Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ali obstaja kakšno sredstvo proti prhljaju

ali obstaja kakšno sredstvo proti prhljaju

moji hči osnovnošolka ga ima, sploh po tem ko smo ji umili glavo s šamponom za uši.

Vischijev šampon. Pri mojemu možu je deloval 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} učinkovito.

Pejte v lekarno pa se posvetujte s farmacevtko. Je kar veliko raznih šamponov proti prhljaju. Tisti iz špara, merkatorja ipd niso dobri kar se prhljaja tiče.

V leakrni imaš šampon oronazol,no v bistvu je zdravilo,ki zdravi lasičke in odpravi prhljaj.Izgine v roku 2 dneh

Mojemu možu je pomagal T-Gel, ki sem ga kupila v DM-u. Stal je pa nekaj manj kot 2 jurja (sit)

da, tudi jaz sem imela ta šampon in samo ta mi je pomagal; kupila sem ga v lekarni.

Nam je pomagal šampon “head & shoulders”- sensitive.
Preverjeno. Od kar si lase umivamo z njim res ni več prhljaja.

Ja, zaradi igranja z raznoraznimi šamponi proti prhljaju imam jaz zdaj že kroničen prhljaj in bo treba k dermatologu. Najslabši je po mojih izkušnjah ravno head&shoulders. Tudi vichy je ‘prijel’ samo v prvo, zdaj pa samo izsuši lasišče, prhljaj pa ostaja. Previdno s šamponi proti prhljaju, da jih ne bo deklica uporabljala vse življenje.

meni trenutno pomaga šampon Guhl, kupim pa ga v Millerju. Sicer pa lahko rečeš splošni zdravnici, da ti napiše recept za 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} salicilno olje, ki ji ga namažeš na lasišče, pustiš gor nekaj časa (jaz cca.1 uro in nato spereš in opereš z nežnim šamponom.

New Report

Close