Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali oblečete modrc tiste, ki zjutraj peljete psa ven?

Ali oblečete modrc tiste, ki zjutraj peljete psa ven?

Vprašanje za tiste, ki zjutraj pred službo peljete psa ven. Ali oblečete modrc, ali ste tiste pol urce kar brez in se potem doma končno oblečete?

Jaz grem ponavadi kar brez, samo top ali majica, pajkice in gumijaste škornje, če je rosa. Šele , ko pridem domov se dokoncno umijem, oblečem, pojem in grem v službo.

Če si iz Ljubljane : seveda.      Če si iz Vukojebine , greš najbrž kar v pižami.

Tiste iz vukojebin zjutraj ne šetajo psov, ampak gonijo krave na pašo.

Sem iz mesta, pa ga ne dam gor. Greva en krog okrog gozdička in potem nazaj domov. Doma se dokončno uredim in grem v službo. Popoldan in zvečer enako. Že, ko pridem iz službe ga dam dol in sem itak potem brez.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnna, 04.07.2022 ob 06:32

Sem iz mesta, pa ga ne dam gor. Greva en krog okrog gozdička in potem nazaj domov. Doma se dokončno uredim in grem v službo. Popoldan in zvečer enako. Že, ko pridem iz službe ga dam dol in sem itak potem brez.

A potem že navsezgodaj plašiš ptiče in mimoidoče, ko bingljaš tam po stezah?

sem brez in okoli hise

za ven vedno

tudi v mestu za sprehod bi ga dala gor

wtf res

imam kosarico A

ja manjse prsi je pa jasno vidno cez majico joske in bradavicke

je to primerno za okoli ljudi?

meni ne

Odgovor na objavo uporabnika
doma150, 04.07.2022 ob 06:38

sem brez in okoli hise

za ven vedno

tudi v mestu za sprehod bi ga dala gor

wtf res

imam kosarico A

ja manjse prsi je pa jasno vidno cez majico joske in bradavicke

je to primerno za okoli ljudi?

meni ne

Saj lepo videt takšno ki je brez meni osebno rajcik se meni se potem kaj ustane bi pa še ti lahko pogledala kj napetega

Odgovor na objavo uporabnika
deny35, 04.07.2022 ob 07:04

Saj lepo videt takšno ki je brez meni osebno rajcik se meni se potem kaj ustane bi pa še ti lahko pogledala kj napetega

ooo, bruh! Tole je za policiji prijavit, ker takšni najbrž tudi okoli otroških vrtcev hodite s trdimi in jih kažete.

Kot kaže tule, sem ena redkih, ki si zna kupit pravilno velikost in model modrca. Zato me ne žuli, tišči, nisem v oklepu, v bistvu ga sploh ne čutim. Ko se zjutraj vstanem, si ga nadenem, tako kot si nadenem spodnjice in imam oboje na sebi do večera, ko grem spat.

In ne, ne razumem zakaj naj bi takoj ko pridem iz službe slekla modrc. A spodnjice tudi slečete takoj ko pridete domov in ste potem brez?

Eni ne veste, da za Ljubljančane ste vsi ostali Vukojebci.   In da, biti brez modrca je grdo.

Odgovor na objavo uporabnika
takole, 04.07.2022 ob 07:56

Kot kaže tule, sem ena redkih, ki si zna kupit pravilno velikost in model modrca. Zato me ne žuli, tišči, nisem v oklepu, v bistvu ga sploh ne čutim. Ko se zjutraj vstanem, si ga nadenem, tako kot si nadenem spodnjice in imam oboje na sebi do večera, ko grem spat.

In ne, ne razumem zakaj naj bi takoj ko pridem iz službe slekla modrc. A spodnjice tudi slečete takoj ko pridete domov in ste potem brez?

Tudi mene zanima, če grejo  ven brez spodnjic?  Mogoče še s kroglicami v vagini?  😁

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7950, 04.07.2022 ob 07:14

ooo, bruh! Tole je za policiji prijavit, ker takšni najbrž tudi okoli otroških vrtcev hodite s trdimi in jih kažete.

Ah joj kakšne pa eni imate ..si sebe najdo ali najdla da si pedofil ali kontra … verjetno se gleda zrele ženske ..pa če si v vukojebini paše kakšno videt tako

včasih grem, odvisno, kako se počutim glede nenošnje :p

 

 

Ko smo še imeli psa, sedaj ga nimamo več….zjutraj na hitro spalno srajco dol, dolge pajkice gor plus majčka, pa hitro na sprehod…..potem pa se uredila za v službo.

Nas pesek re zjutraj samo na hitro na potrebo, ne da se mu sprehajat, zato pozimi samo oblecem bundo in cevlje cez pizamo in kreva en krog, poleti pa modrc in oblekico.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2067, 04.07.2022 ob 08:33

Ko smo še imeli psa, sedaj ga nimamo več….zjutraj na hitro spalno srajco dol, dolge pajkice gor plus majčka, pa hitro na sprehod…..potem pa se uredila za v službo.

Brez gat in modrca?

Mene zjutraj pes pelje na sprehod, tako grem kar v pižami. Tudi obleči se nimam časa.

 

sam prašam:

Kaj pa je to takšnega če grem brez? Saj je samo hiter sprehod….

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2067, 04.07.2022 ob 08:43

 

sam prašam:

Kaj pa je to takšnega če grem brez? Saj je samo hiter sprehod….

 

Lahko bi šla samo v gatah in modrcu bi bilo bolj zanimivo.

je premrzlo 🙂 🙂 🙂

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2067, 04.07.2022 ob 08:45

je premrzlo 🙂 🙂 🙂

 

😂😂😂😂😂😂

Vse dni v letu ni tako toplo kot sta zadnja tedna 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2067, 04.07.2022 ob 09:15

Vse dni v letu ni tako toplo kot sta zadnja tedna 🙂

Sedaj je super zjutraj in zvečer sam v gatah na terasi.

to sva z mojim tudi sedaj 🙂

Za doma ga nimam nikoli oblečenega. Tudi na vrt in okrog hiše sem brez. Ko smo še imeli psa, sem šla vedno brez modrca, pa ni važno ali je bilo zjutraj ali popoldan ali zvečer. Nevem zakaj ste ene toliko proti temu. Mene nič ne moti kaj se mi vidi in kaj ne. Dokler lepo stojijo ni nobenega problema, ko pa se začnejo povešati pa res ni lepo za videti. Imam to srečo, da imam podedovanih kar nekaj dobrih genov.

New Report

Close