, da boš delal celo uro zastonj, če res orng ne pogledaš ko se štemplaš, ker piše tako zelo na majhno.

Testiramo se sami, spada v delovni čas. Noben nas ne nadzoruje.

Odgovor na objavo uporabnika
ne, 04.10.2021 ob 12:45

Testiramo se sami, spada v delovni čas. Noben nas ne nadzoruje.

Gremo na zaupanje, testira se vsak sam, v tajništvo prinesemo samo pokazati rezultat in podpisati evidenco testa.

testiranje imamo v soboto popoldan na firmi, še zadnji poizkus vodstva, da bi se še kdo cepil..

Dobiš pa plačan prevoz in eno uro dela.

Odgovor na objavo uporabnika
Uguguug, 04.10.2021 ob 12:24

Tudi mi se sami testiramo pred “odgovorno osebo” ampak moramo priti vsako sredo 30 min PREJ NA DELO, seveda pa te pol ure NI PLAČANE. Se pravi 4 ure gratis na mesec.

    Aja, pa če se slučajno štepljamo minuto kasneje, kot so določili (ja, na delovnem mestu začnem delati ob 06.00, se pravi da sploh nisem zamudil), mi TRGAJO CELO URO. Pa sploh ne veš, da boš delal celo uro zastonj, če res orng ne pogledaš ko se štemplaš, ker piše tako zelo na majhno.

koliko sred pa ima vaš mesec?

O šit 🤔🤭😆, imaš prav! Ne vem kaj sem računal, ja bi bil pa res dooolg mesec s toliko sredami😂.

Tudi v Mercatorju imamo testiranje všteto v del. čas.

New Report

Close