Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali nosite pod hlače najlonke

ali nosite pod hlače najlonke

Jaz jih nosim pozimi zdaj še ne ker je pretoplo. Tudi moj mož si jih pozimi obleče, ker dolgih spodnjic ne mara, raje obleče žabe pod hlače.

Sicer stara tema ampak jaz nosim najlonke….bolj je mrzlo vec denske oblecem.

Če je res hladno in se dlje zadržujem zunaj, pešačim, potem pod hlače oblečem tanke bombažne pajkice.

Ko sem še živela v hladnejšem delu Slovenije, sem pod hlačami pozimi nosila debelejše žabe brez stopal. Ker nisem marala tega, da so se mi zaradi najlonk v obutvi spotila stopala.

Zdaj pozimi nosim le hlače, ker na Goriškem ni tako mrzlih zim.

Te najlonke mi pa niso jasne. Nosim itak samo kavbojke oprijete, tko da ni variante za najlonke.

Za pozimi dobiš pač zimske hlače. Ravno tako kot so zimska krila in poletna. Enih res ne razumem. Še pajkice imam zimske in letne. Ne moreš nositi zimski poleti in obratno.

Mogoče 1-2x na let da dam nase najlonke, pod hlačam pa nikol, sam nogavičke. Če je res orng mraz, potem si dam pajkice pod hlače.

Jih oblečem pod hlače, ja, pa tudi samostoječe včasih. Dokolenk pa ne maram, ker mi dol zlezejo.

Zelo rada nosim najlonke pod hlačamim, le da niso pretesne. Me ne moti ta plastika, ker so tkane tako, da zrak kroži in mi je prav prijetno. Skušala bom zamenjati s kakšnimi tenkimi pajkicami, mogoče bo šlo, ker nogavic ogromno raztrgam.

Pa si kupi večje, če se ti trgajo.

Pod hlače???? Nič

Pod HLAČAMI pa samo spodnje hlačke.

Sklanjaj HLAČE, ker imaš problem!

Zelo pogosto mrežaste ali čisto tanke, lepo tkane. Obožujem te mrežaste, cel predal jih že imam.

Nekako v tem slogu jih najraje nosim, ampak lepše, torej ne da se vidi rob nogavic, tako kot tukaj, ampak, da so cele normalne najlonke.

[img] http://picture-cdn.wheretoget.it/o6hsc3-l-610×610-socks-fishnet+socks-pumps-pointed+toe+pumps-high+heel+pumps-checkered-black+heels-tumblr.jpg%5B/img%5D

Dobra kombinacija. Z dokolenkami lahko tudi vplivaš na velikost lukenj, odvisno koliko jih napneš gor po nogi.

Tudi pod hlačami, všeč so mi ker jih lahko izbiraš po debelini glede na to kako hladno je in glede na to nosiš tanke ali debelejše.


Hlače, mreže in visoke pete, kombinacija, ki jo nebi nikoli oblekla. Žal.


Hlače, mreže in visoke pete, kombinacija, ki jo nebi nikoli oblekla. Žal.
[/quote]

Vsake oči imajo svojega malarja.
Meni je pa čisto kul kombinacija.


Isto jaz.
Jih že nosim.
Res velike številke.
Da so skoraj namesto spodnje majčke.

Za zimo se pod hlacami oblece body ter samostojece najlonke. Ostale kombinacije so za upokojenke😂

Hlačnih nogavic ne maram, jih še nisem našla, da se mi ne bi zažrle v trebuh v pasu. Če je res mraz imam pod hlačami pajkice a samo, če sem zunaj.
V službi kurijo na polno in raje mal zmrzujem v avtu zjutraj preden se začne greti, kot da bi se v službi potila cel dan. Na srečo od parkirišča do službe nimam daleč.
Če že kaj, pod hlačami nosim samostoječe, ampak da bi jih nosila s krilom, nope, vedno zlezejo dol, pas za ‘štrumpantle’ mi pa tudi ni.
HB nisem zmrznjena.

Pas za strumpantle sploh ni slaba stvar. Pa se zelo seksi je ce ga kdo opazi. Pa ce izberes pravo velikost samostojecih ne lezejo dol


Hlače, mreže in visoke pete, kombinacija, ki jo nebi nikoli oblekla. Žal.
[/quote]

Saj zato se pa temu reče osebni (modni) slog. Kako dolgočasno bi pa bilo, če bi bili vsi isti 🙂

Saj tudi jaz takih karo hlač ne bi oblekla, pa to ni bil point.

Saj zato se pa temu reče osebni (modni) slog. Kako dolgočasno bi pa bilo, če bi bili vsi isti 🙂

Saj tudi jaz takih karo hlač ne bi oblekla, pa to ni bil point.
[/quote]

Meni so pa te hlače čist OK, samo zabe bi morale biti v celem, dokolenke ali pa samostoječke, da se rob ali konec ne vidi izpod hlač, to pa mi je grdo.

Meni so pa te hlače čist OK, samo zabe bi morale biti v celem, dokolenke ali pa samostoječke, da se rob ali konec ne vidi izpod hlač, to pa mi je grdo.
[/quote]

Saj so OK, samo niso moj stil. Pa vizualno se mi tepeta obe mreži (hlače in štumfki). Morda, če bi bila mreža kožne barve. Rob je itak no-go, čeprav ga modno bolj (pre)drzne namenoma pustijo vidnega.

Saj so OK, samo niso moj stil. Pa vizualno se mi tepeta obe mreži (hlače in štumfki). Morda, če bi bila mreža kožne barve. Rob je itak no-go, čeprav ga modno bolj (pre)drzne namenoma pustijo vidnega.
[/quote]

Pod take ali podobne hlače obvezno oblečem temno rjave ali pa črne res tanke žabe. Mrežaste mogoče rjave ali pa kožne, ampak z veliko mrežo.

Pod take ali podobne hlače obvezno oblečem temno rjave ali pa črne res tanke žabe. Mrežaste mogoče rjave ali pa kožne, ampak z veliko mrežo.
[/quote]
Ti ja, ki si obsedena z najlonkami in mrežastimi žabami. Nevem, če še ne spiš v žabah.


Ti ja, ki si obsedena z najlonkami in mrežastimi žabami. Nevem, če še ne spiš v žabah.
[/quote]

Občasno pa 😄😄😄

New Report

Close