Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali oblečete modrc tiste, ki zjutraj peljete psa ven?

Ali oblečete modrc tiste, ki zjutraj peljete psa ven?

…dolge sive štrene od las, ( za barvo še ni slišala)  oblečena neka razvlečena cota/ ko žakl od krompirja,  čik v rok, pa šlapa po cesti  dva zavetiščarja pa vohljata in obscajujeta kante za smeti.

Grrrrr… kar  seksi  ja   🤐

Odgovor na objavo uporabnika
qwartz, 05.07.2022 ob 10:02

Jaz ne grem brez modrca samo zaradi družbenih norm. Drugače so moji joški lepi v oprijeti majčki. 🙂 Res me je preveč sram, da bi šla kamorkoli brez, ampak to je zaradi krščanstva. 🙂

Ojej, zakaj nam drugim ni dan tak vid, da bi videli enako lepo, kot same sebe vidite. Ne bi bilo veliko lažje?😁

Čisto brezvezno vprašanje. Kaj boš z našimi odgovori? Ga oblečem, ko ga res moram.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
msolivija, 05.07.2022 ob 13:16

Čisto brezvezno vprašanje. Kaj boš z našimi odgovori? Ga oblečem, ko ga res moram.

Torej nikoli.

 

 

Saj nevem zakaj se toliko obremenjute s tem, ali ima ženska modrc gor ali ne. Moja je tudi večinoma brez, pa tega niti ne opazim. Če ji tako paše, OK mene ne moti. Mislim, da se še ni zgodilo, da bi bila zaradi tega kdaj v zadregi.

Sem iz enega večjih mest v Sloveniji. In ne, zjutraj ne oblečem modrca, ko peljem psa ven. Pa imam velike prsi (E)… Zunaj sva ob 6-ih in tudi če koga srečam… Jbg.

Odgovor na objavo uporabnika
takole, 04.07.2022 ob 07:56

Kot kaže tule, sem ena redkih, ki si zna kupit pravilno velikost in model modrca. Zato me ne žuli, tišči, nisem v oklepu, v bistvu ga sploh ne čutim. Ko se zjutraj vstanem, si ga nadenem, tako kot si nadenem spodnjice in imam oboje na sebi do večera, ko grem spat.

In ne, ne razumem zakaj naj bi takoj ko pridem iz službe slekla modrc. A spodnjice tudi slečete takoj ko pridete domov in ste potem brez?

Ja res….ko pridem domov tudi spodnjice slecem…je to greh?

Ljudje ste prevec zavrti….in ja.. se na morjz se kopam brez…..ampak gkedam,da dobenga ne motim…..

In tudi ven grem brez,ce mi ni do oblacenja spodnjega perila….se ne opazi….moje zivljenje  ..moje telo

Odgovor na objavo uporabnika
Dolgonoga, 05.07.2022 ob 21:43

Ja res….ko pridem domov tudi spodnjice slecem…je to greh?

Ljudje ste prevec zavrti….in ja.. se na morjz se kopam brez…..ampak gkedam,da dobenga ne motim…..

In tudi ven grem brez,ce mi ni do oblacenja spodnjega perila….se ne opazi….moje zivljenje  ..moje telo

……da te malo sokiram….spim cisto brez vsega….probaj enkrat in uzivaj….

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnna, 05.07.2022 ob 06:11

Ekola, zdajle iz sprehoda s psom. Od osmih, ki sem jih srečala, bi lahko rekla, da jih je bilo vsaj pet brez. Drugace nikoli ne gledam kako so ljudje oblečeni, danes pa sem bila malo bolj pozorna na to. Tudi, ko se kje ustavim in s kakšno drugo žensko spregovorim par besed še nikoli nisem začutila, da bi bilo komu nerodno.

Nisi še odgovorila, če si bila ti tudi brez modrca?

Odgovor na objavo uporabnika
Dolgonoga, 05.07.2022 ob 21:48

……da te malo sokiram….spim cisto brez vsega….probaj enkrat in uzivaj….

Ravno prava zame. Prakticiram  vse kar si napisala.

Odgovor na objavo uporabnika
ve se, 04.07.2022 ob 06:28

Tiste iz vukojebin zjutraj ne šetajo psov, ampak gonijo krave na pašo.

Največja vukojebina je Lj. Lahko bi rekli tudi pasjejebina. Takle mate tam dol.

Čist naravno ,vsi se rodimo brez gat in modrecev.

Samo zakrknjeni in krščansko prestrašeni ne znajo ceniti naravnih lepot, pa kaj, če ste brez modrca je samo naravno in lepo, če je kulturno pokrito.

Drugače pa imajo ženske bolj povešene prsi, če stalno nosijo modrc, kot tiste, ki vejo kaj je naravno in lepo!

Pa lep dan vsem ,to je samo moje mišljenje ostanite zdravi in lepi v mislih in telesu😜😁😁

Zjutraj ob 6 pred službo psa peljem ven brez nedrčka.

Odgovor na objavo uporabnika
Francoski buldog, 06.07.2022 ob 11:26

Zjutraj ob 6 pred službo psa peljem ven brez nedrčka.

Tudi jaz.   Včasih celo brez majice, samo kratke hlače in šlape.

Primerno? Kakšno primitivno razmišljanje samo ljubosumje vas je

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 05.07.2022 ob 09:57

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4069, 05.07.2022 ob 09:34

Omejene mone seveda take ženske motijo, medtem ko moškemu delu populacije pa takšni pogledi večinoma pašejo 😇

Kateremu moškemu delu so ta viseča vimena všeč? Ostankom željnih fuka , samo da ima pizdo, pa ni važno kaka je? Na monu namreč ni mladih deklet okoli 20., da bi bilo to še lepo za pogledat.

 

Sicer pa pustimo kako je videt. Si ne predstavljam, kako se počuti ženska, ko ji mahedrajo okoli tisti razlezeni povešeni joški, ker to je le neka teža, ni to tako kot tič dedca med nogami. Pa še tu je boljši občutek če je v udobnih oprijetih gatah.😁 Tako da najbrž bi bilo logično, da ima vsaka  modrc že zaradi svojega počutja.

Bravo modrivrag, končno eden pogruntal bistvo. Jst se ne počutim dobro brez.

Kupiš udobnega pa je rešen problem.

 

 

 

 

 

 

Vukojebina ti hrano.

Zelo lepo spoštovanje do tistih, ki so doma na podeželju!

Jaz prvo nekaj na pižamo gor, čevlje gor, hitro malo naokrog včasih se polula in obrne noter že na parceli, včasih 15 minutk šetava med polji.

Potem tuš in modrc gor cel dan, ne glede na delo, dopust,… Nič mi ni neudoben, nič me ne žuli pa imam konkretno košarico.

Mi v vukojebinah imamo po 1hektar ograjene parcele, kar pomeni, da nam na kraj pameti ne pride, da bi pse mučili v stanovanjih, tako kot jih ostali, ki živite v konzervah od sardel..

Odgovor na objavo uporabnika
5ra750, 04.07.2022 ob 06:02

Vprašanje za tiste, ki zjutraj pred službo peljete psa ven. Ali oblečete modrc, ali ste tiste pol urce kar brez in se potem doma končno oblečete?

Jaz grem ponavadi kar brez, samo top ali majica, pajkice in gumijaste škornje, če je rosa. Šele , ko pridem domov se dokoncno umijem, oblečem, pojem in grem v službo.

Zelo pomembna zadeva.

Sem kar nekaj časa spremljala to temo in opazovala ljudi v naši okolici. Sem mislila, da sem samo jaz tako površna in se zjutraj samo na pol oblečem, pa opazim, da je res več kot polovica žensk pravtako površnih, kar se oblačenja tiče, kot jaz. Torej, zjutraj samo majica, top ali trenirka, pol za čez dan pa odvisno od situacije, če imam dosti opravka z ljudmi ga dam gor, če pa se mi obeta bolj dan v pisarni, pa sem potem kar cel dan brez.

Odgovor na objavo uporabnika
Swimmer, 06.07.2022 ob 07:58

Ravno prava zame. Prakticiram  vse kar si napisala.

…..sem bila sama doma….se mi cez vikend ni dalo oblect…zdaj,ko ne zivim vec v hisi….je malo drugace….ampak….svobodni obcutek prevlada….

Odgovor na objavo uporabnika
Dolgonoga, 08.07.2022 ob 15:46

…..sem bila sama doma….se mi cez vikend ni dalo oblect…zdaj,ko ne zivim vec v hisi….je malo drugace….ampak….svobodni obcutek prevlada….

👍

New Report

Close