Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali nosite modrc med spanjem

Ali nosite modrc med spanjem

za spodaj, ko grem na vaško veselico na fajt uporabljam tole — v več barvah ☺

https://www.decathlon.si/p/8308365_scitnik-za-zascito-mednozja-za-odrasle.html#/15-200-m

Hecne ste, res. Da se ne opazi, da ste brez modrca? Ja, mogoče kak slepec tega res ne vidi, vsi ostali pa zagotovo. In če imate še tako pokončnesamostoječeperfektne, sori, ni primerno za v družbo.
[/quote]

Pol riti zunaj, pa dekolte do kolen pa je? In kaj če se opazi? Meni osebno dol visi, kakšne hodijo ženske okoli (pa moški tudi), če njih ne moti, kdo sem jaz, da bi ocenjevala njihov videz? (ali ti, če sva že pri tem).

P.S. Jaz ne hodim več, ker vidim, da mi vse skupaj bolje sede, če so te zadeve podprte:), tako da je tvoja pripomba zgrešila cilj….

eh, ma kaki. da bi spala z modrcem? seveda pa mi tudi ni jasno, kako lahko hodite v službo brez modrca. kje pa delate, da si to lahko privoščite? ni je majice na svetu, ki bi skrila nabrekle niple in plapolajoče joške – četude majhne.

je pa ena že omenila – pojdite v specializirano trgovino z izkušeno trgovko in si kupite en pošten modrc.

Samo pripomba – majica ne, obleka pa, marsikatera:)

Men je modrc mučilna naprava, kupila sem jih eno lepo število, tudi dragih in kvalitetnih in oh in sploh, probala še več, pa me vsi po vrsti motijo in žulijo. Celo neko športno čudo brez kosti in s širokimi trakovi je neudobno.
Pozimi jih ne nosim, poleti sem zaradi takih kot si ti, prisiljena v to.

Samo pripomba – majica ne, obleka pa, marsikatera:)
[/quote]

Dobro, ajd – taboljše koktejl obleke za 150 € +, ki imajo v zgornjem delu namensko všit top. To je nekaj drugega. Ma ene gor pišejo kak jim v majčkah prsi lepo stojijo. Come on. Četudi lepo stojijo, še vedno imaš bradavice in prsa plapolajo.

Dobro, ajd – taboljše koktejl obleke za 150 € +, ki imajo v zgornjem delu namensko všit top. To je nekaj drugega. Ma ene gor pišejo kak jim v majčkah prsi lepo stojijo. Come on. Četudi lepo stojijo, še vedno imaš bradavice in prsa plapolajo.
[/quote]

Prsa plapolajo :)))
Saj nisem slonček Dumbo.

Dobro, ajd – taboljše koktejl obleke za 150 € +, ki imajo v zgornjem delu namensko všit top. To je nekaj drugega. Ma ene gor pišejo kak jim v majčkah prsi lepo stojijo. Come on. Četudi lepo stojijo, še vedno imaš bradavice in prsa plapolajo.
[/quote]

No, jaz imam trenutno na sebi obleko, ki je sto svetlobnih let oddaljena od koktejl obleke, pa se ne bi nič videlo:), tako da bi bila mirno brez. Ampak, kot sem že napisala, ne bi pa dobro stalo vse skupaj, zato pač nisem brez.

Spim brez modrčka in hlačk, odeta samo s kapljico parfuma

Prsa plapolajo :)))
Saj nisem slonček Dumbo.
[/quote]

In kakšno službo imaš da si to lahko privoščiš? Ja, draga, prsi plapolajo, vzamem nazaj, če imaš minus A košarico – ampak bradavice pa vseeno imaš – in že iz higienskaega razloga, da se ti drgnejo ob majice… Ni fajn.

No-ja:
Veš kaj – tudi jaz imam na sebi “navadno” oblekco iz H&M in ja, bi se videlo, da se brez modrca, brez dileme (pa imam nek slab B in celo nimam povešenih kljub porodu, ker nisem veliko časa dojila – mogoče zato. Pa ni varjante, da si provociram v službi in hodim brez.).

In kakšno službo imaš da si to lahko privoščiš? Ja, draga, prsi plapolajo, vzamem nazaj, če imaš minus A košarico – ampak bradavice pa vseeno imaš – in že iz higienskaega razloga, da se ti drgnejo ob majice… Ni fajn.

No-ja:
Veš kaj – tudi jaz imam na sebi “navadno” oblekco iz H&M in ja, bi se videlo, da se brez modrca, brez dileme (pa imam nek slab B in celo nimam povešenih kljub porodu, ker nisem veliko časa dojila – mogoče zato. Pa ni varjante, da si provociram v službi in hodim brez.).
[/quote]

Jžštana, higienski razlogi :)))
A pa ti veš, da imajo moški tudi bradavice? Pa celo joške večje od marsikatere ženske?

Jžštana, higienski razlogi :)))
A pa ti veš, da imajo moški tudi bradavice? Pa celo joške večje od marsikatere ženske?
[/quote]

Še zmeraj ne vem kje jemljejo takšne v službo. 🙂 Ja, moški jih tudi imajo – ampak glede na anatomijo človeškega telesa in določene raziskave so pri moški le-te povsem nepotrebne.

Kakorkoli, moje bradavice nabreknejo, če se drgnejo ob blago, če me zebe itd. In žal to, da bi hodila v pisarno brez modrca nikakor ni primerno. V končni fazi, ne vem kaj ti preprečuje, da ne hodiš naga – takšne kot sem jaz? Res? Ali kaj drugega? Jbg živimo v razvitem svetu, kjer je kodeks oblačenja še kako prisoten. Tako kot niso primerni dolgi 5 cm kremplji flourescentno zelene barve z bleščicami, kot niti mini minič s pol riti ven, niti dekolte do popka, tako tudi brez modrca ni estetsko, ni “prav.”

Še zmeraj ne vem kje jemljejo takšne v službo. 🙂 Ja, moški jih tudi imajo – ampak glede na anatomijo človeškega telesa in določene raziskave so pri moški le-te povsem nepotrebne.

Kakorkoli, moje bradavice nabreknejo, če se drgnejo ob blago, če me zebe itd. In žal to, da bi hodila v pisarno brez modrca nikakor ni primerno. V končni fazi, ne vem kaj ti preprečuje, da ne hodiš naga – takšne kot sem jaz? Res? Ali kaj drugega? Jbg živimo v razvitem svetu, kjer je kodeks oblačenja še kako prisoten. Tako kot niso primerni dolgi 5 cm kremplji flourescentno zelene barve z bleščicami, kot niti mini minič s pol riti ven, niti dekolte do popka, tako tudi brez modrca ni estetsko, ni “prav.”
[/quote]

Moške bradavice so seveda nepotrebne, ampak ni o tem debata, a ne? Drgnejo se ob oblačila povsem enako, tekači jih morajo prelimat, da ne krvavijo. Torej? če vztrajaš pri nekih higienskih razlogih, potem veljajo enako za moške.
Razen takrat, ko je 35 stopinj, nosim spodnjo majico, pozimi torej še nekaj plasti čez in ni nevarnosti, da bi koga kap. Poleti, pa kot sem rekla, se mučim z.

Moške bradavice so seveda nepotrebne, ampak ni o tem debata, a ne? Drgnejo se ob oblačila povsem enako, tekači jih morajo prelimat, da ne krvavijo. Torej? če vztrajaš pri nekih higienskih razlogih, potem veljajo enako za moške.
Razen takrat, ko je 35 stopinj, nosim spodnjo majico, pozimi torej še nekaj plasti čez in ni nevarnosti, da bi koga kap. Poleti, pa kot sem rekla, se mučim z.
[/quote]

Seveda je tudi pri moških nehigiensko! Absolutno. Ampak tvoja bradavica bo/je nekoč hranila otroka in meni je to res popolnoma neodgovorno, da razdajate svoje bradavice, kot da to ni nič takega. Po drugi strani pa se takšne najbolj derete, da so moški perverzni. Sicer pa, kot pravim, če ti je vroče, ne vem zakaj ne prideš v kopalkah na šiht.

V končni fazi mi je itak vseeno – če šef to dovoli, če okolica to sprejme, če tebe ni sram… Ma da vidim uslužbenko npr. na pošti/banki, trgovko za blagajno, za kruhom, kelnarco… brez modrca – pa to onemim. Nikoli še nisem tega doživela, zato sprašujem, kaj lahko dela punca, ki se niti osnovno ne obleče. Dobro, mogoče kdaj kaka frajla v kaki gostilni ni imela nič pod majco (da so jo tipi hodili gledat). Ampak ena inteligentna, razgledana ženska na nekem položaju, da bi si to privoščila?

doma sem vedno brez

Seveda je tudi pri moških nehigiensko! Absolutno. Ampak tvoja bradavica bo/je nekoč hranila otroka in meni je to res popolnoma neodgovorno, da razdajate svoje bradavice, kot da to ni nič takega. Po drugi strani pa se takšne najbolj derete, da so moški perverzni. Sicer pa, kot pravim, če ti je vroče, ne vem zakaj ne prideš v kopalkah na šiht.

V končni fazi mi je itak vseeno – če šef to dovoli, če okolica to sprejme, če tebe ni sram… Ma da vidim uslužbenko npr. na pošti/banki, trgovko za blagajno, za kruhom, kelnarco… brez modrca – pa to onemim. Nikoli še nisem tega doživela, zato sprašujem, kaj lahko dela punca, ki se niti osnovno ne obleče. Dobro, mogoče kdaj kaka frajla v kaki gostilni ni imela nič pod majco (da so jo tipi hodili gledat). Ampak ena inteligentna, razgledana ženska na nekem položaju, da bi si to privoščila?
[/quote]

LOL, ne mene ni sram mojih bradavic. Niti še nisem slišala, da bi se brez modrca “znucale” ;)))
Nič nisem rekla, da mi je vroće, rekla sem, da me modrc žuli. In ne, čeprav že tretjič sprašuješ, firbec, ti nimam kaj praviti, kaj delam. Ti pa zagotavljam, da še nihče v moji službi ni padel v nezavest zaradi mene :))
Aja, pa hvala, da me imaš za inteligentno in razgledano, to cenim 🙂

Obvezno.ce ga nimam se pocutim, kot da mi nekaj manjka. Probam obcasno brez ampak me moti.

Spim brez modrca, razen če sem na kakšnem potovanju in si sobo delim s prijateljico/sodelavko. Takrat imam pod majco še kakšen elastičen modrček, da ravno nimam jošk do popka. 🙂

Drugače pa mi je doma v modrcu bolj udobno kot brez. Večje prsi so težke in ni prijeten občutek, ko ti prosto padejo dol. 🙂

Mene pa zanima koliko od tistih, ki so rekle, da hodijo okoli brez modrca, ima umetne?

Nobena. Samo dolge si puščajo. Pa modrcev si ne znajo pravih kupit (zato jih pa vse žuli). 🙂

brez
https://www.24ur.com/popin/domaca-scena/izjemen-uspeh-izjemne-slovenke-restavracija-ki-jo-vodi-ana-ros-je-uvrscena-med-50-najboljsih-na-svetu.html

Še zmeraj ne vem kje jemljejo takšne v službo. 🙂 Ja, moški jih tudi imajo – ampak glede na anatomijo človeškega telesa in določene raziskave so pri moški le-te povsem nepotrebne.

Kakorkoli, moje bradavice nabreknejo, če se drgnejo ob blago, če me zebe itd. In žal to, da bi hodila v pisarno brez modrca nikakor ni primerno. V končni fazi, ne vem kaj ti preprečuje, da ne hodiš naga – takšne kot sem jaz? Res? Ali kaj drugega? Jbg živimo v razvitem svetu, kjer je kodeks oblačenja še kako prisoten. Tako kot niso primerni dolgi 5 cm kremplji flourescentno zelene barve z bleščicami, kot niti mini minič s pol riti ven, niti dekolte do popka, tako tudi brez modrca ni estetsko, ni “prav.”
[/quote]

Tale post si pa zasluži nagrado za najbolj neumno tezo v zadnjem mesecu.

Punca draga, bradavice ob dotikih in mrazu nabreknejo tako ženskam kot moškim. Moške bradavice so zelo pomembna erogena cona. Kar se pa tiče funkcije dojenja, so pa pri moških res nepotrebne, ampak lepo te prosim, kaj ima dojenje skupnega z oblačenjem razen tega, da doječe matere nosijo modrce in vanje zatlačene blazinice, ki preprečujejo, da bi mleko močilo modrc?

Sicer se pa takoj vidi, če ima ženska modrc ali ne, to imaš pa prav.

Ni šans da grem kamorkoli brez modrca. Spanje, ja brez. Da bi bila pa doma čez dan brez, pa šla še kam ven v javnost, to pa ne.
Me pa prav zanima, za tiste ki se tako hvalite da ste skoz brez, ali vam je v javnosti kdaj nerodno ko se pač bradavičke napnejo in se ven vidijo?
Jaz bi se verjetno od sramu v tla vdrla.

Za spat ga nimam gor, drugače ga pa imam skoz.
Za tiste, ki vas žuli, moti, ste morda pomislile, da nimate pravega? Za tiste, ki ga pa tudi za v javnost nimate, ali jih imate v velikosti marelice, da vam ni nerodno in se ne opazi, kako poskakujejo?

Zakaj te je pa sram?

New Report

Close