Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali moški zares ljubi le eno žensko?

ali moški zares ljubi le eno žensko?


zamisli se nad tem kakšno prijateljico imaš – in to še ne pomeni,d a so vsi takšni a veš… in žalostno,d a sodiš potem ti to kot splošno veljavno in normalno. Jaz bi taki prijateljici rekla hvala lepa, če partnerju ni stala ob strani, bo prijatelju še manj… ne bi želela imeti prijateljice s takšnimi moralnimi vrednotami.
malo si preberi zgodbe – so tudi druge plati in ljudje ostanejo skupaj zaljubljeni in si pomagajo. Tako,d a to je odvisno od človekove morale in načel, vrednot – za tistega, ki je ljubezen vrednota in jo razume še kaj več kot zgolj zaljubljenost in letanje v oblakih in postavljanje s partnerjem, tisti ima rad partnerja kot osebo – ne zaradi zunanjosti, ampak zaradi časa in občutkov, ki jih občuti ko je z njim – in verjemi, da če je nekdo na vozičku hrom – je še kako sposoben dajati in izkazovati ljubezen, človeku stati ob strani, samo hoditi žal ne more več… če je pa tebe sram s takim človekom okoli hoditi in se ga zato losaš… pa to pove več o tebi.
[/quote]

Ja, ostanejo ob teh osebah ampak zakaj? Zato ker se jih ne morejo rešit, ali so to njihovi otroci, starši ali pa poročeni in nimajo jajc it iz razmerja in trpijo.

Povej mi ti, ki verjameš v ljubezen.. če bi tvoja ljubezen postal hrom in bi imela priložnost zbežat z drugim ali bi mu pucala rit do konca lajfa? Po resnici povej.
[/quote]
Cisto preprosto. Soclovek ni potrosna roba. Kar velja v obe smeri.
Se pravi: ce nekdo zboli, se poskoduje… ja, normalno da ostanes. Ima ze dovolj problemov z boleznijo ali poskodbo, ne rabi se dodatnih zaradi odhoda bliznje osebe. Ce pa nekdo dobesedno sam rine v nesreco in mu je partnerjeva beseda pomembna kot lanski sneg… Takega pa sunes v tazadnjo po moznosti ze pred nesreco.

In ce se vrnem k originalni temi: ja, obstajajo moski, ki so sposobni ljubiti (spostovati, podpirati in stati ob strani, plus da jim je seksi) eno zensko dolgo casa. Ali pa se je spominjati za vedno.

Ja, ostanejo ob teh osebah ampak zakaj? Zato ker se jih ne morejo rešit, ali so to njihovi otroci, starši ali pa poročeni in nimajo jajc it iz razmerja in trpijo.

Povej mi ti, ki verjameš v ljubezen.. če bi tvoja ljubezen postal hrom in bi imela priložnost zbežat z drugim ali bi mu pucala rit do konca lajfa? Po resnici povej.
[/quote]

Kontra vprašanje- če postaneš hrom, bi hotel nekoga privezat nase?
[/quote]
Dokler smo zdravi, smo vsi pametni, hrabri in polni nacel. Oglasi se spet, ko bos sel od zdravnika z zoprno diagnozo. Ko ne bos vedel, kateri strah te bolj grize: ali biti bolan ali ostati sam in pozabljen.

In mu pustiš da namoči erekcijo v drugo vagino ane? Zato pa jaz ljubezni ne jemljem resno ker je navaden joke, tako kot poroka, cerkev in bog. No saj nekoč boste pokapirali, človeštvo se zelo hitro razvija in mogoče boš že pri koncu življenja to razumel. Če ne bodo pa tvoji otroci. Mladino že vidim, da kar pokapirajo kako gredo te stvari.
[/quote]

Zanimivo razmišljaš, tudi sam sem podobnega mnenja.

Poglejmo odnose med živalmi… Ni razmerij in partnerstva, to je rešitev, seks z vsemi in na trenutno stanje privlačnosti. Preveč kompliciramo okrog partnerstva in seksa…
[/quote]

Narobe. Je kar veliko zivalskih vrst, ki imajo v celem zivljenju samo enega partnerja in jih je veliko, ki enakovredno skrbijo za zarod.

Lahko. Lahko pa ne. :)))

Torej ne ljubi nobene.

Ja, tako je!

Lahko ljubi samo eno žensko, če pa gre kaj narobe, s časom se vse pozabi, pride pa druga ženska, ki jo bo imel enako rad.

Rad imaš lahko tudi češnje, zeleno barvo, hrčka,…

Ljubiti pomeni vse kaj drugega. Ni vsakomur dana ta sposobnost.

Avtorica res je to. Jaz sem imel kar nekaj žensk. Bile so res dobre. Ampak resnično ljubim samo tisto s katero żivim. Evo iz prve roke. Ni šans,da bi se v drugo zaljubil. Seksam lahko in so mi druge všeč ampak edino mojo nosim na rokah.

Rad imaš lahko tudi češnje, zeleno barvo, hrčka,…

Ljubiti pomeni vse kaj drugega. Ni vsakomur dana ta sposobnost.
[/quote]

Ljubiš?

New Report

Close