Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali obstaja kaj, kar bi mi pomagalo pozabiti?

Ali obstaja kaj, kar bi mi pomagalo pozabiti?

A Robi spet ponižuje tiste, ki so v življenju nekaj dali skozi in se s tem uspešno soočili? Nikoli mu ne bo jasno.


Bogi so. Vse so vedno drugi krivi. Drugi so krivi za mobing, drugi so krivi, ker so brezposelni, brezposelnost je kriva, ker so nesamozavestni….
To niso le nesamozavestni ljudje, ampak še popolnoma neodgovorni.
Za vsako malenkost se že čutijo napadene in ponižane ter s tem imajo razlog, da spet izlivajo svoj žolč po drugih ljudeh.


Bogi so. Vse so vedno drugi krivi. Drugi so krivi za mobing, drugi so krivi, ker so brezposelni, brezposelnost je kriva, ker so nesamozavestni….
To niso le nesamozavestni ljudje, ampak še popolnoma neodgovorni.
Za vsako malenkost se že čutijo napadene in ponižane ter s tem imajo razlog, da spet izlivajo svoj žolč po drugih ljudeh.[/quote]
ne gre za nobeno zavijanje v vato, gre za to,d a preprosto kar piše sploh ni realno in ni res – in pri tem sploh ni pomembno na koga se nanaša…
torej – zgoraj je napisal,d a so vzorci vedno del človeka – kar ne drži… če se posameznik odloči nekaj spremeniti lahko se spemeni… in te vzorce spremeni, opusti ali kakorkoli… vzorci so namreč naučeni…
torej res preprosto samo pametuje neke psihološke abstraktne nasvete, ki niso realni in ne pijejo vode…
in da je njegova potreba dejansko ta,da ljudi dol tlači in jih osebnostno negativno sodi- pa kaže s tem zapisom zdaj v tem postu zgoraj…
jaz bi po tem sodeč rekla, da je na mestu vprašanje, zakaj ima on to potrebo? naj bi raje to pri sebi predelal…
druge obtožuje zlivanje žolča in nevem kaj še – sam sebe pa ne vidi, ko osebnostno sodi – čigav žolč le on zliva po drugih?
to je to – sploh pa če bi bil kakršenkoli strokovnjak bi najprej vedel da preko neta osebnostno ljudi sodit in jim pripisovat vzorce … je pač potrebno človeka v živo spoznat in dobro poslušat vse kaj je vplivalo na nekaj in potem vleči zaključke… on pa ne – on to kar na daljavo in za vse velja enako vsi so neodgovorni, in slabi samo on je očitno pa top…

kot rečeno zadnjič se je prav pokazalo – je treba kaj znati in svoje tudi logično pooijaniti ne pa samo pametovati in druge obsojati za bedake… potem, ko se mu pa dokaže da nima prav… je pa tiho in stisne rep mend noge…
res zrelo in odgovorno ni kaj – in samozavestno – NOT!… niti opravičila ni zmogel…

ha,ha, haha. za izboljšanje spomina delajo po TV reklamo z Bilo-Bil. :))
:)). bilo je in bil sem:)
Ne, tega drugega ni. Tu velja samo sprejemanjem dejstev s treningom večje pretočnosti in to brez nastavljanja umetnih ovir.


Nič nisem izginil. 🙂
Povem le svoje mnenje in nimam ne volje in ne časa, da bi prepričeval prepričane.
Živi svoje življenje kot tebi ustreza in verjemi v karkoli želiš. Popolnoma tvoj problem.

Tvoje besede in reakcija pa meni povedo dovolj. Pa še marsikomu drugemu, ki ni obremenjen s travmami.[/quote]
Mi nismo prepričani – mi smi ti s pomočjo satistike dokazali,d a je tako… to parvi statistika – ti veš več od tega in vsi, statistika je brezveze in neumna, ti si pa najbokj pameten in ti edini vse veš?

Mislim,da bi bilo dobro da s pomočjo znanosti in logike malo prevetriš svoja prepričanja. poglej si kaj je faktorska analiza v okviru statistike spoznal način,d a prideš do spoznanja, da je samopodoba posameznika rezulat vplivov večih dejavnikov po njihovi različni intenziteti. Ne bom te jaz prepričevala, ker jaz si tega nisem izmislila.

Če pa misliš,da imajo tisti narobe , ki so statistiko in vse te načine dokazali, in da nič ne vedo in da si ti najbolj pameten in vseveden, pa izvoli pojdi njih prepričevati in obsojati kakšni bedaki so, ker da ti vse veš in vse znaš.

Si se kdaj uprla temu mobingu? Jim odločno povedala, kar jim gre? Nisi. Zato vedi, da mobing izvajajo vedno samo nad tistimi, nad katerimi lahko, ostale lepo pustijo na miru. Odkar svet stoji, je tako in vedno bo. Povem ti, ni žrtev, so samo prostovoljci. In ti si en od teh prostovoljcev. Prej ko si priznaš in kaj spremeniš, bolje bo. Če pa nočeš, ti pa bog pomagaj! Posebej bistra izgleda nisi.

To, kar te boli in teži napiši na bel list papirja. Potem še enkrat vsebino preberi. Nato zakuri ogenj in takrat, ko ogenj najbolj gori, primi ta list in ga položi v goreč plamen, da bo plamen posrkal vase vso težo tega dogodka.
Če ni prehudo, bo pomagalo. Preverjeno.

To, kar te boli in teži napiši na bel list papirja. Potem še enkrat vsebino preberi. Nato zakuri ogenj in takrat, ko ogenj najbolj gori, primi ta list in ga položi v goreč plamen, da bo plamen posrkal vase vso težo tega dogodka.
Če ni prehudo, bo pomagalo. Preverjeno.

To, kar te boli in teži napiši na bel list papirja. Potem še enkrat vsebino preberi. Nato zakuri ogenj in takrat, ko ogenj najbolj gori, primi ta list in ga položi v goreč plamen, da bo plamen posrkal vase vso težo tega dogodka.
Če ni prehudo, bo pomagalo. Preverjeno.

To, kar te boli in teži napiši na bel list papirja. Potem še enkrat vsebino preberi. Nato zakuri ogenj in takrat, ko ogenj najbolj gori, primi ta list in ga položi v goreč plamen, da bo plamen posrkal vase vso težo tega dogodka.
Če ni prehudo, bo pomagalo. Preverjeno.

Ja ti strela, kaj si pa delala z oddajami, da ti jih je toliko naštepalo?

Tvoja rešitev je pa zelo zanimiva. Bom morda tudi jaz tako naredila, ko se mi bo nabralo nekaj sitnih misli. Me prav zanima, kakšen bo rezultat.

Tako je!

Avtorica teme, kaj bi ti rada? Kakšno čudežno tabletko, ki bo iz tebe naredila močno osebnost? Ne verjamem da obstaja, to lahko narediš samo ti sama.

New Report

Close